KO JE BIO VAŠA PRVA LJUBAV

Emily_Bg:
Bio je to jedan moj komsija,zivi na spratu iznad mene..kad sam bila klinka obozavala sam ga,on je straiji od mene nekih 4-5 godina,ali me to nije sprecavalo da mu se divim.....secam se,redovno sam njegovoj kevi isla po cigare,kada je igrao kosarku donosila mu vodu,setala mu psa.....sve to kada sam imala oko 10-11 godina.....naravno,znala sam ja da on mene gleda kao malo slatko dete iz komsiluka,ali mislim da je on bio moja prva ljubav,i 'trajao'je oko godinu-dve....i posle kada bih ga sretala ,kada sam vec bila starija,podilazili bi me neki zmarci,a bio je presladak.
A eto danas,on idalje zivi u mojoj zgradi,samo sa porodicom,moja cerka i njegov sin,doduse on je mladji od mog deteta se poneki put igraju.....a nas dvoje pijemo kafu..moja prva ljubav i ja!

SVA SAM SE NAJEZILA :oops:
Moja prva ljubav je kum moga brata,stariji od mene 2 godine.Bila sam uzasno zaljubljena u njega i "zabavljali " smo se nekih 2-3 meseca (kada sam ja imala 15,a on 17 god).Htela sam da mi on bude "prvi pravi decko",ali nam splet nekih okolnosti to nije dozvolio.Posle toga smo se vidjali od rodjendana do rodjendana( kod mog brata,naravno) i uvek se potajno gledali i zeleli....( bili smo u vezama).Ja sam se nekoliko godina kasnije udala,a on je jos uvek bio sa istom devojkom....
Juce sam cula da se zeni..... :)
 
Били смо клици и сви у школи су знали да смо заљубљени и стално су нас зезали и другари и наставници. То је трајало пар година, врло дуго за тај узраст, али никад се нисмо смували, само смо се волели на даљину. Данас се само јавимо у пролазу, али обоје знамо да смо једно другом били прва прва љубав. :)
А после су дошле друга прва љубав, па трећа прва љубав...и свака је била прва на свој начин...
 
E pa bilo je to prilicno davno, u osnovnoj skoli sedeli smo zajedno ja sam bio zaljubljen u nju ona u mene i tako. I onda dodje osmi razred njoj pogine brat i ona odjednom odraste i sazri (trazila je podrsku starijih muskaraca) i ja vise nisam bio bitan! E sad prica se zavrsava udala se rodila dvoje dece i ja je nisam video dve god ali me prodju zmarci kada pisem ovo!
 
Moja prva ljubav je bila jedna Nina. Imao sam 8god i "ludu glavu" pa sam joj nekako doturio ceduljicu sa izjavom ljubavi. Na zalost, posle toga sam toliko bezao od nje, jer me je bilo blam, da je verovatno i zaboravila sta sam napisao kada smo se ponovo videli, kasnije, na nekom klinackom rodjusu. Pravili smo se ludi i tako je sve proslo.
Danas ima dete, razvedena je... Klasika!
 
Milos Milosevic...osnovna skola...prokleto mnogo sam bila zaljubljena :D ...jedno vreme sam mislila da se lozi na moju imenjakinju iz "petog cetiri" :( ...kako sam samo propatila taj period....a onda se on odselio i redovno me zvao na rodjendane sve negde do srednje skole....tu smo, negde uz put i izgubili kontakt....
Poslednji put sam ga videla pre 4 godine na 10 god. male mature i napala ga ja za tu devojcicu i za moje iskidane zivce :evil: ...Boze, kako je bio sladak kad me je zbunjeno ubedjivao da je "voleo" samo mene a da nema pojma ko je ta Maja iz "petog cetiri"!!! :lol:

Il' me je slagao il' sam bila ljumomorna ko kreten za dzabe!!! :lol:
 

Back
Top