Koktelcici, likercici...

e kad spomenu guinness jel probao neko ovo - u kombinaciji sa sampanjcem...meni je kombinacija takva d ane mogu da je zamislim,nego nadjoh negde na netu pa sam ostala zbunjena :confused:

1473444300_d963208961.jpg

Meni se ne svidja guinness
 
Cruise je odlican,bila sam tamo davno,to je bas koktel bar.
I Central bar, bila sam jednom samo, svratila sa drugaricom pa se zadrzale, tamo njena sestra sa svojim drustvom OBITAVA, ne izbivaju odande... videh da tuku po koktelima samo tako... valjda ima veliki izbor, sta znam... nikako da odem opet... Nego mi nesto bilo skuceno, nije veliki prostor a bilo je KRCATO PUNO, ljudi su stajali i gurali se... :eek:
 
I Central bar, bila sam jednom samo, svratila sa drugaricom pa se zadrzale, tamo njena sestra sa svojim drustvom OBITAVA, ne izbivaju odande... videh da tuku po koktelima samo tako... valjda ima veliki izbor, sta znam... nikako da odem opet... Nego mi nesto bilo skuceno, nije veliki prostor a bilo je KRCATO PUNO, ljudi su stajali i gurali se... :eek:

odes radnim danom...vikendom zauzimaju prostor ovi dosadnjakovici koji rade..
:rumenko:
 
central bar je osnovalo udruzenje barmena, tamo je jos bolje!
:)
a i blize je, u centru grada...sednes za sank..kazes hocu koktelcic u velikoj casi, plave boje, sa limunom i tekilom blahblah , ali da nije sladak...i voila..oni smuckaju nesto!! :)
Nemam pojma gde je to tacno,nacicu ga pa da vidimo sta ce da mi smuckaju :)

Al je zato izbor silikona dobar :D

Ma jok,tamo dolaze siroti studenti. :) Bas je na kraju ulice.
 
central bar je osnovalo udruzenje barmena, tamo je jos bolje!
:)
a i blize je, u centru grada...sednes za sank..kazes hocu koktelcic u velikoj casi, plave boje, sa limunom i tekilom blahblah , ali da nije sladak...i voila..oni smuckaju nesto!! :)
ali skup je central bar :confused: i uvek je neka guzva nikad ne znas da li ces moci da udjes ili ne ako ne rezervises,a ja ne rezervisem nikad :lol:
Meni se ne svidja guinness
meni se svidja bas,a i volim crna piva da pijem jedino sto je kod nas skup
ja sam ga u idei placala 150 dinara flasa mada i to je dobro kako su nabili cene u irish pubu :roll:
 
odes radnim danom...vikendom zauzimaju prostor ovi dosadnjakovici koji rade..
:rumenko:

:hahaha: pa i to sto kazes... :rotf:
mada cak mislim da je ovo bio radni dan... 100%... prisecam se sad, da je bio petak/vikend ja bih sutradan rano ustajala za trening a znam da sam skroz opusteno zaglavila, posto smo neplanirano ostale sa njenom sestrom i tom ekipom... Znaci bio je haos... kako je tek vikendom... :eek::eek::eek:
 
ali skup je central bar :confused: i uvek je neka guzva nikad ne znas da li ces moci da udjes ili ne ako ne rezervises,a ja ne rezervisem nikad :lol:

meni se svidja bas,a i volim crna piva da pijem jedino sto je kod nas skup
ja sam ga u idei placala 150 dinara flasa mada i to je dobro kako su nabili cene u irish pubu :roll:

za ispicuture jeste za caskanjac sa drugaricama nije...
:mrgreen:
popijes 1,2...ja nikad nisam popila vise od 11 razlicitih..:rumenko:
 
ali skup je central bar :confused: i uvek je neka guzva nikad ne znas da li ces moci da udjes ili ne ako ne rezervises,a ja ne rezervisem nikad :lol:

meni se svidja bas,a i volim crna piva da pijem jedino sto je kod nas skup
ja sam ga u idei placala 150 dinara flasa mada i to je dobro kako su nabili cene u irish pubu :roll:

Pio sam ga na onom Beer Festu ali mi se nije dopalo....dobar je crni Amstel.....u tom Irish pabu nisam bio 100 godina..bio sam u Barceloni u nekom Irish pabu...mada ni tamo nisam taj guinness pio vec Fosters i neko pivo na H ...nikad cuo za njega ne mogu se setim kako se zvalo al nije loshe.

