Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam poceo da radim "Air Canada 2006" u ponedeljak, sutra trebam da odradim treci dan prve nedelje. Znam da sam tek na pocetku, ali polako, nameravam da zavrsim program do kraja pa makar mi odraz ostao isti, a znam da nece jer ovoliki rad mora na kraju da se isplati. Sto se tice programa dosta je naporan, ali ga je moguce uraditi (ja pokusavam da se pridrzavam programa pa tako radim sve kako pise u "ponavljanje"). Nego hteo sam da vas zamolim da mi posaljete "Air Alert 3" na adresu mihajlosd@eunet.yu, cisto da uporedim razliku izmedju ova dva programa, ali ko zna mozda po zavrsetku AC pocnem da radim i AA3 (nije na odmet). PLEASEEEE!!!
Hvala unapred
 
Wax neka da snickers, a vi meni dajte Air Alert 3. Grunt koliko znam ti imas AA3 na srpskom pa mi posalji ako nije problem. Platio bih ti (posto vidim da si nekima trazio pare), ali kako kad ne zivim u beogradu. Ovo se ne odnosi samo na Grunta nego i na sve koji imaju AA3 na srpskom, a oko placanja ce mo se dogovoriti.
P.S. Uradih cetvrtu nedelju "AC". Imam blagu upalu. Ovom prilikom bih se zahvalio wax-u za ovako dobar program za koji nije trazio ni dinara.
Moj E-mail (po stoti put) : mihajlosd@eunet.yu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top