KO TE TRENUTNO INSPIRISE, FASCINIRA, OSVAJA

a010.gif
 
JERIHONSKA RUZA:
Zanima me kakva osoba vas trenutno odusevljava, inspirise, fascinira. kako izgleda, koje osobine ima, sta Vas privlaci kod nje?

TI se brate slabo javljash......mislio si sa foruma ili iz REAL zivota?!!??....
PA jedino da uradim copy pa paste.....ali evo JA +pc=qyekanja.......
--------Najvishe zenski deo populacije......pirattik,zikica,plesSitnih demona i ponekad Whitenicky,onako....sve mi je na vrh jezika....kada on nesto kaze,ali.....ja nikako da izgovorim :roll:
 
JonyQuest:
Voleo bi da vidim kako se neko podstice na pamet :-)
Sto si toliko ogorcena na kako ih ti zoves glupake? Ako nista moras im odati priznanje da nisu tako glupi samim tim ako su te uspeli iznervirati.
Ma nije da nerviraju, nego prosto iznenadjuju svojom gluposcu, ili je to samo jedan period u mom zivotu, pa nalecem na psiho slucajeve!!! Stvarno moram da podvucem crtu. Znam da je u meni problem. Ne kazem za sebe da sam hiper inteligentna ali ponekad stvarno osecam potrebu da pomognem, da posavetujem i to nikada ne radim da bih ispala pametna vec iz cistog prirodnog nagona da ovaj svet, ne opametim, nego ucinim pozitivnijim, ali ne vredi. Uvek ja nagrabusim. Ma da ti ne pricam....Duga je to prica....Bio jednom jedan... i imao 3 mozga..... jedan mu je govorio kad je gladan,,,,drugi kada mu se sere.... a treci kada treba da mu se digne.... i sve u krug..... sve dok nije shvatio onim prvim mozgom, da kad treci ne moze da prosledi informaciju o dizanju, treba da se baci na dijetu. I tako tromozgi je postao dvomozgi, kako bi mu se dizao kad treba...i sve je bilo super...isao je redovno u klonju i redovno je trenirao treci, tj.sada drugi mozak...sve dok nije prestao da sere i umro od gladi!!!
 

Back
Top