Koje reklame meni stizu

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.122
Znaci gledam sta mi sve stize, i prosto je steta da ne vidite deo toga, a stvarno je tako mastovito.
Ne znam da li i vama stizu takve oglasne poruke, ali ja bih rekao da meni stizu bas raznovrsne i zanimljive..

Neke sam repostovao , npr ono za onu dasku za more.....
A vi dodajte neku svoju reklamu koju dobijate..a da je zanimljiva po vasem misljenju

 
Ako već do sada niste primetili, obratite pažnju na to da će nakon razgovora o nečemu telefon početi da vam izbacuje reklame na tu temu.
Znači, ne samo kada pretražujete nešto iz neke konkretne oblasti, već i kada o nečemu pričate, a telefon stoji po strani, u statičkom modu. :)
 
Ako već do sada niste primetili, obratite pažnju na to da će nakon razgovora o nečemu telefon početi da vam izbacuje reklame na tu temu.
Znači, ne samo kada pretražujete nešto iz neke konkretne oblasti, već i kada o nečemu pričate, a telefon stoji po strani, u statičkom modu. :)
Da, zvuci paranoicno , ali jednom mi se to desilo....skoro da je nemoguce da je slucajnost.....
 
Ne primecujem reklame.

Imam razvijeni mozdani filter da ne obracam paznju na njih cak i kad adbloker negde ne radi.

Smisao za ignorisanje reklame je kod mene razvijen na americkom kontinentu, gde reklama izvire iz svakog coska - a to se proteklih godina prodaje ovde - tako da se razumemo. Sheme lojalonsti, pokloncici, markice, brednovi, shopping malls - all 9 yards...

Uspesan marketing se kod normalnih ljudi zavrsava odbacivanjem primanja informacije pa ma koliko se trudili. Nek lepo sisaju sveze ovce dok se i one ne opamete. Ne kupujem apsolutno nista na reklami - cak ni vic, jer cim se reklamira znaci da je tesko djubre. Kraj.
 
Reklama je usla u selekciju ljudi , samim tim u sistem vrednosti..
Npr necija cerka dobije posao na vezu da radi u telekom kompaniji..
Vrlo brzo ce biti reklama kako ona resava i bori se za povecanje broja linkova, protok, svasta nesto , a ustvari se nista ne radi niti je ista iz njene glave...
Lazni proizvod....sigurno...

Nisam siguran da zanemarivanje pomaze...
Ljudi su postali proizvod ....
 

Back
Top