Koju ste knjigu poslednju kupili ili dobili?

"Nepodnosljiva lakca postojanja" Milana Kundere, kupila sam je na Sajmu knjiga za poklon. Nekad je izdavao "Veselim Maslesa", Sarajevo, a sad su Crnogorci otkupili autorska prava. Jeftino 250 din.
Prevod je isti, pokojni Nikolia Krsic.
Covek sa standa mi se pohvalio da je kupio prava od Krsiceve zene koji je bio Srbin, pa malo sredio (posrbio) knjigu npr. hlace > pantalone.
Ne znam otkud mu pravo na to, mozda zato sto je kupio prava.:roll::roll::roll:
 
na sajmu i posle sajma: james joyce dubliners, jane austen persuasion, ji djing, konfucije veliko ucenje filozofija, antihrist nice, parfem,harija potera, the god of small things arundhati roy, cider with rosie laurie lee, man and boy, i nekoliko knjiga agate kristi........... volim da citam

Теби је спектар интересовања доста широк.....кваре ти просек ту неке књиге.
Узгред, и ја сам купио ''Даблинце'' и разочарао се....боље да сам узео ''Уликс''.
 
"Nepodnosljiva lakca postojanja" Milana Kundere, kupila sam je na Sajmu knjiga za poklon. Nekad je izdavao "Veselim Maslesa", Sarajevo, a sad su Crnogorci otkupili autorska prava. Jeftino 250 din.
Prevod je isti, pokojni Nikolia Krsic.
Covek sa standa mi se pohvalio da je kupio prava od Krsiceve zene koji je bio Srbin, pa malo sredio (posrbio) knjigu npr. hlace > pantalone.
Ne znam otkud mu pravo na to, mozda zato sto je kupio prava.:roll::roll::roll:
Na kom Sajmu si je uzela, oktobarskom ? Na čijem štandu ?
 

Back
Top