Караџић: Савест ми је чиста

iako nisi shvatila poantu recenoga, objasni mi bar gdje je razlika...
u broju ubijenih ?:mrgreen:

Prijatelju,to pitaj tamo onekod tebe koji su krivi za ubijanje i proterivanje i nikako ne moze biti istou Ninbergu se sudilo jednoj grupi koji su bili cisti fasisti i oni semogu porediti sa onima u u tvojoj lijepoj a Radovan Karadjic nikada nije pozivao na istrebljenje ,ubijanje i protjerivanje kao sto su to radili po Hrvatskoj i prema tome ne petljaj se i ne komentarise nesto sto ne mozes da objektivno komentarises,nije Karadjic razbijao JUGOSLAVIJU ,vec je bio za nju .Naravno da su Srbi u Bosni htjeli da se zastite i da imaju pravo na svoju teritoriju gdje ce da zive ta tertorija je R.SRPSKA i sada posto ste se svi oscjepili i postali dzukele zapada sada pametujete i sudite nekome koji je bio protiv rata.Radovan Karadjic nije kriv ni zasta sto ga terete jedina krivica njegova i svih SRBA JE STO SU SRBI i sto nisu cekali da se ponovi 1941.
 
A ti kao imas spinu?

a da nazdravimo za rep.srBsku?, pravom domaćom pišakom!
živeo ti meni druže

radovankaradzic-aka-dragandabic-afp540.jpg
 
Prijatelju,to pitaj tamo onekod tebe koji su krivi za ubijanje i proterivanje i nikako ne moze biti istou Ninbergu se sudilo jednoj grupi koji su bili cisti fasisti i oni semogu porediti sa onima u u tvojoj lijepoj a Radovan Karadjic nikada nije pozivao na istrebljenje ,ubijanje i protjerivanje kao sto su to radili po Hrvatskoj i prema tome ne petljaj se i ne komentarise nesto sto ne mozes da objektivno komentarises,nije Karadjic razbijao JUGOSLAVIJU ,vec je bio za nju .Naravno da su Srbi u Bosni htjeli da se zastite i da imaju pravo na svoju teritoriju gdje ce da zive ta tertorija je R.SRPSKA i sada posto ste se svi oscjepili i postali dzukele zapada sada pametujete i sudite nekome koji je bio protiv rata.Radovan Karadjic nije kriv ni zasta sto ga terete jedina krivica njegova i svih SRBA JE STO SU SRBI i sto nisu cekali da se ponovi 1941.

Karadzic bi jedino trebao da odgovara pred Srpskim sudom, zbog izdaje. sto je prodavao oruzje, naftu i ostale stvari muslimanima i hrvatima....!
 
iako nisi shvatila poantu recenoga, objasni mi bar gdje je razlika...
u broju ubijenih ?:mrgreen:

АХ рече она које је за то да Фрањо Туђман прогласи за свеца


И Караџич као и остали насео је на предходно скухане јухе па и он је упрлјао руке.Сада тешко да их измије.

Миран или зовем Победонесцева да ти обајсни нешто око Аце и коња


Ajde ti dr Dabiću na jednu urinsku terapiju, okani se mene.

Запдњак пијеш ли шта? Да те почастим
 

Back
Top