KO SU VAGE ?

~~~VAGA & VODOLIJA~~~

Ovaj susret dva vazdusna znaka donosi mnogo radosti, jer Vaga i Vodolija imaju
dosta toga zajednickog. Oboje su mislioci, uzivaju u izrazavanju i komunikaciji, i oboje su
zainteresovani za pravdu i neokaljanost. Uzivaju u prijateljstvima, klone se konflikata i zive
zivotom koji reflektira njihove samilosne poglede na svet. I Vaga i Vodolija su privuceni
neobicnim ljudima, uzbudjenjima i druzenjima, sta predstavlja i vise nego veliku sansu da
se u tom svetu nadju i zaljube jedno u drugo. I kada Vodolija pohita da pomogne prijatelju
u nevolji u kasno doba noci, Vaga ne samo da ce to razumeti, vec ce verovatno poci i ona.
Ako Vodolija dovede kuci nepoznatog stranca u nevolji, da mu pomogne za nocni smestaj -
Vaga ce se pobrinuti da ga lepo smesti u gostinjskoj sobi, bez pobune i bez pitanja. Vodolija i
Vaga - ovo moze biti divna kombinacija za brak. Oboje vole lepotu, drustvo, ljude i to je cvrsta
greda za idealnu vezu ova dva znaka.

Joj sto je ovo dobro ja sam u idealnim odnosima sa samom sobom, pošto sam Vaga/Vodolija.
 
Plavojka-Devojka:
~~~VAGA & VODOLIJA~~~

Ovaj susret dva vazdusna znaka donosi mnogo radosti, jer Vaga i Vodolija imaju
dosta toga zajednickog. Oboje su mislioci, uzivaju u izrazavanju i komunikaciji, i oboje su
zainteresovani za pravdu i neokaljanost. Uzivaju u prijateljstvima, klone se konflikata i zive
zivotom koji reflektira njihove samilosne poglede na svet. I Vaga i Vodolija su privuceni
neobicnim ljudima, uzbudjenjima i druzenjima, sta predstavlja i vise nego veliku sansu da
se u tom svetu nadju i zaljube jedno u drugo. I kada Vodolija pohita da pomogne prijatelju
u nevolji u kasno doba noci, Vaga ne samo da ce to razumeti, vec ce verovatno poci i ona.
Ako Vodolija dovede kuci nepoznatog stranca u nevolji, da mu pomogne za nocni smestaj -
Vaga ce se pobrinuti da ga lepo smesti u gostinjskoj sobi, bez pobune i bez pitanja. Vodolija i
Vaga - ovo moze biti divna kombinacija za brak. Oboje vole lepotu, drustvo, ljude i to je cvrsta
greda za idealnu vezu ova dva znaka.

Joj sto je ovo dobro ja sam u idealnim odnosima sa samom sobom, pošto sam Vaga/Vodolija.
I ja sam :D... 19.oktobar ;)
 
Joj, ja sam Vaga / Ovan, i imam problem da se usaglasim sa samom sobom... Da ne pricam da sam za druge potpuna misterija - imam problem, i izgledom i ponasanjem delujem kao fina, slatka, ljupka, nezna osoba, a onda odjednom TRAS! Doduse oni koji se naviknu me vole, a bivsi frajeri mi kazu da treba da napravim uputstvo za upotrebu za buduce :))
 
Za Zmaja...
DEVICA -- VAGA

U ovoj kombinaciji najcesce i najvise dolazi do izrazaja princip kontrasta. Kada se sretnu ova dva znaka vec na prvi pogled jedno drugom deluju ili veoma simpaticno, ili veoma antipaticno.

U astroloskom smislu, ponovo je rec o dve veoma razlicite prirode i zbog toga prvenstveno treba insistirati na nekim poslovnim odnosima, zatim na prijateljskim i, tek na kraju, na ljubavnoj vezi. U tom smislu, nesto vise obecava kombinacija izmedu zene Vage i muskarca Device, mada moze i obrnuta kombinacija -- zena Devica i muskarac Vaga, ali obicno taj odnos ne traje dugo.

