Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bugo:
fino i lako ...salim se

prije 2 nedelje je drustvo pocelo da radi AA3 i mjerili su odraz ,(ajde reko da i ja izmjerim) ,imao
sam iz mjesta 50 ,a iz zaleta 60 ,a sad iz mjesta 55 a iz zaleta 70 ,ne vjerujte vi
koji mi je bolji program AA3 ILI AC???
ocekujem odg koje radio oba
Vidi, od AA3 se lako moze desiti da nema vajde jer su vjezbe takve da se u mnogo sitnica moze pogrijeshiti, odmoru, tempu, brzini itd, i to odmah dovodi do gorih rezultata.. Ali zato na drugoj strani imash AC (koji sam ja iz bijesa ispljuvao, ponovo kazem da mi je neizmjerno zao :( ) koji sadrzi mnoge vjezbe koje je relativno lako razumjeti i koje je je svaki iole ozbiljniji sportista radio, tako da se veoma malo greshaka moze potkrasti, a one ne utichu TOLIKO na rezultat... I plus shto kaze iguman jedan traje 15 a drugi 8 sedmica.. E sada pitanje je hocje li Djole biti toliko dobar da nam postavi josh te dvije sedmice da mozemo da ih zavrshimo :( :( :( ...

Ponovo mi je zao :-( :-(

P.s. Djole nam se pohvalio da je AC znatno uticao na njegov odraz i da je dobio extra rezultate! Svaka chast! ;-)


I da, Djole, ne bih volio da me shvatish pogreshno, ali iz ovog tvog posta zakljuchujem da vjerujesh u Boga...

Ako si Hrishcjanin znash dobro da je Isus shirio ljubav medju naradom, i uchio ih da prashtaju! Tako da bih volio da i meni bude oproshteno od strane Wax-a i tebe, kao njegovog "izaslanika" (Mislim da nije potrebno da ovoliko duboko zalazim, ali sam i sam vjernik pa sam htio da te podsjetim...)

P.P.S. Ne bih volio da neko stekne utisak da se sad ulizujem Djoletu da bi nam dao te posljednje sedmice. Samo imam potrebu da se izvinim za moj pogreshan utisak o Wax-u! Inache, o AC-u mislim sve najbolje!
 
cool_daddy:
Za one koji rade AA3,nek skinu video verziju preko P2P programa aresa,dok sam radio AA3 pre,nisam imao video i verovali ili ne sve sam vezbe radio pogresno:):):)
To i ja chitavo vrijeme pricham.. Kazem preko aresa a oni mi traze link i da im kachim na rapidshere... Mislim stvarno... :D

I onda neka mi neko kaze kako AA3 ne valja... I ti i iguman i Grunt ste povecjali odraz od njega... A em ga niste radili pravilno, em ga niste uradili do kraja! :) Poslije 15.-e nedjelje ja javljam da vidim shta sam uradio, a do tada cju i dalje da smaram postovima kao shto je ovaj ;)..
NS.12:
djole ja nisam nikad rekao nesto lose o WAX-u a ni o AC>Mozes i sam da se uveris da sam ga samo hvalio!Jer mi se odraz dosta povecao nisam merio ali zveo sad mogu da dohvatim skoro celu saku vise nego sto sam pre mogao.Pa ajde djole ako neces svima posalji bar meni celu AC(ili 2 .zadnje nedelje) i AC+100 na psuvajcevic@hotmail.com
Kako je ovaj post bio pun sebichluka ne mogu da vjerujem... :evil:
 
Slam_Dunker:
To i ja chitavo vrijeme pricham.. Kazem preko aresa a oni mi traze link i da im kachim na rapidshere... Mislim stvarno... :D

I onda neka mi neko kaze kako AA3 ne valja... I ti i iguman i Grunt ste povecjali odraz od njega... A em ga niste radili pravilno, em ga niste uradili do kraja! :) Poslije 15.-e nedjelje ja javljam da vidim shta sam uradio, a do tada cju i dalje da smaram postovima kao shto je ovaj ;)..
Kako je ovaj post bio pun sebichluka ne mogu da vjerujem... :evil:

pa dobro ja bih posle dao vama ;)
PS.ajde djole vidis da su se izvinili postavi dve zadnje nadelje :D
 
