kakve veze ima?!

pa... kao sto sam vec rekla... otprilike provodimo 10-15 sati zajedno... ja studiram (na daljinu) i radim (skraceno radno vreme)... normalno da ako s njim provedem 3-4 sata (sto se desava) necu sve vreme provesti u j.banju..... naravno da izlazimo i vidjamo se s prijateljima i sl....

inace kako bih sve uspela da prepricam drugaricama (salim se...)
pa, svaka cast kako stizete
mogu samo da vam zavidim
hahha i ja sam prvo procitala debil, a onda sam shvatila da je napisao DEBELI :)
vish kako radi podsvest :rumenko:
to onda sasvim menja koncepciju posta, izvinjavam se :mrgreen:
 
pa... kao sto sam vec rekla... otprilike provodimo 10-15 sati zajedno... ja studiram (na daljinu) i radim (skraceno radno vreme)... normalno da ako s njim provedem 3-4 sata (sto se desava) necu sve vreme provesti u j.banju..... naravno da izlazimo i vidjamo se s prijateljima i sl....

inace kako bih sve uspela da prepricam drugaricama (salim se...)

U cemu cete provesti ta 3-4 sata?
 
misim, sta si mi sad ti rekao?
da sam debil?
da nemam dovoljno sexa?
da grickam? shta?
uostalom, nisam tebi postavila pitanje, vec zeni koja iz sopstvenog iskustav prica
jel imas ti 6 sexa dnevno? ako imas, kazi kako stignes, ako nemas brishi!

imao sam ranije u studentskim neradnickim danima:D ako provedes sa nekim ceo dan imas vremena.
nemoj odmah da se kompleksiras, sala nije upucena tebi nego tijani :cool:
 
imao sam ranije u studentskim neradnickim danima:D ako provedes sa nekim ceo dan imas vremena.
nemoj odmah da se kompleksiras, sala nije upucena tebi nego tijani :cool:
pa, to sam bre i pitala, kako neko ko ima svakodnevne obaveze moze to da postigne
ne racunam studiranje, u pauzama izmedju ispita
nego obican zivot
kad ne leskaris sa nekim citav dan po krevetu
 
Ok, ja se izvinjavam, tako sam zakljucila iz price sa mnogo devojaka, ocigledno po vama da nisam u pravu, ocigledno vecina devojaka moze da dozivi orgazam i 10 puta za redom i tako...whatever
evo i ja sam od tih sto nisu u pravu
jer ne da nisam nikada dozivela orgazam 10 puta za redom, nego mi se nikada nije desilo da duze od tri dana imam 5-6 odnosa na dan
ali, cenim da ce se sve to promeniti onog trenutka kada se prvi put podam forumashu :rumenko:
 
sto ti je tako plitka materica?

:eek:
a050.gif
 

Back
Top