Klinke ili starije

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto su vama klinke bolje od starijih? Meni samo zato sto ne torlocu i nekako su opustenije, nisu psihicki potrosene. Ove starije stalno nesto zanovetaju i mogu vam reci da to ume poprilicno da siebe raspolozenje. Mozda sam povodljiv, ali na mene to deluje.

Pre nekih par meseci bio sam za sankom i pio viski, a tamo je radila jedna cura od 20 let i mi se super zaiebavali, ja upao u maksimum svoje romantike i totalno sve super dok nije dosla njena teta i naravno bez pitanja kraj mene na sank. Ja dalje po svom i psujem, jer inace psujem (vozac sam, nisam doktor). Kad ona meni "molim vas nemojte da psujete u mom prisustvu i pred mojom necakinjom" Ja njoj kazem, nisam vas zvao da sedite kraj mene a sto se psovanja tice, ako to vama smeta onda necakinju zaposlite u kazalistu a ne u birtiji. I tako sredili mi na kraju tu jacu raspravu, cak se i skoro sprijateljili. Da ne duzim dalje, nije prica o tome, nego kako odrtina zacas unisti romantiku.
 
Zasto su vama klinke bolje od starijih? Meni samo zato sto ne torlocu i nekako su opustenije, nisu psihicki potrosene. Ove starije stalno nesto zanovetaju i mogu vam reci da to ume poprilicno da siebe raspolozenje. Mozda sam povodljiv, ali na mene to deluje.

Pre nekih par meseci bio sam za sankom i pio viski, a tamo je radila jedna cura od 20 let i mi se super zaiebavali, ja upao u maksimum svoje romantike i totalno sve super dok nije dosla njena teta i naravno bez pitanja kraj mene na sank. Ja dalje po svom i psujem, jer inace psujem (vozac sam, nisam doktor). Kad ona meni "molim vas nemojte da psujete u mom prisustvu i pred mojom necakinjom" Ja njoj kazem, nisam vas zvao da sedite kraj mene a sto se psovanja tice, ako to vama smeta onda necakinju zaposlite u kazalistu a ne u birtiji. I tako sredili mi na kraju tu jacu raspravu, cak se i skoro sprijateljili. Da ne duzim dalje, nije prica o tome, nego kako odrtina zacas unisti romantiku.
Najbolje su mi one sa kojima se složim. Bilo klinke, bilo starije, bilo mojih godina...
 
Zasto su vama klinke bolje od starijih?
Žene su iskusnije, i bar ja što znam, opuštene, vesele, i takve su mi u porodici žene 50+ i 60+
Ja se ne plašim starosti, kad su mi žene u porodici legendanerke:D


A mlađe su smorko kad se bolje znaš hihi

Meni samo zato sto ne torlocu i nekako su opustenije, nisu psihicki potrosene. Ove starije stalno nesto zanovetaju i mogu vam reci da to ume poprilicno da siebe raspolozenje. Mozda sam povodljiv, ali na mene to deluje.
Možda je to klimaks i nervoza od hormona i promjena,
Pa budu smorko :mrgreen:
 
Ако ја имам 50 год. онда волим да улазим у озбиљну причу са жена од 45 до 55.....то ако бих желео озбиљну везу или брак. А овако....могу да се шалим са свим старосним групама жена и девојака.
 
ili kao ti u idelanim godinama :flert:
Stop It Nikki Glaser GIF by Comedy Central Stand-Up
 
Zasto su vama klinke bolje od starijih? Meni samo zato sto ne torlocu i nekako su opustenije, nisu psihicki potrosene. Ove starije stalno nesto zanovetaju i mogu vam reci da to ume poprilicno da siebe raspolozenje. Mozda sam povodljiv, ali na mene to deluje. Pre nekih par meseci bio sam za sankom i pio viski, a tamo je radila jedna cura od 20 let i mi se super zaiebavali, ja upao u maksimum svoje romantike i totalno sve super dok nije dosla njena teta i naravno bez pitanja kraj mene na sank. Ja dalje po svom i psujem, jer inace psujem (vozac sam, nisam doktor). Kad ona meni "molim vas nemojte da psujete u mom prisustvu i pred mojom necakinjom" Ja njoj kazem, nisam vas zvao da sedite kraj mene a sto se psovanja tice, ako to vama smeta onda necakinju zaposlite u kazalistu a ne u birtiji. I tako sredili mi na kraju tu jacu raspravu, cak se i skoro sprijateljili. Da ne duzim dalje, nije prica o tome, nego kako odrtina zacas unisti romantiku.
Da je tebi ta sto je zoves odrtinom dala ono sto si hteo od one sto zoves klinkom,,,
ne bi ti ovde pricao o unistavanju romantike...
:cool:
toliko o tvom iskustvu
a na temu
generalizacija je lossa a i klinka je sirok pojam...
 
Nesto izmedju, 10 najvise 12 godine mladje tu je granica...

Uglavnom da nije u pink turbo fazonu i sve one koje nisu dro.ce, podmukle sponzoruse, luksuzarke, lozacice da se slikaju za drustvene mreze i to vole vise nego samo putovanje i trenutak, lozacice na moc status i bahatost, razljigavene filozofke sa malo srama bez ikakvog razumevanja...
 

Back
Top