Ja ljudi pratim ovu temu od pocetka ali nisam postovao!
AC nisam radio jer mi je noga povredjena!
Ovako kao prvo mislim da je Wax dobar covek kao i Djole!
Govorite o tome da Wax nista nije trazio kad je davao program ali je rekao da zovete drugove da rade program(neki su radili redovno neki su cekali neke datume da pocnu sa radom a neki su se nazalost povredili pa su prestali tako da je mali broj njih radio) kao i da posle swake nedelje postujete kakva su vasa iskustva u vezi sa AC!
Ono sto me je nateralo da postujem iako nisam nameravao dok ne pocnem AC je to sto iz dana u dan samo postujete(lajete,pricate) WAX DAJ WEC TE 2 NEDELJE a ljudi da samo malo razmislite kako funkcionise ovaj program shvatili biste da je 8. nedelja ista kao i 4. nedelja!
Imao bih jos stosta da kazem al otom potom!
na kraju samo da kazem moje misljenje Djole mogao bi im dati ostatak programa jel kad pogledas dobri su oni momci(izabrali su najbolji sport) i spremni su da rade(barem tako sada izgleda), pa posle kako se ispostavi odluci oces li postaviti +100!
toliko od mene nadam se da nisam smorio masu.........
pozdrav
 
Ja stvarno ne znam razloge zbog kojih Wax nije mogao vise ovde da postuje. To on nije hteo da mi kaze. Videli smo se na picu i pricali nekih sat vremena. Shvatio sam samo da lik ima neke gadne probleme i da mozda sada nije vise u Srbiji niti ce se ikada vracati. Dacu vam poslednje dve nedelje AC samo treba moj sestric da mi vrati papir na kome je ispisan program. Dao sam njemu AC posto sam je ja zavrsio a ne zelim da vam ovde pisem iz glave. On inace zivi u Obrenovcu i trebalo bi da se vidimo u nedelju!
 
DJOLE_SAMI:
Ja stvarno ne znam razloge zbog kojih Wax nije mogao vise ovde da postuje. To on nije hteo da mi kaze. Videli smo se na picu i pricali nekih sat vremena. Shvatio sam samo da lik ima neke gadne probleme i da mozda sada nije vise u Srbiji niti ce se ikada vracati. Dacu vam poslednje dve nedelje AC samo treba moj sestric da mi vrati papir na kome je ispisan program. Dao sam njemu AC posto sam je ja zavrsio a ne zelim da vam ovde pisem iz glave. On inace zivi u Obrenovcu i trebalo bi da se vidimo u nedelju!
I ja sam pretpostavljao (ne pri kraju nego pri pochetku) da Wax ima bash neke zeshcje probleme, jer i da je (lupam) hirurg, mogao bi da uhvati 5min chisto da se uloguje i da se javi... Ako nije u Srbiji, srecjan mu put i da zivi 100godina! :) Stvarno se chovjeku necjemo nikada oduziti... :( Ja sad idem da obrishem onaj post gdje sam ispljuvai AC i Wax-a da novi koji se budu ulogovali ne bi SLUCHAJNO pomislili da je to istina... A i palo mi je na pamet da Wax moze jednog dana da dodje i da se javi, pa da NE DAJ BOZE vidi kakav sam kreten ispao...

Nego Djole, hocjesh li nam, kada zavrshimo AC, dati i AC+100cm?

P.S. Jesi li ti radio +100cm?
 
Prosto neverovatno!!! :x Pogledate li svi vi koji tek tako trazite program prethodne stranice:???: Na 48 stranici kao i na mnogim drugima smo stavili link za AA3, a vi umesto da malo prelistate temu i pronadjete ga, odmah se ukljuchite u razgovor sa rechenicom:
pošaljite meni AA3 na **********************
i slichno...
Dokle vishe ovako:???: :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top