Koktelcici, likercici...

Ne mogu da odolim da ne odgovorim na temu... volim svasta nesto od alkoholcica :D nisam sljokara... :mrgreen: ali volim da pijuckam kad izadjem s drustvom, ili nekad kad mi dodje drugarica/drugarice (ili odem kod neke)... I ne hvata me lako tako da mogu da uzivam u vise casica... volim i vina... i votku sa raznim sokovima ili tonikom... martini... breezere... ali koktelcici su VRH! :per: i uvek sam raspolozena za isprobavanje novih.... :D Kad je BAS neko slavlje i banci se celu noc duga pica se seku tekila shotovima... pa ko prezivi prica kako je super bilo :per::rotf::brus::hahaha::manikir:
Nisam ljubitelj piva... mogu da ga pijem, ali ne bih ako ne moram :lol:
U zadnje vreme me drugarica navukla na one divne Keglevich vodke sa ukusima... moze sa sokom istog ukusa, a odlicne su i klot, bez soka, nema onog loseg ukusa alkoholcine... :D:per::whistling::zaljubljena:

Sex on the beach i Margarita


Lime Margarita i Strawberry Margarita i cinijica salse uz cips :super:
 
pa ne pijem nesto cesto koktele jer mi zao da dam tolke pare za pice a posebno jer ja dosta brzo pijem i mogu puno da popijem
a za te pare mogu da popijem vise piva ili vina ili cega god vec ponesem iz kuce
inace od koktela ne volim bas te pufnaste,slatke i guste....omiljeni mi je mojito jer je jednostavan i osvezavajuci i njega mogu piti do besvesti :per:
leti najcesce pijem pivo i kada izadjem isto,zimi vise vino...a da inace vino pijem uz rucak.
za izlaske isto iz kucne varijante nosim sa sobom tinto de verano i vodka/schweppes
i bejlis cevcim kod kuce jer mi ne pada na pamet da onim otimacima platim neke silne pare za par kapi alkohola kad realno da popijem jos koji bejlis mogu da ustekam za flasu.
sve za ustedu! :per:
 
pa ne pijem nesto cesto koktele jer mi zao da dam tolke pare za pice a posebno jer ja dosta brzo pijem i mogu puno da popijem
a za te pare mogu da popijem vise piva ili vina ili cega god vec ponesem iz kuce
inace od koktela ne volim bas te pufnaste,slatke i guste....omiljeni mi je mojito jer je jednostavan i osvezavajuci i njega mogu piti do besvesti :per:
leti najcesce pijem pivo i kada izadjem isto,zimi vise vino...a da inace vino pijem uz rucak.
za izlaske isto iz kucne varijante nosim sa sobom tinto de verano i vodka/schweppes
i bejlis cevcim kod kuce jer mi ne pada na pamet da onim otimacima platim neke silne pare za par kapi alkohola kad realno da popijem jos koji bejlis mogu da ustekam za flasu.
sve za ustedu! :per:

Ovo je novo saznanje...znaci alkos si teski a?? :D:D:D Lele....pa jel idu na test neki ovi moderatori....a ne ko Banshee dodje pijana na forum i banuje :D:D:D
 
Pijem sve,ne pravim pitanje. :D
Leti pivo uglavnom,a zimi martini,volim dzin-tonik,vino mi se smucilo,samo kuvano mogu da popijem.
Koktele stvarno manje vise volim sve,volim te kombinacije alkohol-vocni sokovi,ali nemam omiljeni.
Odvratan mi jedino Bloody Mary
 
Ja volim i "pufnaste" :D :lol: sladunjave :cool: i sve ostale :per: i gorce, i jace... pored onih na slikama - Cosmo, Long Island, Mojito, Blue Lagoon, Manhattan... zavisi kad sam za sta raspolozena, a volim da probam nove... Da deru nenormalno - DERU! :evil::azdaja::vudu: al' znam par mesta gde ne deru, da ne verujes :per::per:
I da, Bailey's - kako tu divotu da zaboravim?! :think: mmmmmmmmmm... :ok:
Vino uz rucak - cesto, odlicna stvar... retko, bas retko u kaficima... Tamo koktelcice :mrgreen:
 
