Ko peva ovu pesmu?

Црнка, 40их година, меланхолична.
Музика коју изводи спада дијелом и у џез.
Има специфично име али баш!

И сјећам се да је та њена најпопуларнија пјесма на јутјубу дакле док иде та пјесма на јутјубу је њена слика где јој је глава замотана као у неки шал.
Афро американка...

Много је позната умјетница само што ми је мозак заблокирао и нема шансе да се сјетим имена док га не бих видјео...
 
Црнка, 40их година, меланхолична.
Музика коју изводи спада дијелом и у џез.
Има специфично име али баш!

И сјећам се да је та њена најпопуларнија пјесма на јутјубу дакле док иде та пјесма на јутјубу је њена слика где јој је глава замотана као у неки шал.
Афро американка...

Много је позната умјетница само што ми је мозак заблокирао и нема шансе да се сјетим имена док га не бих видјео...

Erykah Badu odgovara opisu.

 
Црнка, 40их година, меланхолична.
Музика коју изводи спада дијелом и у џез.
Има специфично име али баш!

И сјећам се да је та њена најпопуларнија пјесма на јутјубу дакле док иде та пјесма на јутјубу је њена слика где јој је глава замотана као у неки шал.
Афро американка...

Много је позната умјетница само што ми је мозак заблокирао и нема шансе да се сјетим имена док га не бих видјео...

Verujem da je u pitanju Šadej (Sade). Dve najpoznatije pesme:

 
Нажалост није ни једна од те двије. :(
Ааа име ми је на врх језика :)

Не знам зашто али су ми следеће речи у глави када помислим на њу:
клавир, никол шрезингер (иако то није она али вјероватно због необичности имена што је код обе случај), мондеј морнинг...

Аааа
 
moze li meni neko pomoci...

Trazim ec danima stranu pesmu, problem je sto ne znam ni ko peva ni naziv pesme...al ako seneko seti neka mi poogne...

znam samo spot kojis ma vidio zaadnji put ima 10 -tak godina

strana pesma, stara oko 10 do 12 godina- balada....spot: tema - devojka ulazi u napusteni zamak(nocu se kao odvija radnja) , a u njemu momak (koji peva) ima oziljke na licu i nosi neku kao kapuljacu da sakrije lice- na kraju spota beze zajedno od policije iz zamka na motoru.....

ako ko zna koja je pesma unapred hvala.
 
Pozdrav ljudi. Nedavno sam bio na koncertu i tokom pauze su pustane neke pesme koje sad ne mogu nigde da nadjem. Uglavnom su u rep-hard kor fazonu. U jednoj, refren pocinje sa "ja hocu sve, ja hocu sve..." a zavrsava se sa "dosta je za***ancije". Drugoj pesmi refren pocinje "kako dalje, reci mi da znam...". Nazalost to je sve cega se secam.
 
moze li meni neko pomoci...

Trazim ec danima stranu pesmu, problem je sto ne znam ni ko peva ni naziv pesme...al ako seneko seti neka mi poogne...

znam samo spot kojis ma vidio zaadnji put ima 10 -tak godina

strana pesma, stara oko 10 do 12 godina- balada....spot: tema - devojka ulazi u napusteni zamak(nocu se kao odvija radnja) , a u njemu momak (koji peva) ima oziljke na licu i nosi neku kao kapuljacu da sakrije lice- na kraju spota beze zajedno od policije iz zamka na motoru.....

ako ko zna koja je pesma unapred hvala.
...mozda ovo aa..?..

 
gledam malopre na pink music, pesma je u originalu house of rising sun, ali je pevaju na nasem jeziku, sa refrenom jugoslavija, obuceni kao kauboji, ima i trube

jedno hitro pretrazivanje na guglu i jutjubu mi nije pomoglo, pa ako neko zna ko ovo izvodi?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi. Nedavno sam bio na koncertu i tokom pauze su pustane neke pesme koje sad ne mogu nigde da nadjem. Uglavnom su u rep-hard kor fazonu. U jednoj, refren pocinje sa "ja hocu sve, ja hocu sve..." a zavrsava se sa "dosta je za***ancije". Drugoj pesmi refren pocinje "kako dalje, reci mi da znam...". Nazalost to je sve cega se secam.


ovo?
 

Back
Top