KO SU VAGE ?

Smesno ce vam zvucati, ali ja sam tek ove godine shvatila da ce mi jako malo ljudi cestitati rodjendan i da mi se vecina prijatelja razbezala. O kupovini poklona da ne racunam. Oduvek mi se svidjao neki mali, originalan poklon ( sto ne racuna roditelje, decka, tu, iskrena da budem, ocekujem nesto 'ozbiljnije' velicine).
Kuma mi je jedne godine poklonila presladak poklon - uvelicala je nasu, ludacku sliku sa neke zurke i bilo je jos nekih sitnica, koje se ne secam. To mi je bas drag poklon. S obzirom na to da muskarci vage vode racuna o sebi , ako niste u vezi, parfem je preskup poklon, mozda lepo opremljena knjiga .
Moj favorit je fotka u slatkom okviru:)
p.s. Sledece godine, obrati paznju sta prica, jer ce to mozda biti lep materijal za poklon

Ah,sta cu ja dobiti, videcemo sutra....
 
Ja dobih dve preslatke majcice,cizme,privezak srce od belog zlata s cirkoncicima,sat,cizme,suknju,...Ove godine su me odusevili prijatelji i poklonima i cestitkama.A najvise me je obradovalo to sto su me se setili i ljudi koje nisam ni videla ni cula dobrih godinu,dve.:-)
 
Samo da vam kazem, kupila sam neku knjizicu, zove se "Wisdom of our time" ili tako nekako. Mnogo dobro izgleda, a unutra su pametne stvari, misli, mislim :-) I fotografije fine.
I umotala sam u papir sa simbolikom mene.

Nadam se da ce biti dobro, sta mislite, Vage? Dobro i mirise, naravno :-)
 
staorac:
Smesno ce vam zvucati, ali ja sam tek ove godine shvatila da ce mi jako malo ljudi cestitati rodjendan i da mi se vecina prijatelja razbezala. O kupovini poklona da ne racunam. Oduvek mi se svidjao neki mali, originalan poklon ( sto ne racuna roditelje, decka, tu, iskrena da budem, ocekujem nesto 'ozbiljnije' velicine).
Kuma mi je jedne godine poklonila presladak poklon - uvelicala je nasu, ludacku sliku sa neke zurke i bilo je jos nekih sitnica, koje se ne secam. To mi je bas drag poklon. S obzirom na to da muskarci vage vode racuna o sebi , ako niste u vezi, parfem je preskup poklon, mozda lepo opremljena knjiga .
Moj favorit je fotka u slatkom okviru:)
p.s. Sledece godine, obrati paznju sta prica, jer ce to mozda biti lep materijal za poklon

Ah,sta cu ja dobiti, videcemo sutra....

Draga Staorac
g025.gif
i skroman poklonchic od mene jedna umetnichka fotografija ali bez okvira...
 
DjuraMornar:
Pa sasvim slucajno videh da su podaci koje je on postavio ( ne mislim na njegove ) i tvoji identicni....datum ,vreme ,mesto......helena....
hehe... iznogud je prilicno duhovit lik... verovatno je hteo da se dobro zabavi samo sto mu niste dale bas neku sansu za to... :D
 
Eh evo josh jedne vag,pa da se prijavim...
A da...Hoce li neko da mi kaze kako se slazu vaga i vaga...
Evo i datumi,posto podznake ne umem da odredim..ali mislim da sam ja vaga/bik

2.10.1990 i 24.09.1989

Hvala unapred!
 
Black_Onyx:
Eh evo josh jedne vag,pa da se prijavim...
A da...Hoce li neko da mi kaze kako se slazu vaga i vaga...
Evo i datumi,posto podznake ne umem da odredim..ali mislim da sam ja vaga/bik

2.10.1990 i 24.09.1989

Hvala unapred!

Pozdrav vagice:)
Potrebno je i vreme rodjenja za podznak...
P.S. Istog smo dana rodjeni:)
 
Heh onda sam bila u pravu za sebe...Hvala ti...
A za slaganje je oki,pisao mi je psihologue(nadam se da sam pogodila nick :) )
I evo da mu se i ovako javno zahvalim...

I sta mislite o vaga/bik kombinaciji?
 
Gde ste vagice?Kako ste mi ovih dana?
Kod mene je ovako nekako:)

Wo! I feel good, I knew that I would now
I feel good, I knew that I wouldn't of
So good, so good, I got you

Wo! I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, I got you

When I hold you in my arms
I know that I can do no wrong
and when I hold you in my arms
My love won't do you no harm

and I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, I got you

When I hold you in my arms
I know that I can't do no wrong
and when I hold you in my arms
My love can't do me no harm

and I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, well I got you

Wo! I feel good, I knew that I wouldn't of
I feel good, I knew that I would
So good, so good, 'cause I got you
So good, so good, 'cause I got you
So good, so good, 'cause I got you

E jos da potraje:):):)
 

Back
Top