Koja vam je bila najteža faza odrastanja kod vaše dece?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
335.060
Kada su bili bebe, kada su prohodali, faza kada postavljaju milion pitanja dnevno, krenuli u školu, i cuveno tinejdžersko doba ?

Prema jednom istraživanju mame i tate su rekli da je uzrast od 13 do 19 godina najizazovniji po pitanju odgajanja dece,
kada je komunikacija sa tinejdžerima ubedljivo najteža, kako zbog pritiska u školi, tako i zbog hormona koji "divljaju" u pubertetu.

Drage mame i tate kako je kod vas ?
Koja je vama bila ili je još uvek najteža faza odrastanja vaše dece ?
 
Негде до годину дана. Много је плакала, мало спавала, не зна да говори, ја не умем да читам мисли. А кад је ништа не мучи и не боли, најлепши крезави осмех на свету :heart:
 
Иначе, ово из уводног поста, најтежи период 13-19 година...мени је ово са њом предиван период, има 17 и дивно је дете. Кажу кад те дете намучи као мало, после целог живота уживаш. Е, изгледа да је тако.
 
Razmišljam o tim različitim periodima...

Najlakše je kada su bebe. To nosiš sa sobom gde god kreneš, nunaš, gnjaviš, maziš i ljubiš do mile volje. Kada malo porastu onda ih ne možeš stići kao one autiće na navijanje. Pa propričaju i ne zaustavljaju se, milion pitanja i potpitanja. Pa krenu u školu, pa pubertet i onda ućute! Kao da ih je neko prebacio na "off" i onda se zalete ponovo i kada progovore nema zaustavljanja. I onda opet mudruju, ćute... i onda krenu sa novim serijalom pitanja koji te patosiraju kao dupla šljivovica.
I kako izabrati jedan period kada je svaki svoj, lud, naporan i blesav. :heart:
 
malopre sam završio razgovor stariji sin, naravno telefonski :hahaha1: , pa ide početak ovako
_ e zdravo stari
/ovaj stariji tri godine rastao je pored pradede i dede , pa to stari prebacio i na mene/
a ja odmah
_ e kaži šta treba sine
a on
_daj stari , javio sam se da te pitam kako si , a ne ti odmah šta mi treba
jbg ostalo i dan danas ono _ kaži šta treba
 
Razmišljam o tim različitim periodima...

Najlakše je kada su bebe. To nosiš sa sobom gde god kreneš, nunaš, gnjaviš, maziš i ljubiš do mile volje. Kada malo porastu onda ih ne možeš stići kao one autiće na navijanje. Pa propričaju i ne zaustavljaju se, milion pitanja i potpitanja. Pa krenu u školu, pa pubertet i onda ućute! Kao da ih je neko prebacio na "off" i onda se zalete ponovo i kada progovore nema zaustavljanja. I onda opet mudruju, ćute... i onda krenu sa novim serijalom pitanja koji te patosiraju kao dupla šljivovica.
I kako izabrati jedan period kada je svaki svoj, lud, naporan i blesav. :heart:
i ponekad izlanu pred rodbinom šta ne treba z:mrgreen:
 

Back
Top