Карактер људи који о својим проблемима детаљно пишу на форуму...

ma nebi rekla licno mislim da se nekad nadjemo u totalno zapetljanim situacijama sto nije strashno al kad nam nedaju vishe spavati niti jesti e onda imamo problem i tad odskakucemo casom kod psihologa da nam otvori spektrum puteva koje imamo da se raspetljamo i tad biramo najbolji a on nam sluzi kao davaoc enerdzija sto nikako neznaci da nebismo smjeli odplakati................ma tjuti Fala Bogu pa ih imamo
mislimd a se tako stvara zavisnost od odlaska kod psihologa..savremene americke metode..kako bi inace psiholozi imali para ko pleve u americi;)
 
shvatio sam da je tema uperena protvi kvazi likova i likusa koji koriste anonimnost neta da zahebavaju ljude..ali su u tome kao kolateralna steta stradali i ljudi koji su zaista bili ono sto su bili sa problemima koje su imali i o kojima su pisali..

ma daj!? nema razlike u imati problem ili smisliti problem! ako imam problem licno je moj ako smislim problem nije moj ali ce mozda neko da procita koji ce prisvojiti moj smishljeni problem:) sto znaci ja sam sasvim svjesno smislila problem i stim pomogla takodje sasvim svjesno osobi koja se pronashla a mozhda nije imala hrabrosti da ga iznese.............
 
sad smo na terenu teskih pretpostavki..jel si ti 100% sigurana da vecina tih ljudi koji daju zaista neke konstruktivne savete uopste svesni da ih neko zamajava? ovde se poteze pitanje naivnosti:think:

Nebitno da li su naivni ili ne. Ko voli da savetuje to ce raditi.
Koga zanima tema, odgovorice na nju.
 
mislimd a se tako stvara zavisnost od odlaska kod psihologa..savremene americke metode..kako bi inace psiholozi imali para ko pleve u americi;)

a ne ne:) na psihu utice kojeSta na zapadu masu toga osobe sa jakim sistemom svjesti shvate da imaju problem i da pod hitno trebaju da se konstatuju sa stucnim licem! Dok recimo kod nas psiholog znaci "lud, ludnica, sanatorijum, sedative" ukratko moresh ga pushiti u luli od te osobe nema vishe leba, verujem da se takve osobe teshko udavaju, zhene ili cak nadju partnera!

na zapadu je to sasvim normalna pojava
 
ma daj!? nema razlike u imati problem ili smisliti problem! ako imam problem licno je moj ako smislim problem nije moj ali ce mozda neko da procita koji ce prisvojiti moj smishljeni problem:) sto znaci ja sam sasvim svjesno smislila problem i stim pomogla takodje sasvim svjesno osobi koja se pronashla a mozhda nije imala hrabrosti da ga iznese.............
sa ovim se uopste ne slazem al svako valjda ima pravo na svoje misljnej
 
a ne ne:) na psihu utice kojeSta na zapadu masu toga osobe sa jakim sistemom svjesti shvate da imaju problem i da pod hitno trebaju da se konstatuju sa stucnim licem! Dok recimo kod nas psiholog znaci "lud, ludnica, sanatorijum, sedative" ukratko moresh ga pushiti u luli od te osobe nema vishe leba, verujem da se takve osobe teshko udavaju, zhene ili cak nadju partnera!

na zapadu je to sasvim normalna pojava

sto samo govori koliko smo mi kao narod..deluzioni a kao psiholozi psihijatri..masovne ubice ljudske psihe socijalnog i zivota uopste..
koga kod nas psiholozi/psihijatri dohvate taj od njih izlazi jos poremeceniji nego sto je kod njih otisao..
 
sto samo govori koliko smo mi kao narod..deluzioni a kao psiholozi psihijatri..masovne ubice ljudske psihe socijalnog i zivota uopste..
koga kod nas psiholozi/psihijatri dohvate taj od njih izlazi jos poremeceniji nego sto je kod njih otisao..

odvishe je to sad spetljano, ja sam za da se selim u svemir al i tamo ce da se nagomilaju necu imati mira


mi nismo slobodni sa nama se manipulishe nas manipulishu al bebiga treba nekako prezhiveti
 
ma daj!? nema razlike u imati problem ili smisliti problem! ako imam problem licno je moj ako smislim problem nije moj ali ce mozda neko da procita koji ce prisvojiti moj smishljeni problem:) sto znaci ja sam sasvim svjesno smislila problem i stim pomogla takodje sasvim svjesno osobi koja se pronashla a mozhda nije imala hrabrosti da ga iznese.............

Ne slazem se ni ja, ali je to u modi na forumu...
Ljudi su ovde ubedjeni da poznaju te situacije koje izmisljaju ili malo menjaju i onda iskazu nesto sto je u suprotnosti sa razmisljanjem osobe koja je uradila ono sto je prethodno izgovoreno, i jos te posle ubedjuju da je to to...
Medjutim to su samo te transakcione igre, igre koje imaju u osnovi demagogiju i cilj, npr http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/189971/Brak-je-stabilniji-kada-muskarac-pomaze-u-kuci
i slicno...

Izvuces iz konteksta i pretvoris u istinu dok si rekao keks...
Jedan od takvih a poznatih je Erih From....umece ljubavi....
Samo sto se ne primecuje.....mnogo, a posto ima korisnih stvari, njega hocu i da precutim....
 
Na toj temi je samo prikaz upada klona na temu. I nista ljudi i dalje caskaju sa klonom nevenicom, a ova zahebava sve u sesnest. :lol:
U prethodnom primeru je jasno da je u pitanju klon.

Mene na temi ne zanima da li je necija prica licna ili ne, za mene je tema uvek opsta.

edit ili ova tema. Ih, kako smo se slatko pokacili na njoj :zcepanje:, a najverovatnije je klon u pitanju. :lol:

http://forum.krstarica.com/threads/372311

... mislis da to nije problem - kako razvesti ljubavnika i njegovu zenu i zauzeti njeno mesto... i kome da se obrati ako ne forumasima sa bogatim iskustvom :D
 

Back
Top