Koja gimnazija je laksa???

Koja je gimnazija laksa?

  • Sveti Sava

  • Sportska Gimnazija

  • XIV Gimnazija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja sam u prvom polugodistu krenuo u gimnaziju i prosao sam 3.0,a ubijao sam se od ucenja.posle sam se prebacio u medicinsku i prosao na kraju 4.0.slazem se sa tim da se u gimnaziji dobija mnogo vece znanje iz opstih predmeta,nego u strucnoj,ali svaka ima svoje dobre i lose strane.u medicinskoj su hemija i bioligija isti kao u gimnaziji,dok su matematika,istorija,geos mnogo laksi.
 
Ben_Adam:
U kojem i lezhi blokada za samu konverzaciju. Animozitet prema suprotnom mishljenju i nemogutjnost priznanja greshke, rekao bi... I slazhem se za ende... Ende... :D
Ma dajte ljudi, ne budite surovi - devojka pokusava sebe da utesi sto nije upisala gimnaziju i da joj makar neko da potvrdu da je super sto je izabrala srednje strucnu... Ali, rekli smo ENDE... ;)
 
Demokratija,people!
Mislim da poslowica kaze : Pametniji popushta.
A i owa tema je malo....nisam toliko obrazowana da se setim rechi... :-D

Mislim,smatram,swejedno,da je bezweze rasprawljati o lakoci,odnosno tezini gimnazija jer niko owde zawrshio swe gimnazije sweta da bi znao kakwa je koja a werujem da ste i sami iz owe diskusije zakljucili da su mishljenja razlichita tako da ako je nekome npr. ...peta laka,neko se u njoj muci i ta srnj.
No,da ne duzim,budite zadowoljni tu gde ste jer su wishe-manje swe iste,razlika je u profesorima i njihowom nachinu predawanja.

I sto se tiche diskusije gimnazija-struchna srednja shkola...necu da komentarishem samo cu "ukratko": Dewojka je na sestrinom primeru widela kako izgleda gimnazija (tu se Ajnshtajn opet upetljao se relatiwitetom)i smatra da je bitno shta pishe u j****** swedochanstwu ali ce kad zawrshi shkolicu wideti koliko je shta wazzno a mi cemo sedeti (ustwari wi,ja cu se tad josh uwek mushiti sa sonjom&co.) u swojim kozznim foteljama i secajuci se na gimnazijske dane i upisiwajuci ocene u tudje indexe....
Al sam prorekla sudbinu!
Weliki pozdraw od male Kleopatre! :razz: :grin:
 

Back
Top