Koji narod je najviše bratski Srbima?

Za koji narod se najvishe mozhe reci da su braca Srbima?

  • Crnogroce

  • Hrvate

  • Ruse

  • Grke


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma šta to pričaš, bolan, Latini su ti polatinjeni Srbi :hahaha:

Само да ти речем, мрчо..да ти хистерични смех и мантра коју изговараш сваки јутро пред огледалом(ти:"ја сам *********"), неће помоћи да престанеш бити Србин...можеш лагати... себе, друге итд...али ће ти савест прорадити кад тад!
 
Poslednja izmena:
Само да ти речем, мрчо..да ти хестерични смех и мантра коју изговараш сваки јутро пред огледалом(ти:"ја сам *********"), неће помоћи да престанеш бити Србин...можеш лагати... себе, друге итд...али ће ти савест прорадити кад тад!

Tvoji komentari me navode da se hestericno smijem:hahaha:
 
Само да ти речем, мрчо..да ти хестерични смех и мантра коју изговараш сваки јутро пред огледалом(ти:"ја сам *********"), неће помоћи да престанеш бити Србин...можеш лагати... себе, друге итд...али ће ти савест прорадити кад тад!

Skontace on,kada izadje na ulicu pa pogleda krshnu Crnogorku sa sve brchinama :mrgreen:
 
Ima jedna teorija o jeziku...Jezik je stariji i postojaniji i od vere i od drzave i od nacije... e pa tako,sto su jezici slicniji,koreni su bliskiji...mozemo mi da se svadjamo i pljujemo i ubijamo,mrzimo i volimo ....ali po jeziku se poznajemo pa bili mi Srbi,Crnogorci,Hrvati,Muslimani iz bivse Juge,Makedonci,Bugari i naravno Rusi a cinjenica je da nas bas gotive Grci i Rumuni...eto to je nas svet svideo se on nama ili ne!
 
Pa najblizi su nam Crnogorci (shta su oni nego Srbi), pa Hrvati od gore ponudjenih. Ali to su braca koju ne mozete da podnesete.

Shto se mene tiche ja bih tu zaokruzio i Makedonce i Grke.
Makedonce - jako blizak narod (sa govornata manata), koji nas prosto obozavaju (koliko sam stekao utisak - mozda greshim, (zanemarimo politiku, Kosovo i crkvu))
Grci - jako lepa iskustva u njihovoj zemlji, i mogu slobodno da ih kandidujem za bratski narod (tj vishe za pobratime)

I Bugari su nam bliski, ali prema njima sam neutralan, nit su braca nit nisu, sve ih razumesh, al opet to nije tvoja sorta...
 
Pa najblizi su nam Crnogorci (shta su oni nego Srbi), pa Hrvati od gore ponudjenih. Ali to su braca koju ne mozete da podnesete.

Shto se mene tiche ja bih tu zaokruzio i Makedonce i Grke.
Makedonce - jako blizak narod (sa govornata manata), koji nas prosto obozavaju (koliko sam stekao utisak - mozda greshim, (zanemarimo politiku, Kosovo i crkvu))
Grci - jako lepa iskustva u njihovoj zemlji, i mogu slobodno da ih kandidujem za bratski narod (tj vishe za pobratime)

I Bugari su nam bliski, ali prema njima sam neutralan, nit su braca nit nisu, sve ih razumesh, al opet to nije tvoja sorta...

imamo slično mišljenje :cool:
 

Back
Top