Клинтон се сликао са Аном Ивановић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mwbmzp.gif

A be prase zabranjena je popularizacija Hitlera !
 
Пре десет година 90% Српске политичке сцене је чекало на ред да пољуби Клинтона у дупе, а Клинтон је и ове сада „народњаке” и „демократе” довео на власт.

Након десет година Клинтон жели да се слика са Српском тенисерком, јер еј једна од најбољих на свету.

Дакле није се Ана Ивановић сликала са пропалим америчким председником, већ се пропали амерички председник сликао са врхунском светском тенисерком. Разлика је огромна.
И требате да ово схватите као победу Српства.

Како?

Човек који нас је бомбардовао сада по теренима трчи за нашом тенисерком да се сликује са њом да би повећао себи некакав рејтинг...
Драги моји то је наша победа.

Хвала на пажњи.

Ovo ista logika ko kad bi muz uhvatio zenu da se kreshe sa manekenom....pa zaboravio radnju u medjuvremenu.:mrgreen:
 
image.jpg


Bil će ti oprostiti što te je bombardovao... Ana i Jelena sa Klintonom u Njujorku

---------

drolje..... sta drugo covek da kaze.....

ajd ova jelena ona i nekako - makar cuti

al ova ciganska drolja Ana, jos istice na svom sajtu ovu sliku i kaze kako je ponosna sto je upoznala krvnika i okupatora srpske zemlje................

e stvarno su koze bez 2 grama mozga.......
 
image.jpg


Bil će ti oprostiti što te je bombardovao... Ana i Jelena sa Klintonom u Njujorku

---------

drolje..... sta drugo covek da kaze.....

ajd ova jelena ona i nekako - makar cuti

al ova ciganska drolja Ana, jos istice na svom sajtu ovu sliku i kaze kako je ponosna sto je upoznala krvnika i okupatora srpske zemlje................

e stvarno su koze bez 2 grama mozga.......

Ko zna sta se Klici vrti po glavi? :D
 
image.jpg


Bil će ti oprostiti što te je bombardovao... Ana i Jelena sa Klintonom u Njujorku

---------

drolje..... sta drugo covek da kaze.....

ajd ova jelena ona i nekako - makar cuti

al ova ciganska drolja Ana, jos istice na svom sajtu ovu sliku i kaze kako je ponosna sto je upoznala krvnika i okupatora srpske zemlje................

e stvarno su koze bez 2 grama mozga.......

:eek::eek::eek: Da nisi malo preterao?
 
nisam preterao .

ta ciganska drolja je zaboravila da je Klinton sem sto je bombardovao njenu zemlju i narod , naredio ubistvo preko 5000 Srba ,razrusio nam kuce,mostove, fabrike, okupirao nam 20% drzave , proterao 350.000 Srba sa Kosmeta, bombardovao nas osiromasenim uranijumom , sem toga takodje organizovao proterivanje 250.000 Srba iz Krajine, kao i bombardovanje Srba u Republici Srpskoj.

I ove su dve kao sad srpkinje i ja treba da sam ponosan jer su uspesne? One nisu nikakve srpkinje one se samo tako zovu/cesljaju i predstavljaju klasicne retarde i debile.
 
nisam preterao .

ta ciganska drolja [/B
]je zaboravila da je Klinton sem sto je bombardovao njenu zemlju i narod , naredio ubistvo preko 5000 Srba ,razrusio nam kuce,mostove, fabrike, okupirao nam 20% drzave , proterao 350.000 Srba sa Kosmeta, bombardovao nas osiromasenim uranijumom , sem toga takodje organizovao proterivanje 250.000 Srba iz Krajine, kao i bombardovanje Srba u Republici Srpskoj.

I ove su dve kao sad srpkinje i ja treba da sam ponosan jer su uspesne? One nisu nikakve srpkinje one se samo tako zovu/cesljaju i predstavljaju klasicne retarde i debile.


