Kasparov: Rusija će se ili integrirati u Europu ili raspasti

Velik ste humanitarac. U Sarajevu ste bili dvaput. Što vas pokreće na sve to?

Uvijek se držim svojih principa i podržavam stranu koja je žrtva vojne agresije. I Hrvatska i BiH u jednom su trenutku bile žrtve agresije. Nadam se da je to sve sada povijest i da se neće nikada ponoviti. Samo sam iskoristio svoju poziciju – i kad je posrijedi bio Baku, Vukovar, Sarajevo.

Smatrate li da je mjesto Rusije u Europskoj uniji?

Po mojem mišljenju, Rusija nema drugog izlaza. Rusija se treba integrirati u Europu. Napisao sam djelo o budućoj Rusiji, Rusiji poslije Putina, i smatram da će daleki istok Rusije i Sibir postati dio Kine. Vladivostok će biti ili europski ili kineski grad, samo kao ruski neće moći opstati. Rusija će se ili integrirati u Europu ili će se raspasti. Za mene je sve to veoma očigledno. Moje je mišljenje da Rusija, po povijesti, po budućnosti pripada Europi.
http://www.dnevnik.ba/index.php?opt...uropu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463
Cudno:eek: ko bi rekao?

Нашо си џамију ђе ћеш се клањати. Ово ти је исто ***** ко да си пресликао Наташу Кандић.
 
Нашо си џамију ђе ћеш се клањати. Ово ти је исто ***** ко да си пресликао Наташу Кандић.

pa ovako to ide, kisindzer preslikao svog tutora rokafelera onda brzezinski preslikao kisindzera, kasprarov preslikao brzezinskog, juda preslikao kasparova itd..

a svi su oni veliki humanitarci kao sto kaze novinarka ovog baaa lista
 
Бре, ја не морам да читам ово :

http://www.dnevnik.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=13096:kasparov-rusija-e-se-ili-integrirati-u-europu-ili-raspasti&catid=89:svijet&Itemid=463

Ако бих морао, вероватно бих и ја писао као и ти, Адем, Жућкови ....

Није ми нужно,
не журим у ЕУРОпу,
не интересује ме да будем "лидер у региону",
НАТО сматрам агресором,
Олују и Бљесак третирам као завршетак геноцида
Догађаје у БиХ третирам као догађаје у верско-грађанском рату ....

И пишем овде када баш немам шта паметније да радим ....
Ти и теби слични ми дођете као занимација, лака шала ...

:bye::bye::bye:
 

Back
Top