Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa mozes isto ovaj da koristis ... kad skocis u vis, to ti je isto kao da skocis u dalj sa zaletom, u oba slucaja najbitniji je SKOK, pa sad kad zavrsis ove vezbe za skokove, ti Subotom i nedeljom ne radis, tad se posveti malo trcanju da bi postigao efekat na brzini i kad zavrsis tih 15 nedelja bices kao kengur, i brzina i odraz pa ladno da ides na medalju ! :D:D:D
 
labo:
cekaj brate, poslije svega tebi jos uvijek fali 5 cm da dohvatis obruc??? Meni inace isto toliko fali da ga dohvatim glavom kad se dobro zagrijem....
labo je upravu posle svega tebi treba 5cm do obruca .
Koliko si ti visok leba ti.Ja sam tvoje godiste i hvatam se za obruc ladnije od leda.

I meni je nitro dao aa3 i posle nedelju dana primetio sam da bolje igram odbranu , odraz nisam merio,a ti lik radis 6 nedelja i ne mozes da pipnes obruc
 
192 sam visok tacno. I svi koji me znaju, znaju da imam vrhunski odraz...Zakucavam korak dalje od isprekidane, ali najvise volim iz naskoka, a to mora malo blize, recimo sa isprekidane. A igrao sam cetvorku, znaci krilnog centra u klubu, moja zamjena na toj poziciji je bio lik od 204, ali sam mu ja uvijek hvatao lopte zbog mnogo boljeg skoka i tajminga....
A jedan momak sto ga poznajem on je visok 2 m tacno i jednom prilikom kad smo igrali skocio je da uradi alejap toliko, da je slomio nos od obruc. To sam vidio svojim ocima.
I nikad nisam radio nikakve vjezbe za odraz, jedino sto sam skakao uz stepenice...To mi je genetski na caleta, on je ko mladji kad je igrao za buducnost sa 183 zakucavao sa dvije ruke....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top