Kasparov: Rusija će se ili integrirati u Europu ili raspasti

Evropa se neće raspasti... :roll:

Evropa živi na zajedničkom interesu, a Rusija živi na zajedničkoj muci svih njenih delova...

Ko će se pre raspasti, nije teško pogoditi!

Vidi ovoga...!

E, Dačo, mislio sam da imaš više pameti od ovih poturica.
Neće se raspasti zajednica sijaset država, gde veliki ucenjuju male, i država koje su vekovima bile u sukobu, a raspašće se najveća stara nacionalna država.
 
Vidi ovoga...!

E, Dačo, mislio sam da imaš više pameti od ovih poturica.
Neće se raspasti zajednica sijaset država, gde veliki ucenjuju male, i država koje su vekovima bile u sukobu, a raspašće se najveća stara nacionalna država.

Pa već se je raspala na Ruse, Beloruse, Ukrajince i ostale... Pa ćemo možda saznati da i među onima koje zovemo Rusi ima ovakvih i onakvih...

U ostalom gde ima bede, ima i raspada, a u Rusiji ima bede...

EU - Veliki ucenjuju male?:roll:

EU tamnica evropskih naroda?:roll:

Šta reći... Normalnim rečnikom...
 
Pa već se je raspala na Ruse, Beloruse, Ukrajince i ostale... Pa ćemo možda saznati da i među onima koje zovemo Rusi ima ovakvih i onakvih...

U ostalom gde ima bede, ima i raspada, a u Rusiji ima bede...

EU - Veliki ucenjuju male?:roll:

EU tamnica evropskih naroda?:roll:

Šta reći... Normalnim rečnikom...

Rusija, odnosno Sovjetski Savez, se raspala tačno na one teritorijalne jedinice koje je stvorio komunizam. Isto kao što se Srbija raspala na Srbiju (centralnu), Makedoniju i Crnu Goru, isto kao posledica komunizma.

Dakle ono što je ostalo od Rusije, a ostalo je toliko da je cela Evropa za nju patuljak, je ono što će ostati i opstati. Voleli bi Ameri da kontrolišu Kavkaz i Sibir, ali se stalno bude upišani.

I nemoj mnogo da prevrćeš očima! Jel' Grčka nije ucenjena? Jel' ne prete Bugarskoj? ...i da ne nabrajam dalje...
 
Pa već se je raspala na Ruse, Beloruse, Ukrajince i ostale... Pa ćemo možda saznati da i među onima koje zovemo Rusi ima ovakvih i onakvih...

U ostalom gde ima bede, ima i raspada, a u Rusiji ima bede...

EU - Veliki ucenjuju male?:roll:

EU tamnica evropskih naroda?:roll:

Šta reći... Normalnim rečnikom...

Ти ништа ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Боље ћути,
док ћутиш нико не зна ...
А кад словнеш, одмах се види ...

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Rusija, odnosno Sovjetski Savez, se raspala tačno na one teritorijalne jedinice koje je stvorio komunizam. Isto kao što se Srbija raspala na Srbiju (centralnu), Makedoniju i Crnu Goru, isto kao posledica komunizma.

Dakle ono što je ostalo od Rusije, a ostalo je toliko da je cela Evropa za nju patuljak, je ono što će ostati i opstati. Voleli bi Ameri da kontrolišu Kavkaz i Sibir, ali se stalno bude upišani.

I nemoj mnogo da prevrćeš očima! Jel' Grčka nije ucenjena? Jel' ne prete Bugarskoj? ...i da ne nabrajam dalje...

Pa vidim... Pobiše se da pobegnu od evrope, ajde ne lupaj, molim te...
 
Velik ste humanitarac. U Sarajevu ste bili dvaput. Što vas pokreće na sve to?

Uvijek se držim svojih principa i podržavam stranu koja je žrtva vojne agresije. I Hrvatska i BiH u jednom su trenutku bile žrtve agresije. Nadam se da je to sve sada povijest i da se neće nikada ponoviti. Samo sam iskoristio svoju poziciju – i kad je posrijedi bio Baku, Vukovar, Sarajevo.

Smatrate li da je mjesto Rusije u Europskoj uniji?

Po mojem mišljenju, Rusija nema drugog izlaza. Rusija se treba integrirati u Europu. Napisao sam djelo o budućoj Rusiji, Rusiji poslije Putina, i smatram da će daleki istok Rusije i Sibir postati dio Kine. Vladivostok će biti ili europski ili kineski grad, samo kao ruski neće moći opstati. Rusija će se ili integrirati u Europu ili će se raspasti. Za mene je sve to veoma očigledno. Moje je mišljenje da Rusija, po povijesti, po budućnosti pripada Europi.
http://www.dnevnik.ba/index.php?opt...uropu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463
Cudno:eek: ko bi rekao?

Kud propustih ovo na samom početku, evo ga ovaj sa dubokoumnim temama. :mazipsa: :mazipsa: Kako je mukice, jel si dobro obradio temu a nije puno škripalo u glavi? :mazipsa:
 

Back
Top