Kakve cipele volite i da li ih cesto kupujete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bejbica:
Posto jako volim da kupujem cipele u svim mogucim bojama i varijantama zanimalo me je da li ima jos neko ko slicno razmislja kao ja.Nemam vise mesta gde da ih drzim, ali i dalje marljivo kupujem.Ovisnik sam o cipelama i torbama.

Ja i to mrzim... Probudiću se jednog jutra kao pravo, pravcato muško. Nervira me celo naše tržište... Ili su moderni špicevi pa ne možeš da nađeš ništa što nije špicasto, ili su moderne tanke štiklice ili male štiklice.... Ja baš retko mogu da nađem ono što volim - klasične normalne crne cipele, čizme, sandale, papuče, bez špiceva a da ne bude ni onaj ''pačiji'' fazon - nešto krajnje elegantno ali bez štikala, bez ukrasa, - to kao da nepostoji. Možeš da kupiš samo ono što je moderno, pa ti napravi neki kompromis sa sobom. Bljak... ako zbog nečeg mrzim ovaj grad, mrzim ga zbog toga.
 
Jao, ja bih ove...
Samo 426.25 evrica... :(
 

Prilozi

  • cipele njam njam.jpg
    cipele njam njam.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 15
ja ne nosim te tanušne malene delikatne cipelice...
mislim nisam ni ovisnik o cipelama...
meni su martine lepe i starke, na patike mislim,
znam meni je drugraica rekla da treba da se stidim zato... koliko godina imaš a ne znaš da šetaš u cipelam na štikle...evo iznela sam neki detalj iz moje intime jao jao jadna ja...
sviđa mi se etno stil ...
cipele su skupe i šta s njima ako ih imate mnogo? pa nemam ja spec. sobu samo za cipele a i nije po feng šuiju dobro gomilati stvari ... samo ako imate stan od dvesta kvadrata...a nemate znam...

Sindi dođi na forummmmmm...
 
...:)...Fatajte plajvaze:...www.zappos.com ili www.shoes.com... Naoruzajte se strpljenjem i veeelikom kolicinom slobodnog vremena ;)...U pitanju su modeli mojih omiljenih cipelicara (najbolje obozavam jednostavnost i odlican kvalitet materijala i izrade - bapska posla :lol: ) - Donald J.Pliner (prve dva fotosa), Kenneth Cole, Paul Green (preostale cetiri slicice) - dobri su i Charles David, Bruno Magli, Michael Kors, Claudia Ciuti...Srecno utapanje u cipelicarnik...:D...Cokic od nane
 
ugadnubaburastem:
...:)...Fatajte plajvaze:...www.zappos.com ili www.shoes.com...Naoruzajte se strpljenjem i veeelikom kolicinom slobodnog vremena ;)...U pitanju su modeli mojih omiljenih cipelicara (najbolje obozavam jednostavnost i odlican kvalitet materijala i izrade - bapska posla :lol:) - Donald J.Pliner (prve dva fotosa), Kenneth Cole, Paul Green (preostale cetiri slicice) - dobri su i Charles David, Bruno Magli, Michael Kors, Claudia Ciuti...Srecno utapanje u cipelicarnik...:D...Cokic od nane
Imam dva para Paul Green chizmi i odusevljena sam, iako su bile malo skuplje, ali bas su udobne i dizajn je super.
:D

 
Aphroditi:
E meni se sviđaju one poslednje, ali ja nikako da nađem takve čizme.
Imam zeznutu nogu, usku a dugačku. Zglob tanak, i listove takođe i ni jedne čizme mi ne stoje lepo. :( Kupujem ih već godinama u 4 zemlje i nigde da ih nađem.


...Evo link-a (Zappos je u pitanju) - Paul Green - model Larson (312.95$ - 20% snizenje sa 388.95$ - sto mu gromova)...:)

http://www.zappos.com/n/p/dp/2908538/c/5270.html
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top