Ko peva ovu pesmu?

pre mnogo godina na letovanju u Crnoj Gori sam čula na TV-u pesmu koja ima refren:mačo, mačo to ti je zaštitni nak, mačo, mačo u društvu praviš se jak i kriješ pogled od sunca i nemaš srce muškarca već imaš srce mekušca. zanima me ko peva ovu pesmu....
 
Ljudi pomagajte! Secam se spota koji sma pre pola god gledala na YT peva zgodna crnkinja i koja je u spotu obucena dole u neku trenerku i stikle gore neka obicna atlet maica, pojavljuje se i neki crnac koji je kao njen decko, sad ne secam se da'l je bio duet... ali bas je prepoznatljivo ovo kako je bila obucena. Znaci popularna mlada crnkinja, mislim da nije ciara ali i tu opet nisma sigurna... bas bih ponovo zelela da cujem pesmu
 
Ljudi pomagajte! Secam se spota koji sma pre pola god gledala na YT peva zgodna crnkinja i koja je u spotu obucena dole u neku trenerku i stikle gore neka obicna atlet maica, pojavljuje se i neki crnac koji je kao njen decko, sad ne secam se da'l je bio duet... ali bas je prepoznatljivo ovo kako je bila obucena. Znaci popularna mlada crnkinja, mislim da nije ciara ali i tu opet nisma sigurna... bas bih ponovo zelela da cujem pesmu

Ako je Ciara moglo bi biti "Get Up" ili "Like A Boy". Ako nije Ciara... ima još dosta sličnih crnkinja, ali sad stvarno nemam vremena, napraviću spisak kasnije pa možda je i prepoznaš po izgledu...
 
Pokusala sam da izgooglam,al' ne ide....
Elem: pesma je domaca,starija,rock
reci idu nesto tipa: ovo je bilo nase najlepse leto
muski glas peva,ne znam da li je samo pevac il je grupa u pitanju
i dosta se to ponavlja.
Cula sam je u autu,na radiju S,i sad pokusavam da je nadjem na netu i ne ide mi nikako....
Da li neko zna o cemu je rec?
 
jeste to je ta pesma
party-smiley-048.gif
hvala puno :super::super::super:
 
Treba mi pomoć, videh na kanalu Pink Music jedan spot, pesma je instrumental, sa trubačima, a spot je onako u nekom studiju i izvođači stavljaju na glavu šajkače sa srpskim oznakama, ali nikako da se setim koja je to grupa i koja pesma, može li pomoć?
 
Starija španska pesma:

ninja, ninja... ninja de tus ojos...

Ima neki film sa sličnim (istim :D) nazivom, tako da nikako ne mogu preko teksta pesme da otkrijem koja je...

Hvala unapred (siguran sam da ovo 50% vas zna, pa me malo sramota) :rumenko: :mrgreen:
 
:eek:
Mislim da je to taj neki film, koji i mene konstantno zbunjuje (nmg da pronađem pesmu uz pomoć reči :( ) Hvala u svakom slučaju, ali ova "moja" je pesma koju peva žena, kastiljanski španski (bar koliko se sećam) i bila je dosta popularna pre 10ak godina...

Ne verujem da je taj neki film koji te zbunjuje taj sa klipa, jer je to film The Passion of the Christ (Stradanje Isusovo) i sasvim slucajno ga je neko stavio zajedno sa ovom pesmom..ali nije vazno sad..kad to nije ta pesma. Mozda se neko vec seti. pozz
 
Ok, verovatno sam ja nešto pogrešio u tekstu pesme, čim ne mogu da je nađem tako...
Da pokušam sa ritmom...
ide dugo
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiinjaaaa, niiiiiiiiiinjaaaa (2 puta) i onda malo brže ninja de tus ojos... i onda veli nešto kao particerooooo (nemam pojma :mrgreen:)
Na tarzanskom-španskom bi bilo:
Niiiiiiiiinjaaaaa, niiiiiiiiinjaaaa, ninja de tuz ohoos, partiseroooooo.... i tako :D
 
E ovako zanjih dve tri godine pokusavam da nadjem tri strane pesme s kraja 80-ih pocetkom 90-ih, ali nikako ne ide mozda zato sto se secam samo nekih delova spotova i muzike ali reci nikako, mozda ako prepricam te delove spota mozda se i neko seti :-)
Prvi spot kao dvojica pecaju ribu negde na severnom polu, i dal sad iskace riba list ili se pojavljuje od nekuda(nisam sigurna odakle se pojavila) i ona sad pliva kroz ceo spot i pkusavaju da je uhvate da bi na kraju plivala prema njima i oni onako unezvereno gledaju u nju.Cesto se prikazivao na 3K u to vreme.
Drugog spota se secam samo jednog dela gde orao ispusta ogromnu kocku leda i ona pada na bubnjeve i kad padne pretvara se u vodu koja poleti u vis.I znam da u tom trenutku pevacica prati muziku u stilu tttr tttr tttrrrrr.
Treci spot je kao ljudi se pojavljuju samo od misica (bez koze) i glave su im cetvrtaste i oni igrajuu uz muziku, a muzika je u stilu Mory Kante (a mozda je i on, nisam sigurna)
 
Ok, verovatno sam ja nešto pogrešio u tekstu pesme, čim ne mogu da je nađem tako...
Da pokušam sa ritmom...
ide dugo
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiinjaaaa, niiiiiiiiiinjaaaa (2 puta) i onda malo brže ninja de tus ojos... i onda veli nešto kao particerooooo (nemam pojma :mrgreen:)
Na tarzanskom-španskom bi bilo:
Niiiiiiiiinjaaaaa, niiiiiiiiinjaaaa, ninja de tuz ohoos, partiseroooooo.... i tako :D

Ova? :)
 

Back
Top