KO TE TRENUTNO INSPIRISE, FASCINIRA, OSVAJA

jedna klinka mladja od mene cetiri godine,prelepa je i niko ne bi pomislio da je tako mlada,
i zaljubljena je u mene ali ne mogu nista da uradim jer mi obraz ne dozvoljava jer ona je ipak '92 godiste,ali zato znam za cetiri godine nas dvoje cemo voditi ljubav kod mene na terasi,kod nje u basti,
u mom stanu,u parku na klupi,u liftu u Trznom Centru,u autobusu,na stanici,a ko zna mozda i u stanici milicije(sala)....ali ako ostane ovako slatka i sharmantna obecavam da cu joj posvetiti neizmernu ljubav,
i pruziti zadivljujuca milovanja i rasturajuci sex
 
e danas je moja mala otkacila frajera koji je i lepsi i zgodniji od mene,i koji se cak i super oblaci.....a ja sam taj razgovor posmatrao sa drugom i njegovom sestom i mojom nekom sestricom....i osetio sam ljubomoru ali sam se i pomirio da ona ne moze biti moja....zamisli prisla mi i rekla kako me je prljavo iskoristila samo da bi se resila tog kretena.....ja sam bio odusevljen cak sam tako silno zeleo da je poljubim i zagrlim ali opet mozak mi bio jaci od srca,....ali jos samo cetiri godine,a do tada cu je zabavljati svaki dan i ko zna mozda mi mozak iscuri a srce odnese pobedu i ja prekrsim zakon i spandjam se s maloletnicom
 

Back
Top