Ko peva ovu pesmu?

Treba mi pomoc oko naziva i izvodjaca jedne francuske pesme. Nazalost, vrlo malo znam o njoj, cesto ide na nostalgiji, pa pretpostavljam da je malo starija, peva je zena i na francuskom je, ali ako ne gresim ima stih ili dva na nemackom.
 
Ok, verovatno sam ja nešto pogrešio u tekstu pesme, čim ne mogu da je nađem tako...
Da pokušam sa ritmom...
ide dugo
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiinjaaaa, niiiiiiiiiinjaaaa (2 puta) i onda malo brže ninja de tus ojos... i onda veli nešto kao particerooooo (nemam pojma :mrgreen:)
Na tarzanskom-španskom bi bilo:
Niiiiiiiiinjaaaaa, niiiiiiiiinjaaaa, ninja de tuz ohoos, partiseroooooo.... i tako :D

Da nije ova
 
E meni treba pesma, izvodjac, pa sad ne znam dal je Croata ili Boske, ima neko ime na N, muslimansko, znam kako izgleda...kosicamalo duza , bradica :zcepanje:
pesma, tj,spot se vrteo stalno na MTV Adria, spominje se ljubav u naslovu, ako se dobro secam, a spot je ceo on svira za klavirom a oko njega se svasta desava...ima jedna scena gde mu prosipaju jabuke na klavir pa se one kotrljaju, spadaju sa klavira...
jel zna neko? Zahvaljujem
 
postovani muzicari i postovani poznavaoci iste, molim vas da mi neko od vas pomogne da nadjem link odakle bi mogao da skinem ovu muziku. niti znam ko je svira niti nista samo znam da mi se jako svidja. ovi zvuci violine mi prosto golicaju dusu. to je ovo na pocetku kad ovaj bjelorus izlazi na ring . uzadm se u vase poznavanje muzike i unaprijed zahvaljujem....
 
postovani muzicari i postovani poznavaoci iste, molim vas da mi neko od vas pomogne da nadjem link odakle bi mogao da skinem ovu muziku. niti znam ko je svira niti nista samo znam da mi se jako svidja. ovi zvuci violine mi prosto golicaju dusu. to je ovo na pocetku kad ovaj bjelorus izlazi na ring . uzadm se u vase poznavanje muzike i unaprijed zahvaljujem....

Koju?
 
da neotvaram novu temu...
da li zna neko neki dobar program za pevanje, za izjednacavanje muzike i glasa (kada snimim).
Koristim obicni pc mikrofon, pa kada otpevam nesto na pc cuje se sustanje, tj nije kristalni zvuk sto mi glas kvari *** :)
 
da neotvaram novu temu...
da li zna neko neki dobar program za pevanje, za izjednacavanje muzike i glasa (kada snimim).
Koristim obicni pc mikrofon, pa kada otpevam nesto na pc cuje se sustanje, tj nije kristalni zvuk sto mi glas kvari *** :)

******* sad bi ti MTV kvalitet sa obicnom genius cevcicom od 150 dinara? Ili nabavi Sound Forge ili Adobe Audition i nauci kako da koristis, ili iskesiraj nekom za produkciju, a pre svega nabavi bolji mikrofon
 
Imam sound froge ali ne znam da ga koristim u potpunosti, koristio sam pre gold wave ali tu nije moglo da se snima i mp3 i mikrofon zajedno a u sound forge moze i samo ga i zato koristim kad ne znam koje jos dobre opcije imaju?
Koliko kosta jedan malo bolji mikrofon za pevanje, prepostavljam da je vise od 100 eura

Trazim vec dva sata texno spot:

Ukrajnski ili ruski pevac, spot je uradjen u stilu diska(svetlo) pali se i gasi, a pevac ( doduse) vodi ljubav sa devojkom, u plavoj, beloj sobi, valjda, spot je texno
pevac je imao dugu kosu i snimio je neku valjda reklamu za neki parfem -sta li je, reci idu nesto tuci tuci tuci, bam, tuci tuci bam kao i muzika,
da devojka ima naocare i pomera zadnjicu kao da se hebe a ne hebe!

Ide mi na zivce sto ne mogu da pronadjem taj spot :D
tj ne mora biti spot samo da pesmu znam koja je
 
Poslednja izmena:

Back
Top