Koji avioni su leteli 15.02.?

ninpo masinac:
Zasto mislis da je vojni JAK krs u odnosu na avio sluzbu?
Da nisi mozda bio u njima pa znas kako izgledaju jedan i drugi?

Galebe mali, ne prvi put, ovde pises o stvarima o kojima nemas pojma, a predstavljas se kao ekspert za iste. Ja sticajem okolnosti znam gde si supalj u vezi tih stvari i zelim da nadgradnjom diskusije skrenem paznju i tebi ostalima da gresis, a ti si taj koji ne moze da prihvati gresku, nego si pun samopouzdanja, i ne zelis da prihvatis da nije to bas tako kao sto ti pricas. U svakom slucaju na kraju zelis da uvredis sagovornika (kao sto si mene u citiranom postu) i da time skrenes paznju sa svoje greske. Ne zelim nikoga da uvredim, a to sto ti vredjas mene je bilo poslednji put.

Pozdrav:)
Bio u oba... Mada davno... i mada nisam leteo... ali nebitno... Jak je izgledao kao krs u odnosu na avion iz avio sluzbe... Drugo... kako ti, o svemocni, znas gde sam ja supalj... Sto puta sam ti ukazao na gresku... ponekad si i priznao... ali si uvek bio tu da izbegnes odgovor na postavljeno pitanje... samo ako ti ne odgovara... To smo svi videli... i konstatovali... Ja priznajem da sam pogresio u nastupu sa Tosickom i zbog toga joj se JAVNO IZVINJAVAM... i priznajem da vrlo cesto pogresim i u konstatacijama... ali ti NIKADA!!! Zato mi ucini uslugu i kickuj me da te vise ne gledam i ne citam tvoje nadmene i primitivne stavove... i razmisljanja... Ni ja ni ti necemo zazaliti ni sekund...
 

Back
Top