Koji narod je najviše bratski Srbima?

Za koji narod se najvishe mozhe reci da su braca Srbima?

  • Crnogroce

  • Hrvate

  • Ruse

  • Grke


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
vesnica

samo nekimi ne ide
ako ima srbin babo sa kosova, koja verjeovatno priča srbski onda bi razumela hej sloveni kao *hej slavs* i ne hej sloveni kao *hej slovenes*
jer u srbščini su janezi zvani slovenci i ne sloveni
zanima me kako su zvanoi slovenci u šiptarščini
ali u ovi vaši srbiji čini se da je sve slučaj
a za novi beograd još se ne zna ili ima 250 000 ili 400 000 stanovnika
 
vesnica

samo nekimi ne ide
ako ima srbin babo sa kosova, koja verjeovatno priča srbski onda bi razumela hej sloveni kao *hej slavs* i ne hej sloveni kao *hej slovenes*
jer u srbščini su janezi zvani slovenci i ne sloveni
zanima me kako su zvanoi slovenci u šiptarščini
ali u ovi vaši srbiji čini se da je sve slučaj
a za novi beograd još se ne zna ili ima 250 000 ili 400 000 stanovnika

Vesnica nikad nije pevala hej slovenceki:D
Naj vam bo lepo, filozofiral ne bom ker nisem tako velik pesnik a le: Na zdravje!:D
za ostalo sami poskrbite.
 
ne žalim se ...šta fali Nemcima !? :mrgreen::p
Ништа, задужили су човечанство са разним Аушвицима, Холокаустима и другим историјским споменицима, мада је та ваша склоност ка немачкој култури постојала и раније, ви сте их одмах копирали са Јасеновцем, Старом Градишком... Чак мислим да су ученици превазишли учитеља. :mrgreen:
 
Ништа, задужили су човечанство са разним Аушвицима, Холокаустима и другим историјским споменицима, мада је та ваша склоност ка немачкој култури постојала и раније, ви сте их одмах копирали са Јасеновцем, Старом Градишком... Чак мислим да су ученици превазишли учитеља. :mrgreen:

nisam mislio u toj domeni :roll:

al očito ti sanjaš logore.....samo onaj koji previše energije troši na razmišljanju o zločinima, ubistvima, zločincima i ubicama, a da mu to nije struka...lako i sam može postat ko oni...
:think:
 
nisam mislio u toj domeni :roll:

al očito ti sanjaš logore.....samo onaj koji previše energije troši na razmišljanju o zločinima, ubistvima, zločincima i ubicama, a da mu to nije struka...lako i sam može postat ko oni...
:think:

Само сам хтео да кажем да Узбекистанци, које си ти између редова нашао у Веснициним текстовима, барем нису чинили масовне злочине. :mrgreen:
 
Pola od ove tvoje "braće" su u NATO savezu!
Šta s tim? Ili su se oni samo učlanili da pokupe tehniku, pa posle da kažu "puj-pike, ne važi"??

Нека латинче...ниси довољно паметан..нити имам врмеена да ти сада објашњавам!




п.с

Чујем 63 око Загреба поново..јесте спаковали кофере?



 

Back
Top