Koji narod je najviše bratski Srbima?

Za koji narod se najvishe mozhe reci da su braca Srbima?

  • Crnogroce

  • Hrvate

  • Ruse

  • Grke


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
svet baziran na interesu jeste realnost, ali su realnost i posebni 'bratski' sentimenti isto tako.
i oni ulaze u proracune.

shto se mene tice, da sam ono neki vladar, teshko da bih ikada doneo odluku koja bi ishla na shtetu grka, rusa ili rumuna. mislim da i oni imaju isti odnos prema nama.
i to je lepo
 
svet baziran na interesu jeste realnost, ali su realnost i posebni 'bratski' sentimenti isto tako.
i oni ulaze u proracune.

shto se mene tice, da sam ono neki vladar, teshko da bih ikada doneo odluku koja bi ishla na shtetu grka, rusa ili rumuna. mislim da i oni imaju isti odnos prema nama.
i to je lepo

Ali oni se ne bi dvoumili da nam istu tu stetu nanesu ako je interes u pitanju........:cool:
 
Наравно да не...ми смо Словени који су били грђани Рима, Ромеје(Византија)...имали иста права као Грци, Бугари, Либанци, Бербери итд...сви Православни....док нас латини нису превели жедне преко воде...

Ma šta to pričaš, bolan, Latini su ti polatinjeni Srbi :hahaha:
 
Mr.Ugo cavez ne cuh tebe po ovom pitanju.........:)
Ma svi smo mi braca na balkanu......ali umro tata pa se braca pobila za nasledstvo.......:cool::mrgreen:

Anketa je javna, tako da si mogao videti da sam glasao za Crnogorce. Nije neka posebna mudrost, sa Rusima, Grcima i Crnogorcima delimo veru, a sa Hrvatima i Crnogorcima jezik.
Crnogorci se dakle pojavljuju u obe grupe. Sa njima delimo i neke druge bitne osobine, kao shto je npr. neslozhnost.
 
Anketa je javna, tako da si mogao videti da sam glasao za Crnogorce. Nije neka posebna mudrost, sa Rusima, Grcima i Crnogorcima delimo veru, a sa Hrvatima i Crnogorcima jezik.
Crnogorci se dakle pojavljuju u obe grupe. Sa njima delimo i neke druge bitne osobine, kao shto je npr. neslozhnost.

Mozda su nam Crnogorci braca,ali Crnogorke nisu sestre sigurno...............sve od reda su neobrijane i brkate...................:klap::rotf::hahaha:
 
Na kratko Braca smo svi Srbi pa nema veze u kojoj se državi nalazili.

Srbijanci su Srbi koji žive u Srbiji
Crnogorci su Srbi koji žive u Crnoj Gori
Makedonci su Srbi koji žive u Makedoniji
Bosanci su Srbi koji žive u Bosni

A Narod Bratski Srbima Su Rusi.


Svuda sve sami Srbi, samo Boris Tadic i Vuk Jeremic nisu. Jedan ima pretka Francetica a drugi Pozderca! :p
 
Na kratko Braca smo svi Srbi pa nema veze u kojoj se državi nalazili.

Srbijanci su Srbi koji žive u Srbiji
Crnogorci su Srbi koji žive u Crnoj Gori
Makedonci su Srbi koji žive u Makedoniji
Bosanci su Srbi koji žive u Bosni

A Narod Bratski Srbima Su Rusi.

Egipcani su Srbi, Englezi su Srbi, Kinezi su Srbi, Isus Hrist je Srbin, Adam i Eva su Srbi...:lol:
 

Back
Top