Koju obavezu najmanje volite?

Ма радим ја све, али не волим... хеклање стварно не умем,ништа од тих ручних радова.
Pa, da li se hvališ ili žališ što ne umeš?
Lično sam i pored majke koja je volela da plete, kroji, veze i šije kroz život upoznala dosta žena koje su mi to sve pokazale.
Ti možda samo nisi imala tu čast.
Znam to sve, ali... tu lova ne čuči.
Bolje ti je da budeš nekakva budaletina nego da mariš za bilo šta. U ovom našem malom mistu.
Ej, ti si prava osoba da ti preporučim NAŠE MALO MISTO(možda reprizu!)!
68 nije tvoje godište?
 
Pa, da li se hvališ ili žališ što ne umeš?
Lične sam i pored majke koja je volela da plete, kroji, veze i šije kroz život upoznala dosta žena koje su mi to sve pokazale.
Ti možda samo nisi imala tu čast.
Znam to sve, ali... tu lova ne čuči.
Bolje ti je da budeš nekakva budaletina nego da mariš za bilo šta. U ovom našem malom mistu.
Ej, ti si prava osoba da ti preporučim NAŠE MALO MISTO(možda reprizu!)!
68 nije tvoje godište?
Не умем јер не волим, пробала да плетем као млађа, немам ја живаца за то цинцулирање :lol:
А Мало мисто гледала, јесам 68.
 
Не умем јер не волим, пробала да плетем као млађа, немам ја живаца за то цинцулирање :lol:
А Мало мисто гледала, јесам 68.
Pletenje, heklanje i vezenje... pa, možda i modeliranje lepe odeće su vid kreativnog izraza balkanske žene.
Ona je od biljke lana i konoplje i eventualno vune pravila čuda. Svi odeveni i zaštićeni od zime, ali i leta.
Balkanska žena je MAESTRO drugim narodnicama, ali definitivno treba da još učimo i od drugih da bi se ovo naše lepo misto održavalo dugo.
 
Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?
Bilo kakvo čišćenje u kući.
Čak i kad sam zarađivao samo 500 evra, plaćao sam nekoga da jednom nedeljno da očisti :)

A, recimo, da radim u bašti, šumi, bilo gde da sam okružen zelenilom, mogu po ceo dan i ne mrzi me ni trunku :)
 
XL veličina, malo širi ja ne volim tesno da nosim. Ako može i bele trake na rukavima oko nadlaktice bilo bi odlično, ako ne može može i jednobojan. :)
I kožne zakrpe na laktovima? Onako, šmekerski.

Vuna je toliko skupa da za jedan džemper treba više novca nego za kupovinu u Tom Tailor ili Beneton.
Ono kad ti dete usred noći, nedelja veče, kaže da mu za sutra ujutru treba koža od kamile za likovno :mrgreen:

Ili kostim za maskenbal!
 
Mrzim kad mašine završe svoj posao, završe ga do pola, mrzim složiti oprano suđe, mrzim petljati oko veša. Peglam sve a to čak i volim.
Mlada si i puna života da bi išta mrzela. Teško mi pada da mrziš išta tako rano.
Nema mesta za to-voli sve što radiš, dozvoli sebi da ne moraš danas i možeš sutra.
Ma, boli me ono što nemam,. ali danas neću slagati krpe kao da će u galeriju ili muzej. Boli me dupe za to!
 
Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?
Da izbacim đubre, iako uzme 20 sekundi
 

Slične teme


Back
Top