Koji film najvise ocekujete u 2008

@Verbal Kint,ako mislis da je INDIANA JONES moj omiljeni film,djelimicno si u pravu(jedan od njih).Dzordz Lukas cini mi se,a mislim Stiven Spilberg da je saradnik.A to sto kritikujem WGA ne zbog Indija nego zbog svih filmova u totalu.
nITI pljujem scenariste,ali hoce vece honorarae(ajde da traze to ljudi ovdje ali u americi gdje zgrcu milion eura godisnje,ako ne i vise ne umijem dobro sa brojevima)

Ma, nisam uopšte na to mislio... Hteo sam da ukažem na podređen položaj scenarista u odnosu na režisere, bez obzira na to što su scenaristi ako ne više, a ono bar jednako bitni za film kao i režiseri... Ništa lično. Evo, ja ako pomislim na 10 svojih omiljenih filmova, za sve ću znati ko ih je režirao, a scenaristu ću znati samo ako je u isto vreme i reditelj. Al, šta ćeš, takvo je vreme za scenariste, svu slavu kupe režiseri...
 
Ma, nisam uopšte na to mislio... Hteo sam da ukažem na podređen položaj scenarista u odnosu na režisere, bez obzira na to što su scenaristi ako ne više, a ono bar jednako bitni za film kao i režiseri... Ništa lično. Evo, ja ako pomislim na 10 svojih omiljenih filmova, za sve ću znati ko ih je režirao, a scenaristu ću znati samo ako je u isto vreme i reditelj. Al, šta ćeš, takvo je vreme za scenariste, svu slavu kupe režiseri...
u pravu si.
ja jesam za prava scenarista,ali brate, MOGU LI OVE BUDALE DA SE DOGOVORE SA NJIMA!!!
 
Ironmantheaterposter.jpg


IRON MAN
 
Ja sam ga skinula sa interneta, i jeste da je snimak izuzetno loš, te nisam mogla da izdržim do kraja, ali mislim da je film zaista dobar!!!
Naravno, čekamo i HP6, iako je najavljen tek za kraj godine!

I ja nameravam da pogledam Sweeney Todd
Nadam se da ce Harry Potter and the Half-Blood Prince biti mnogo bolji od ovog petog,ali zato sam siguran da ce sedmi deo tako da nabudze da ne moze biti los.
 
A ja baš mislim da će tako da ga nabudže, da se uopšte neće pozabaviti bitnim delovima, nego izbaciti neke zahtevne, ali bitne delove, a ubaciti neke bzv... Kvalitet opada kako idu filmovi, ili se to meni samo čini :?
Ostaje samo da čekamo novembar, jel? 2008-e pa da vidimo...
 
A ja baš mislim da će tako da ga nabudže, da se uopšte neće pozabaviti bitnim delovima, nego izbaciti neke zahtevne, ali bitne delove, a ubaciti neke bzv... Kvalitet opada kako idu filmovi, ili se to meni samo čini :?
Ostaje samo da čekamo novembar, jel? 2008-e pa da vidimo...

Ja se nadam da ce da stave nekog dobrog rezisera koji ce to dobro da odradi ali kao sto kazes,videcemo.
 

Back
Top