Naglasavamo osobine koje mogu da ulepsaju i uvelicaju Vas zajednicki odnos: dobronamernost, postenje, korektnost i potreba za ocuvanjem materijalnih i duhovnih vrednosti. Svakako treba imati na umu da je Devica ta koja donosi realne planove i ocekuje zajednicki zivot, ali, istovremeno ona neprekidno budnim okom prati sve sto se desava sa njenim leprsavim partnerom.

Sa druge strane, Vaga je ta koja unosi ogromnu kolicinu emocija, radost, komfor i optimizam u zajednicki zivot. Podsecamo da postoje i velki problemi koji otezavaju Vas zajednicki odnos, a oni narocito dolaze do izrazaja kada Devica preteruje u svojoj sitnicavosti i u kaznjavanju. Zatim, ona je sklona preteranom moralisanju, tako da u ocima svog partnera deluje kao uskogruda, depresivna, monotona i emotivno uzdrzana osoba.

Svakako da i Vaga ume da preteruje u sebi svojstvenim osobinama, kao sto su neobuzdana leprsavost, emotivno koketiranje, a narocito u razlicitim igrama ili u eksponiranju svog sarma i zavodljivosti.
 
slucajna:
I ja rodjena 29.09,ali sam podznak devica.Kakva je tu procena?

I ja podznak Devica...evo ti nesto malo o tome...

Ascendent (podznak) Devica

Osobine i mentalne sposobnosti: Vase tipicne osobine su analiticnost, promisljenost, izuzetna preciznost, urednost, tacnost, odmerenost. Okolina Vas karakterise kao veoma racionalnu, realnu, razumnu, pedantnu i diplomaticnu osobu. Kod Vas dominira intelekt, prakticne sposobnosti i sklonost ka analizama i dedukciji. Narocito drzite do reda, postujete disciplinu i marljivost. Vrlo ste izbirljivi, obracate paznju na detalje i sitnice, posedujete dobre organizatorske sposobnosti. Odlikuje Vas radoznali duh, potreba za ucenjem, saznanjem i obrazovanjem. Lepo se izrazavate, komunikativni ste, ali kod Vas sve mora da bude "po notama" i odmereno. Veoma ste odgovorni i savesni, podlozni ste pesimistickom i melanholicnom raspolozenju. Okolina Vam zamera na preteranoj kriticnosti odnosno kritizerstvu, na odmerenim i kontrolisanim emocijama. U ljubavnom odnosu delujete suzdrzano, a povremeno previse sumnjicavo ili nepoverljivo prema partneru. Za Vas skoro svaka situacija ili osoba mora da poseduje "misaonost", pa tako i Vasa ljubavna veza, odnosno osoba koju volite. Vasa prijateljstva su brizljivo odabrana.

Fizicki izgled: svrstavate se u vise, ili cak izrazito visoke osobe. Tananije ste, vitke i dobre gradje tela. Oblik lica obicno je ovalan, duguljast ili trouglast. Oci su uglavnom tamnije boje ili neke kestenjaste nijanse, kosa je takodje tamnija. Nos je pravilan. Usne su tanje, brada je istaknuta ili spicasta. Ten je bledji, svetliji. Odlikuju Vas veoma lepe ruke -- sake, kao i dugi prsti.

Vasa osnovna deviza je: "Ja mislim (smatram), ja analiziram".
 
c018.gif
i drugi put....
 
Fizicki izgled: svrstavate se u vise, ili cak izrazito visoke osobe. Tananije ste, vitke i dobre gradje tela. Oblik lica obicno je ovalan, duguljast ili trouglast. Oci su uglavnom tamnije boje ili neke kestenjaste nijanse, kosa je takodje tamnija. Nos je pravilan. Usne su tanje, brada je istaknuta ili spicasta. Ten je bledji, svetliji. Odlikuju Vas veoma lepe ruke -- sake, kao i dugi prsti.

Kod mene su samo ovde omanuli debelo :lol:
 
Ej psiho super si,a podaci o muskim vagama 100% tacni.Znam iz licnog iskustva zabavljam se sa jednom.U principu su ok,sarmantni,inteligentni,zaljubljivi,ali tako neodlucni da to moze da dovede do situacije da moras zesce da ih poguras,necim motivises da oni donesu neku odluku,da pocnu da delaju.
 

Back
Top