Bajo.......metastaza zlocudnog tumora koji je odavno pojeo dobar deo tvog bolesnog mozga je u klimaksu.........neces ti jos dugo.....:think:
 
nisam preterao .

ta ciganska drolja je zaboravila da je Klinton sem sto je bombardovao njenu zemlju i narod , naredio ubistvo preko 5000 Srba ,razrusio nam kuce,mostove, fabrike, okupirao nam 20% drzave , proterao 350.000 Srba sa Kosmeta, bombardovao nas osiromasenim uranijumom , sem toga takodje organizovao proterivanje 250.000 Srba iz Krajine, kao i bombardovanje Srba u Republici Srpskoj.

I ove su dve kao sad srpkinje i ja treba da sam ponosan jer su uspesne? One nisu nikakve srpkinje one se samo tako zovu/cesljaju i predstavljaju klasicne retarde i debile.

Ma nije Klinton kriv.. to su ovi becari iz CIA radili. ;)
 
smarate. ne radi se ovd samo o srpskom patriotizmu. klinton, kao i većina drugih američkih predsednika, nisu donela ništa dobro ovom svetu. nije on samo bombarovao srbiju, imao je on i mnogo drugih "mirovnih" akcija po celom svetu. posle svega toga, od njega i njegovog saksofona ameri, i vi koji se ložite na amere, prave šoubiznis. misim gde je tu poštovanje ljudskosti.
 
jel njima dvema neko rekao šta je bilo sa monikom levinski?
ili se možda baš zato u'vatiše za bilija. :D

nego, šta se palite, paljevine napržene. jedino što je ovde degutantno je što je jadnica ana presrećna što ga je upoznala pa to objavljuje. ajd što se slikala, protokol, učtivost, i slično. a i ona sigurno ne posmatra stvari iz perspektive neke napaljene patriotčine, već iz ugla mode, estrade, elite, i tako tih bakrača.
 
nisam preterao .

ta ciganska drolja je zaboravila da je Klinton sem sto je bombardovao njenu zemlju i narod , naredio ubistvo preko 5000 Srba ,razrusio nam kuce,mostove, fabrike, okupirao nam 20% drzave , proterao 350.000 Srba sa Kosmeta, bombardovao nas osiromasenim uranijumom , sem toga takodje organizovao proterivanje 250.000 Srba iz Krajine, kao i bombardovanje Srba u Republici Srpskoj.

I ove su dve kao sad srpkinje i ja treba da sam ponosan jer su uspesne? One nisu nikakve srpkinje one se samo tako zovu/cesljaju i predstavljaju klasicne retarde i debile.

Овај..... Зар оно не беше Шешељ нудио добровољце Америки против Садама...
 
Bajo.......metastaza zlocudnog tumora koji je odavno pojeo dobar deo tvog bolesnog mozga je u klimaksu.........neces ti jos dugo.....:think:

:rotf:...:hahaha:...:ok:
...kakva strasna akomulacija zla...:dontunderstand:
...i ja mislim da su cure napravile nepromisljen potez...(ili oni koji su ih savetovali da to urade)...ali pljuvati ih kao da su licno iselile Krajinu ili bombardovale Bgd...:thumbdown:...evo ja sam, recimo, oprostio cak i onima sto su se slikali sa Milosevicem...:mrgreen:
 
ajd što se slikala, protokol, učtivost, i slično. a i ona sigurno ne posmatra stvari iz perspektive neke napaljene patriotčine, već iz ugla mode, estrade, elite, i tako tih bakrača.

protkol bi mogao da bude da je on sadašnji predsednik, a pošto nije nema protokola. kao što ga je na primer bilo kada su naši odbojkaši morali da po protokolu dobiju priznanja od slobodana miloševića, 'teli-ne 'teli. učtivost je diskutabilna. mnogo bitnije persone su pokazale neko dostojanstvo odbijajući slikanje, ručkove, paradiranje itd...od ove dve teniserke.
obe su inače članovi naše reprezentacije i kao što su x puta do sada govorile kako sport i politiku ne bi trebalo mešati, ne znam šta im je ovo trebalo, a znaju koliko je naš narod teško isfrustriran.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top