Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uradio sam juche drugi dan AA3-a ... Mozete mislit u kakvoj sam kondiciji kada sam dobio upalu... Blama :p :p :p :p

Edit1 : Vecheras cju da otvorim sve stranice ove teme i da ih na miru prochitam a pogotovo Zverchine postove na prvih (odprlike) 20 strana... Poslije AA3 cju da odmaram mjesec dana, pa cju da radim AAA, i onda cju fino (kada ojacham noge) da radim plyometrics... Srecjno vama ljudi! :-D
 
Ljudi vratio sam se sa mora!!!!!!!!!!!!!
Vidim osuli ste Wax-a paljbom a on decko nista nije lose uradio. Ja i on smo se videli pre nego sto sam otisao na more i tada mi je dao celu AC i onu +100 i rekao mi da dam vama jer on ima neke probleme o kojima nije hteo nista da mi kaze. Ja nisam tada mogao da napisem ovde ceo program jer sam morao da idem pa mi je zbog toga veoma zao. Ali sada vidim da je to bila Bozija volja jer ste vi pokazali svoje pravo lice tako da program necete uopste dobiti.
 
Slam_Dunker:
Ma kakav Ac.. Wax vishe necje da ga daje, a plus, on ga je i izmislio pa nas napalio sve.. Da vidim, kome se skok povecjao poslije Ac-a? Nikom, i josh na internetu uopshte nema nidje priche o tom 'programu'... Btw, Uradio sam juche drugi dan AA3-a ... Mozete mislit u kakvoj sam kondiciji kada sam dobio upalu... Blama :p :p :p :p

Edit1 : Vecheras cju da otvorim sve stranice ove teme i da ih na miru prochitam a pogotovo Zverchine postove na prvih (odprlike) 20 strana... Poslije AA3 cju da odmaram mjesec dana, pa cju da radim AAA, i onda cju fino (kada ojacham noge) da radim plyometrics... Srecjno vama ljudi! :-D


Uopste mi nije jasno zasto radite AA3 program kada smo konstatovali vise puta u proslosti da je program nikad gori :confused: :confused: , i Zvercina je pisao o tome mnoooogo!!
Skok se vezba na tacno odredjeni nacin, vecina od vas i nema dovoljno jake noge(silu) a pokusavate da radite vezbe koje su presudne za skok, tj. vezbe za poboljsanje eksplozivne snage.
 
A ko je to dobio STVARNO odraz od 10cm za nedelju dana, mozda ali jedino ako je povecao skok poboljsanjem tehnike (a to se desi u 0.01%ljudi).
Da li vi uopste znate kako se meri odraz pravilno??
Bugo je rekao da je to uradio... :lol:
Ma kakav Ac.. Wax vishe necje da ga daje, a plus, on ga je i izmislio pa nas napalio sve.. Da vidim, kome se skok povecjao poslije Ac-a? Nikom, i josh na internetu uopshte nema nidje priche o tom 'programu'... Btw, Uradio sam juche drugi dan AA3-a ... Mozete mislit u kakvoj sam kondiciji kada sam dobio upalu... Blama

Edit1 : Vecheras cju da otvorim sve stranice ove teme i da ih na miru prochitam a pogotovo Zverchine postove na prvih (odprlike) 20 strana... Poslije AA3 cju da odmaram mjesec dana, pa cju da radim AAA, i onda cju fino (kada ojacham noge) da radim plyometrics... Srecjno vama ljudi!
AC je program Vins Kartera... Zar to niste znali:???: I nije uopshte losh program... Meni je bolji od AA-a.:mrgreen:
 
DJOLE_SAMI:
Ljudi vratio sam se sa mora!!!!!!!!!!!!!
Vidim osuli ste Wax-a paljbom a on decko nista nije lose uradio. Ja i on smo se videli pre nego sto sam otisao na more i tada mi je dao celu AC i onu +100 i rekao mi da dam vama jer on ima neke probleme o kojima nije hteo nista da mi kaze. Ja nisam tada mogao da napisem ovde ceo program jer sam morao da idem pa mi je zbog toga veoma zao. Ali sada vidim da je to bila Bozija volja jer ste vi pokazali svoje pravo lice tako da program necete uopste dobiti.
Stavi se na nashe mjesto (zamisli da se nisi sreo sa Waxom i da chekash 7. nedjelju mjesec dana!), pa vidi shta bi ti rekao... Sada se javno izvinjavam Wax-u i shvatam da sam pogrijeshio... :-( :-( :-(

P.S. I bilo mi je nelogichno da neko moze biti toliki manipulator i da ja nekog mogu loshe da procijenim, sada shvatam da nisam u pravu i da Wax nije manipulator, i da sam bio u pravu kada sam ga na pochetku procijenio kao dobrog chovjeka! :!:
 
fino i lako ...salim se

prije 2 nedelje je drustvo pocelo da radi AA3 i mjerili su odraz ,(ajde reko da i ja izmjerim) ,imao
sam iz mjesta 50 ,a iz zaleta 60 ,a sad iz mjesta 55 a iz zaleta 70 ,ne vjerujte vi
koji mi je bolji program AA3 ILI AC???
ocekujem odg koje radio oba
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top