koji je najbolji pristup tinejdzerke

Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
 
masteru,nisi ti odavno bio ovde;)
boze gospode,msm da bi mi lakse bilo da ucestvujem u nuklearnom projektu nego ad nadjem normalnog decka.............:confused:
mada,relativno je relativan pojam:lol:
Pa ja sam na taj nacin moju sadasnju devojku upoznao,izmenili poglede i posle nekoliko dana smo stupili u kontakt.I uspostavilo se da smo upravo posle tih pogleda ustanovili da smo perfektan par.I eto u vezi smo 15 meseci.;)
 
Pa da, to moze i vazi, al samo na plazi, i ako nam je koeficijent inteligencije 12 i po, pod uslovom da ja imam 17 godina a ona celih 16 i po, i da krave u mom selu nose gace, pa stoga idemo na varijantu ljubavi na prvi pogled, mada ni kres na prvi pogled nije los, kao i kasnije ljubav na prvi kres i ostale kombinacije. Doduse, ako sa devojkom budem komunicirao samo pogledima, ali ne znam cemu mi sluzi jezik.
Sta smo rekli ono - nismo neozbiljni.
 
Znam da si bacio fazon" ne znam cemu mi sluzi jezik" da bi se pametni javljali i kazali" majstore, ja znam cemu sluzi :per:" jao sto si ti naivan, pa ne znas cemu sluzi ccc" " omfg msm cemu sluzi :p" ali je postojao slican u jednoj only fools and horses epizodi pa ja eto ,reko , samo da napomenem :rumenko:
Uzgred, u pravu je najn eleven, al se gubim medju redovima ironije slenga i ostalog pa ne znam vise sta je sta
mada ne bi sibil bila ironicna , a mozda i bi?
master, on ne bi mogo i kad bi teo
 
vidis ova dva kikirikija (pokazes mu kikiriki) ma jeb*s kikiriki aj se smuvamo il nesto na tu foru uglavnom posle "ma jeb*s kikiriki mozes da kazes svasta :) genijalno

Aha, aha.
a ja sam mislila da kazem : Ja sam Suza i volim mandarine, al mi nekako makarone zvucale vise opusteno, kao ako kazem mandarine moze da pomisli da sam neka makroioticarka ,a momci to ne vole :/
 

Back
Top