P.S.-E Banshee jel mozes sama sebe da banujes?? Jel ima ta opcija :D
 
Poslednja izmena:
J amogu 2..ista ili razlicita...osim ako me neko bas ne natera na pet!
:manikir:
ma ja uvek pijem razlicite, tako mi interesantnije, neki koji volim i da probam i neki novi... ne utice to na mene... nema meni smrti do ... tekile! :lol: nekoliko shotova kojima presecamo neke tonik votke recimo... (ovo radim sa jednom drugaricom koja takva RETKA okupljanja naziva "pijanstvo zena u gradu" umesto girl's night out... navukla me, olos, ne bih ja...:lol: Znamo da stanemo, naravno, al' budemo bas vesele :per:;):hahaha::mrgreen: :brus::zurka::maramica::pivce::guza::zurka:
 
Poslednja izmena:
Pio sam ga na onom Beer Festu ali mi se nije dopalo....dobar je crni Amstel.....u tom Irish pabu nisam bio 100 godina..bio sam u Barceloni u nekom Irish pabu...mada ni tamo nisam taj guinness pio vec Fosters i neko pivo na H ...nikad cuo za njega ne mogu se setim kako se zvalo al nije loshe.

P.S.-E Banshee jel mozes sama sebe da banujes?? Jel ima ta opcija :D
ne postoji ta opcija,evo bas sam pogledala...doduse mozda iz profila al ne bih da probam pa psle da jurim nekog da mi skine ban :D

guinness sam pila i ja jednom na beer festu i odvratan je bio jer ga ne sluze na prikladnoj temperaturi.mora da bude izuzetno hladan da bi imao pravi ukus...toplo pivo je odvratno kad se pije,a topli guinness posebno...probaj jednom da bude normalno ohladjeno :neutral:

a pila sam na beer festu neko crno cesko isto je bilo mnogo dobro.

e da da mnogo volim da pijem medenicu istarsku...jes da je slatka al kad se izvati iz zamrzivaca i sluzi u zaledjenim casama odlicna je.jednom sam se ko stoka napila od toga,al sreca te dosta dobro podnosim alkohol pa nisam imala glavobolje,jer bi bilo pakleno od tako slatkoh i jakog pica :D al najgore je kad se probudis u neko doba dana mrtav zedan :(
 
Samo slatke koktele volim, gorke i mnogo jake nikako. Najbolji su mi Sex on the beach, Blue lagoon, Pina colada, Cuba libre... Baileys takođe:)
Ali, najčešće leti ipak pijem neku ajs kafu ili hladan sok, bitter lemon... da me ne udari u glavu:lol:
 
Ovakoooo...
Pivo ne podnosim, kao ni žestinu.
Crno vino mi je the best, naročito poluslatka vina, recimo Helvecija mi je hit!
Ali kad izađem obično pijem bambus jer se od 2 dcl vina nacvrcam :rumenko: pa se cerekam ko nezdrava i svi zveraju u mene :rumenko:. Zato vino uglavnom pijem u kućnoj atmosferi gde me svi znaju pa neće da zamere :D
Od koktela uvek pijem "Sex on the beach" - obožovam narandžu, kao i Grenadine sirup pa mi je to super kombinacija, naročito zato što nema puno alkohola pa može da se pije u neograničenim količinama :D Ali isključivo ga pijem leti, po mogućstvu na nekoj plaži! :heart:
 
Ovakoooo...
Pivo ne podnosim, kao ni žestinu.
Crno vino mi je the best, naročito poluslatka vina, recimo Helvecija mi je hit!
Ali kad izađem obično pijem bambus jer se od 2 dcl vina nacvrcam :rumenko: pa se cerekam ko nezdrava i svi zveraju u mene :rumenko:. Zato vino uglavnom pijem u kućnoj atmosferi gde me svi znaju pa neće da zamere :D
Od koktela uvek pijem "Sex on the beach" - obožovam narandžu, kao i Grenadine sirup pa mi je to super kombinacija, naročito zato što nema puno alkohola pa može da se pije u neograničenim količinama :D Ali isključivo ga pijem leti, po mogućstvu na nekoj plaži! :heart:

Sex on the beach mi nigde nije isti, ili je prejak ili je presladak. Pre 2 godine mi je kelner u Grckoj doneo tako straaaaaaasno jak, da sam bila mortus od gutljaja. Negde mi je opet presladak, pa mi se smuci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top