koji je najbolji pristup tinejdzerke

911s [SK];11676625:
Pa da, to moze i vazi, al samo na plazi, i ako nam je koeficijent inteligencije 12 i po, pod uslovom da ja imam 17 godina a ona celih 16 i po, i da krave u mom selu nose gace, pa stoga idemo na varijantu ljubavi na prvi pogled, mada ni kres na prvi pogled nije los, kao i kasnije ljubav na prvi kres i ostale kombinacije. Doduse, ako sa devojkom budem komunicirao samo pogledima, ali ne znam cemu mi sluzi jezik.
Sta smo rekli ono - nismo neozbiljni.
Veruj mi Stefane tako pricas jer nisi doziveo da ti se neka devojka svidi samo zbog pogleda,kad dozivis to onda ces pricati drugu pricu.Ni ja nisam verovao dok mi se bas tako nesto nije dogodilo,ostao sma ko pokoshen bukvalno recheno :D
 
Gori ste od moje 11-to godišnje sestre, ona već u tim godinama zna da ne moraju svi da misle kao ona.
Mada vidim da ste bolji poznavaoci mene od mene samog, mislim da ću napisati kratak priručnik "Kako upoznati sebe kroz čitanje tudjih postova na forumu Krstarice". :roll:
Takodje sam došao i do zaključka da ste bre baš česti posetioci plaže. :think:
A i ko god da mi je rekao da lupam nije mogao konkretno da mi dokaže šta sam to lupio, il se takva osoba još nije rodila ili možda stvarno ne lupam.
Mislite o tome.
 
911s [SK];11681866:
Gori ste od moje 11-to godišnje sestre, ona već u tim godinama zna da ne moraju svi da misle kao ona.
Mada vidim da ste bolji poznavaoci mene od mene samog, mislim da ću napisati kratak priručnik "Kako upoznati sebe kroz čitanje tudjih postova na forumu Krstarice". :roll:
Takodje sam došao i do zaključka da ste bre baš česti posetioci plaže. :think:
A i ko god da mi je rekao da lupam nije mogao konkretno da mi dokaže šta sam to lupio, il se takva osoba još nije rodila ili možda stvarno ne lupam.
Mislite o tome.

banalizujes,postoji nesto sto se zove hemija,i ako toga nema,mozes ti da verglas jezikom koliko hoces.mada nije sve ni u hemiji...znaci,lupas,ali ipak ne potpuno;)
 
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja

A fore su ti, mislim...:lol:

Ma sasvim ''slucajno'' nek ti ispadne nesto ispred njega, i tu ce refleksi da rade. Ostalo ce da ide samo od sebe :mrgreen:
 
911s [SK];11681866:
Gori ste od moje 11-to godišnje sestre, ona već u tim godinama zna da ne moraju svi da misle kao ona.
Mada vidim da ste bolji poznavaoci mene od mene samog, mislim da ću napisati kratak priručnik "Kako upoznati sebe kroz čitanje tudjih postova na forumu Krstarice". :roll:
Takodje sam došao i do zaključka da ste bre baš česti posetioci plaže. :think:
A i ko god da mi je rekao da lupam nije mogao konkretno da mi dokaže šta sam to lupio, il se takva osoba još nije rodila ili možda stvarno ne lupam.
Mislite o tome.

Ti si spomenuo ljubav na pogled,a to nema veze sa onim o cemu pricamo..Poenta je-uspostavljanje komunikacije sa nekim,a kres si ti sam prvi pomenuo...

I ovo "ako budem komunicirao sa devojkom samo pogledom,sta ce mi jezik" takodje nema veze sa temom:confused:...govori se o prvom kontaktu,o tome kako te neko privuce pa se u tvom i njegovom (tj.njenom) pogledu sve vidi.
 
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja
ovo pod 3
nekako mi deuje kjut :D
 
Uhhhhhhhh Stefane moj neuki elektrotehničaru :mrgreen: niko se dosad nije zaljubio na prvi pogled nego mu se digla ona stvar
jes,ja kad vidim zgodnog muškarca baš pomislim kako bi bilo lepo da ležimo na travi u parku i čitam poeziju :heart:

a pristup
eto maločas rekoh Stefanu
ja idem od dečka do dečka na faksu,sednem mu u krilo i kažem "Ćaaao,ja sam Milica.Oš da mi objasniš matematiku?"
 
911s [SK];11687155:
E sad i ti Milice. gde si ti videla seks bez ljubavi, to je nemoguce, bas kao i kolac u tiganju. :lol:
A ti Hator se mani corava posla i hvatanja mene za postove, ne uspeva, provereno od strane drugih.

da.
da je zevs znao za tebe,gurao bi sizif tvoju glavu..................
zamisli taj paradoks-suplja,a tvrda...............:lol::mrgreen:
msm da mi za ovo ban ne gine,tako da:mrgreen:
 
Mada, ako vec hoces da se hvatas za odredjene stvari, nije problem, razmotricemo, posto nije sve za svakoga, a neke stvari su ipak unikat, a i cuo sam da si uspela da pokvaris kliker.
Uz to ti i preporucujem da odustanes od postovanja, posto nisi naucila prvo pravilo postovanja (nesto slicno kucnom vaspitanju i opstoj kulturi, samo u onlajn varijanti), a to je da se nikad ne citira post iznad.
 
911s [SK];11687187:
Mada, ako vec hoces da se hvatas za odredjene stvari, nije problem, razmotricemo, posto nije sve za svakoga, a neke stvari su ipak unikat, a i cuo sam da si uspela da pokvaris kliker.
Uz to ti i preporucujem da odustanes od postovanja, posto nisi naucila prvo pravilo postovanja (nesto slicno kucnom vaspitanju i opstoj kulturi, samo u onlajn varijanti), a to je da se nikad ne citira post iznad.

sta si mi rekao za kevu:eek::roll:
realno,to za kliker sam ja rekla,tako da ne vidim kako bi me to pogodilo,ali nbt...............:manikir:
 
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja

a šta misliš da ti malo bombonišeš?
poželjno je i da progutaš.
 

Back
Top