Pijem sve,ne pravim pitanje. :D
Leti pivo uglavnom,a zimi martini,volim dzin-tonik,vino mi se smucilo,samo kuvano mogu da popijem.
Koktele stvarno manje vise volim sve,volim te kombinacije alkohol-vocni sokovi,ali nemam omiljeni.
Odvratan mi jedino Bloody Mary
pa dobro bloody mary je za treznjenje i meni je vise ko corba nego koktel

ja jednom probala...ustvari to su bili oni ogromni kokteli od pola litre i ja sam pila pre toga neki triler,on mi je bio super neki sa limunom kiseli...i neko od nas bio uzeo taj koktel i probao gutljaj i ostavio ga jer je bio odvratan.i drugarica i ja kao aj da ga dovrsimo.i meni je bilo toliko lose koliko je odvratan da smo nas dve zajedno jedva pola case popile :D posle smo nastavile sa shotovima i vodkom da se oporavimo :((((((
 
Dzin-tonik, votka-tonik, dirty martini (sa sokom od maslina, zato je dirty :D)...itd.
Mojito retko i ne vise od jednog, presladak je i boli me glava.
Volim pivo, black&tan mi je omiljena stvar: jedno pivo (obicno crveno) a odozgo se polako sipa crno pivo (Ginis, ako mogu da biram) da ostane podeljeno u casi. A moze i bilo koji pale ale.
 
Ima u Strahinica Bana kafic "Fidel",kokteli su od 120 do 200 dinara.
Ali nije veliki izbor.
To je valjda taj u koji drugarica nikako da me odvede - jedno 2 godine me "vodi" u neki u S. Bana , kao neverovatna lokacija za "shtek" kafic :lol: i jos me nije odvela :evil: Hvala za informaciju, sad mogu i bez nje :lol::hahaha::per::hvala::whistling:
Od relativno skoro tako je i u Vrtu na Krstu... ;) nije veliki izbor, ima nekoliko opstepoznatih i nekoliko za koje nikad nisam cula, ali su lepi :ok:
 
Dzin-tonik, votka-tonik, dirty martini (sa sokom od maslina, zato je dirty :D)...itd.
Mojito retko i ne vise od jednog, presladak je i boli me glava.
Volim pivo, black&tan mi je omiljena stvar: jedno pivo (obicno crveno) a odozgo se polako sipa crno pivo (Ginis, ako mogu da biram) da ostane podeljeno u casi. A moze i bilo koji pale ale.

Kazi im da stave manje secera. Originale je i za mene presladak!
;)
 
pa dobro bloody mary je za treznjenje i meni je vise ko corba nego koktel

ja jednom probala...ustvari to su bili oni ogromni kokteli od pola litre i ja sam pila pre toga neki triler,on mi je bio super neki sa limunom kiseli...i neko od nas bio uzeo taj koktel i probao gutljaj i ostavio ga jer je bio odvratan.i drugarica i ja kao aj da ga dovrsimo.i meni je bilo toliko lose koliko je odvratan da smo nas dve zajedno jedva pola case popile :D posle smo nastavile sa shotovima i vodkom da se oporavimo :((((((

Jeste za treznjenje,nisam bila obavestena kad sam ga tad probala.
Ono je da umres,ako te Bloody Mary ne otrezni,ne znam sta hoce. :p
 
pa dobro bloody mary je za treznjenje i meni je vise ko corba nego koktel

ja jednom probala...ustvari to su bili oni ogromni kokteli od pola litre i ja sam pila pre toga neki triler,on mi je bio super neki sa limunom kiseli...i neko od nas bio uzeo taj koktel i probao gutljaj i ostavio ga jer je bio odvratan.i drugarica i ja kao aj da ga dovrsimo.i meni je bilo toliko lose koliko je odvratan da smo nas dve zajedno jedva pola case popile :D posle smo nastavile sa shotovima i vodkom da se oporavimo :((((((

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 
e kad spomenu guinness jel probao neko ovo - u kombinaciji sa sampanjcem...meni je kombinacija takva d ane mogu da je zamislim,nego nadjoh negde na netu pa sam ostala zbunjena :confused:

1473444300_d963208961.jpg
 
To je valjda taj u koji drugarica nikako da me odvede - jedno 2 godine me "vodi" u neki u S. Bana , kao neverovatna lokacija za "shtek" kafic :lol: i jos me nije odvela :evil: Hvala za informaciju, sad mogu i bez nje :lol::hahaha::per::hvala::whistling:
Od relativno skoro tako je i u Vrtu na Krstu... ;) nije veliki izbor, ima nekoliko opstepoznatih i nekoliko za koje nikad nisam cula, ali su lepi :ok:

Tu je neki fax u blizini,mislim Defektoloski,pa tamo navracaju studenti,zbog njih su niske cene,ima i turska kafa. :)
Nije los,uradjen je po temi o Fidel Kastru,imaju njegove fotografije po zidovima.
 

Back
Top