Kakve cipele volite i da li ih cesto kupujete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
... A omiljene su mi U&C, italijanski emigranti u NY. Takve nosi Robert De Niro u Novecentu :lol: Dvobojne, braon-bele sa rupicama, mmmmmafijaške :] Uz njih, kada ih kupim, dobijem uvek par rezervnih kožnih pertli i mekanu čoju za čišćenje.
Mislim da...e, u Frankfutu sam kupio jednom zgodom, Batine cipele.
UUUnako su bile, od antilope :lol:
Bitna stvar: gospodinm Spencer je bio jedna od privih Šakalovih žrtvi. Veliki Vladimir Ijič Ramirez Sančez, poznatiji kao Šakal, je neuspešno izvršio svoj prvi atentat. Pogodio je Spencera, ali je ovaj nastavio da živi sa metkom u glavi. Neverovatno.
Pazi Aphr, sve priče, nisu samo priče O TOME.

 
@HeBePoBaTaH_
Ako mislis na onu malu ulicicu u centru Budimpeste, to je najskuplja ulica u pesti. Iskljucivo za turiste koji ne poznaju grad. Dobila sam upozorenje cim sam dosla u Budimpestu da ne kupujem tamo jer je sve duplo skuplje.
E ako mislis na onu dugacku ulicu pored shopping centra West End, to je vec nesto drugo :)
 
bejbica:
Bolje da nisi ni dala link. :lol:
Uffff, sajt je strava, a cipele jos bolje!
Thanx!

Ja svaki put moram da bacim novcanik pod krevet i da prebijem prste da mi slucajno ne padne na pamet da kupim!A kad sam u blizini radnje pravim ogromne lukove da je zaobidjem.Jednom ja prosla pored radnje i to je bio sudnji dan za moj novcanik.

evo jos 1 link www.jimmychoo.com
Obavezno pogledajte katalog
 
xpajamacax:
slažem se sa tobom. takve priče su mi zanimljive od same robe.
inače,Marks & Spencer...prošto obožavam njihovu guarderobu..
letos sam u Solunu opustošila dobar deo radnje:p

...:)...Takodje, izuzetno mi odgovara taj classical contemporary :D, urban style :p, (al' prozimam, svaka mi cast..:lol:) - doduse, ne dopadaju mi se njihove cipele, a i kada kupujem tamo, obicno mnogo vise napazarim za svoju staramajku koja je njihov no.1 fan poslednjih 45 godina...:D...
 
engleskinja:
Ja svaki put moram da bacim novcanik pod krevet i da prebijem prste da mi slucajno ne padne na pamet da kupim!A kad sam u blizini radnje pravim ogromne lukove da je zaobidjem.Jednom ja prosla pored radnje i to je bio sudnji dan za moj novcanik.

evo jos 1 link www.jimmychoo.com
Obavezno pogledajte katalog

...:lol:...;)...Bas mi nesto zvuci poznato...I hvala na link-u, odlicno uradjen katalog...:), dobri klasicni modeli...
 
jeste.
moji su mnogo putovali,ćale često išao u londru
i tamo mi kupovao koledzice i škotske suknje,i one tanušne dzemperiće u raznim bojama,kasnije se pojavili benetonci:p
ja jako volim m&s baš to što je baba rekla...classical contemporary:p
to sam ja, toj je moj stil.
da mi nije glupo nosila bi škotsku sulnjici,bele košulje i dzemperić sa bisernom ogrlicom:p
šalim se:p

ma ono što me zadovaljava je kvalitet puta cena:p
od sličnih firmi obožavam i hennes i mauritz dzeftino a izuzetno kvalitetno
pogotovu dečij estvari.
i te dve radnje i ja završila šoping
 
xpajamacax:
jeste.
moji su mnogo putovali,ćale često išao u londru
i tamo mi kupovao koledzice i škotske suknje,i one tanušne dzemperiće u raznim bojama,kasnije se pojavili benetonci:p
ja jako volim m&s baš to što je baba rekla...classical contemporary:p
to sam ja, toj je moj stil.
da mi nije glupo nosila bi škotsku sulnjici,bele košulje i dzemperić sa bisernom ogrlicom:p
šalim se:p

ma ono što me zadovaljava je kvalitet puta cena:p
od sličnih firmi obožavam i hennes i mauritz dzeftino a izuzetno kvalitetno
pogotovu dečij estvari.
i te dve radnje i ja završila šoping

...:D...Hej, sta imas protiv belih kosulja, dzemperica i biser(j)a...?!...;)..:lol:...Nemo' da se vredjamo...:p :lol:..Ja umem da se 'izgubim' po nekoliko sati u decijim radnjama, s' godinama se priblizavamo blazenom hlapitisu, pa nam to dodje kao prirodni ambijent...:lol:...Volim i 'Daisy & Tom' i 'Trotters', uvek preteram, priznajem...Kada nemam vremena jednostavno otrcim do Peter Jones-a ili Harvey Nichols-a i tu, na gomili, pronadjem nesto sto se da platiti a da mi odgovara...Kada sam pri poletu, volim i L.K.Bennett, Phase eight, Hobbs...U TK Maxx-u uvek mozes pronaci odlicne klasicne komade odece po zaist niskim cenama, samo ako imas vremena i zivaca da 'kopas' medju rafovima...;)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top