KLOZET !!!!

i ja imam problem sa smajlicima,nece da se ucitaju,evo i sad nece,bezi mi prozor na gore cim pritismen na slicicu.To me stvarno nervira,jer nece da proradi ni posle 5 puta.GRrrrrrrrr
Sad cu da poludim i da lupim o sto svojom velikom medvedjom sapom.Ha,ha,ha :lol:
 
:-) e i ja sam reagovala kao krvolok u pocetku!
sad mi je vec OK!:D
mnogo toga je stvarno bolje...:-?
samo jos da resim neke nedoumice oko sanduceta i PP-ova i bice8-)
 
!@kad lupiš lupiš :pni ja ne trošim microsofta...ali mi ne radi sve. malopre sam ukapirala da me muči jako sporo učitavanje strana,pa mi se opcije ne otvore...malo mi je to čudno.
 
peach:
:) e i ja sam reagovala kao krvolok u pocetku!
sad mi je vec OK!:D
mnogo toga je stvarno bolje...:?
samo jos da resim neke nedoumice oko sanduceta i PP-ova i bice8)
Ni slučajno !!! :shock: Ako otvoriš PP, kako su ovo sve lepo, tehnički poboljšali, možeš, greškom da podesiš OPCIJU pa da ti, iz sandučeta ISKOČI, " uživo " KoJOtE i počne, .... , ma ono što ON uvek počinje, whatever it is !!! :lol:
 
ahhaha a ja se bash privikla na ovo novo, bash bih se skenj.ala da se vrati ono staro!!! ahahah

krvoloche vidim nov izgled te je naveo da se ponovo aktivirash, a i naziv teme je inspirativan!
mada mislim da si jadan, ali to mi nije pametno da kazhem.

e nadam se da cu se malo skribo-obuzdati, mislim da ce roditelji da umru od mene, osim ako ne ubiju mene, mislim da zelim da nestanem a ne zelim, i mislim da ja samo pisem ovde blogove, i da sam se prezdrala cokolade, kao i da imam prava da radim sta hocu, a zapravo nemam. zapravo krsim pravila i trebalo bi neko da me brise!!! ako me cia prati, da li bi mi konacno dala neki posao, odgovaraju mi glupavi administrativni, al da nisu full time? ciooooo.....vidi kakav sam talenat...

eto vidite sve ima svoje dobre i lose strane.
slaim se meni je svejedno.....mislim da sam ja jedan bedni parazit koji je zasluzio da rikne, al uvek ce se naci neka budala koja ce me ubedjivati u suprotno...i polusazlajivo gledati u mene s divljenjem...ja sam bedni slabic :)

kako polusazaljivo s divljenjem, enmam pojma...
 
salim se meni je svejedno malo mi je komplikovano al uvek sam uz vredne programere, ipak treba napraviti potpuno nov softver nije to lako....gde mislim da su malko pogreshili

shto su sve na svoju ruku...znaci ovde ipak iljade ljudi dolazi i vezani su za ovo i smatraju ovo svojim vlasnishtvom...i sad im neko ko je sa vlasti drnda i menja nesto kao da su oni nekakva sitna.....ali opet i oni su na vlasti i sto bi se sekirali ako neko ne placa oni imaju svoj zadatak ide mi inspiracijal oni nisu na vlasti oni ipak radfe sto im neko kaze i idu na druge forume i manje su vezani jer kad su se oni najvise ovde zezali..to vreme je proshlo.
odlazi sveti duh iz mene tako da cu uporavo da zavrsim i da pokusam da se posvetim svom planu zivota koji mi nece uspeti a mislim da sam ja jedna ljudska gnjida salim se neki ce se s ovom tteozm sloziti a neki i nece, sve ima svoje i da i ne.
 
Vragolasta Amfibija:
...i da dodam da ti je mesto u ovoj temi,a ja sad idem posto meni nije.

al nisi mogla da odolish da ne zavirish...

e mrzi me da se svadjam, mislim sad me skenjava ovo tvoje, kao i kad mi mama kaze da sam slabic, to je jer nemam svetog duha. aj valjda cu uspeti da vas sve ignorisem. mislim koj moj ti ovde dolazis, sirish mashtu da bi se bolje ebala??? iono zivot ti je u rasulu ribo, zivis od danas do sutra, al mislim da si skenj.ana. aj uzdravlje. mozda ti sledecu poruku necu procitati
 
odlazim sada u malom stilu..... nekom je to veliki stil, nekom mali, a nekom je svejedno.

nego de da idem da igram enke igrice??? counter???? i kolika mi brzina treba?? ocu da igram preko neta a ne sa nekim manijacima da me kreshu . hm mada to i nije tako loshe

e pitajte nekog da mi kaze molim vas ejdino cu mail sigurno chitati hvala
 
LePiaf:
My man!

A najvece sranje su napravili sa quote-ovanjem.


ajde da ih bijemooooooo...


he, mislim da sam karakter do yayay...hehe malo sam skriboman, al ladno imam neki polozaj planete mislim engde koji to govori..... e aj sad stajem sa pisk=aranjam
 
Vragolasta Amfibija:
e da i ja imam preko 150 "ko" neprocitanih poruka !!!!

a i kad mi stigne nova(do sad samo jedna opularnost mi je na nuli)nema da se vidi nigde da je stigla neog tek kad me Thunderbird obavesti da je stigla posta ja vidim.

i to sa potrvrdjivanjem je trulo i nepotrebno.

sve valjda mozes nekako da iskljuchish... a ono su valjda sve poruke koje su ti stigle u zivotu..... ha ha samo 150?
 
sitlgla mi je jos jedna.pita me da li pricam sa tobom na pp?

je...pa da l sam luda?

a sto si skenj?de je ona teme o bojanu...aj podigni da te tamo pitam da ne trujem ljude.de bese na kutku ili de?javi pa da te pitam,zao mi sto si skenj,ja sam bila kad sam vidla ovo sr od krstarice je al sam se navikla.
 
?:
krvoloche vidim nov izgled te je naveo da se ponovo aktivirash, a i naziv teme je inspirativan!
mada mislim da si jadan, ali to mi nije pametno da kazhem
Potpuno si u pravu da ti nije pametno da takvo nešto i pomisliš, a ne još i da kažeš, pa je tvoja velika sreća što si se, na vreme, UZDRŽALA !!! :lol:
 
zainteresovana:
E jeste svi zvocare teške! :lol: 'Aj vucite vodu!
Pa mnogo je bolje sada, proverite svoje opcije, ima tu odgovor na sve na šta se žalite. Osim učitavanja, doduše, ali srediće to valjda za dan dva? :neutral:
Necu beskorisne opcije, necu potpise ispod post-ova, necu sakato quotovanje, necu sporo uchitavanje, necu zhvaku, hocu kusur...

Uchitavanje ce ti biti brze tek kad se nakachish na neki ADSL ili kabel

A i vizuelno nije nishta bolji. Samo je shareniji. Kicheritza.
 
icon4.gif
 

Back
Top