KAKO???

Solution:
Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Da se to malo i suptilnije reci...
Iako mislim da u tvojim recima postoji i doza istine, nije sve tako "crno belo".
Da je tako onda bi ljudi odmah znali ko je prava osoba za njih, ne bi bilo nesporazuma, raskida, patnje...pa ni ljubavi...
 
Snezna_kraljica:
Solution:
Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Retko ovo nekom kazem, ali... bas si ljigav. I potpuno si me pogresno procenio. Bas me briga sta ti mislis, zaista...
Odustajem, ipak sam svesna da te ne mogu svi voleti... jedan manje vise... takav je zivot... :roll:


Ti si definitivno nevidjeno nesigurna u sebe i zato bolujes od neke vrste egocentricnosti 8) Ljigav sam zbog cega tacno? Jer sam rekao svoje misljenje? I to je razlog da me uvredis...pre ce biti jer sam rekao da sam totalno indiferentan prema tebi. Uostalom, zar ti nije bitnije da te voli decko nego neki likovi na forumu? 8) 8) 8)
 
Ronik:
Solution:
Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Da se to malo i suptilnije reci...
Iako mislim da u tvojim recima postoji i doza istine, nije sve tako "crno belo".
Da je tako onda bi ljudi odmah znali ko je prava osoba za njih, ne bi bilo nesporazuma, raskida, patnje...pa ni ljubavi...

Tacno Ronik. Ali bas zato sto nije sve tako crno belo, malo je glupo onda soliti pamet sebi i drugima a neke cinjenice su vidljive.
 
Ronik:
Solution:
Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Da se to malo i suptilnije reci...
Iako mislim da u tvojim recima postoji i doza istine, nije sve tako "crno belo".
Da je tako onda bi ljudi odmah znali ko je prava osoba za njih, ne bi bilo nesporazuma, raskida, patnje...pa ni ljubavi...
Kome ti to?
Nejmu? (ne vidim vezu sa njegovim postom, nesto sam se izgubila...) Ma, laze, pusti ga... 8)
 
Solution:
Ti si definitivno nevidjeno nesigurna u sebe i zato bolujes od neke vrste egocentricnosti 8) Ljigav sam zbog cega tacno? Jer sam rekao svoje misljenje? I to je razlog da me uvredis...pre ce biti jer sam rekao da sam totalno indiferentan prema tebi. Uostalom, zar ti nije bitnije da te voli decko nego neki likovi na forumu? 8) 8) 8)
Da sam nesigurna? Ne, nije tacno. Samo sam sujetna. 8)
 
Solution:
Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)

Pre bih rekao da si ti kontradiktoran... prvo kazes da pratis sve njene postove a posle da si totalno indiferentan prema njoj... i muvas je tu na zvaku "nisi za mene nista" pa ona sada treba nesto tu da se primi... :?: pravo kaze devojka, mnogo si bre ljigav... :)
 
Steffan:
Solution:
Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)

Pre bih rekao da si ti kontradiktoran... prvo kazes da pratis sve njene postove a posle da si totalno indiferentan prema njoj... i muvas je tu na zvaku "nisi za mene nista" pa ona sada treba nesto tu da se primi... :?: pravo kaze devojka, mnogo si bre ljigav... :)

Stefane, ne uvaljuj joj se time sto napadas mene. Totalno glup i izlizan fazon stvarno. Ne pratim ja njene postove, nju je jednostavno nemoguce izbeci. Koju god temu da otvorim ona je tamo. Malo je nemoguce da ti ne upadne u oci. A ovamo srecna veza. Ma daj molim te!

Evo Gazdarice i ja prestajem. 8) Ionako je sve suvise smesno:)
A svoje misljenje temi sam vec dao.
 
Nije stvar samo u tome sto je nekome smijesno, nego je zaista i dosadno da se na svakom topicu citaju beskonacna prepucavanja...
Svi se mi ponekad izgubimo u chatu, ali i u tome treba imati mjeru...
U posljednje vrijeme na "Ljubav i seks", gotovo da se i ne moze procitati ozbiljna, utemeljena rasprava o nekoj temi... A bez toga, ovakvo mjesto gubi svoj smisao...
Buduci da sami kreiramo ovo mjesto, pozivam vas da katkad, umjesto prepucavanja i chata, date i svoj doprinos u obliku postova koji ipak zahtijevaju i angazman vise od 2 sive celije, kako bismo imali i argumentovane, zanimljive rasprave, koje bi bile privlacen za siri krug posjetilaca...
Da, ne bude zabune, ne mislim da nemate u glavi vise od 2 sive celije, nego da ih ne ukljucujete, vec se samo zezate, sto nakon nekog vremena postaje zaista smorno za citanje...
Pozzz
 
Gazdarica:
Nije stvar samo u tome sto je nekome smijesno, nego je zaista i dosadno da se na svakom topicu citaju beskonacna prepucavanja...
Svi se mi ponekad izgubimo u chatu, ali i u tome treba imati mjeru...
U posljednje vrijeme na "Ljubav i seks", gotovo da se i ne moze procitati ozbiljna, utemeljena rasprava o nekoj temi... A bez toga, ovakvo mjesto gubi svoj smisao...
Buduci da sami kreiramo ovo mjesto, pozivam vas da katkad, umjesto prepucavanja i chata, date i svoj doprinos u obliku postova koji ipak zahtijevaju i angazman vise od 2 sive celije, kako bismo imali i argumentovane, zanimljive rasprave, koje bi bile privlacen za siri krug posjetilaca...
Da, ne bude zabune, ne mislim da nemate u glavi vise od 2 sive celije, nego da ih ne ukljucujete, vec se samo zezate, sto nakon nekog vremena postaje zaista smorno za citanje...
Pozzz
Najbolje onda da zakljucas sve teme :wink: Shalim se, ako ljudi dolaze sta te onda zabole :roll: mmm :roll: uvo :wink: . Kick back and enjoy
 
Gazdarica:
Nije stvar samo u tome sto je nekome smijesno, nego je zaista i dosadno da se na svakom topicu citaju beskonacna prepucavanja...
Svi se mi ponekad izgubimo u chatu, ali i u tome treba imati mjeru...
U posljednje vrijeme na "Ljubav i seks", gotovo da se i ne moze procitati ozbiljna, utemeljena rasprava o nekoj temi... A bez toga, ovakvo mjesto gubi svoj smisao...
Buduci da sami kreiramo ovo mjesto, pozivam vas da katkad, umjesto prepucavanja i chata, date i svoj doprinos u obliku postova koji ipak zahtijevaju i angazman vise od 2 sive celije, kako bismo imali i argumentovane, zanimljive rasprave, koje bi bile privlacen za siri krug posjetilaca...
Da, ne bude zabune, ne mislim da nemate u glavi vise od 2 sive celije, nego da ih ne ukljucujete, vec se samo zezate, sto nakon nekog vremena postaje zaista smorno za citanje...
Pozzz

Totalno se slazem, ali imam i jedan podsetnik za tebe sto se prepucavanja tice. 'homosexualnost i propaganda'. Pazi, tebe smatram za jednog od najobjektivnijih moderatora ovde, zato molim te nemoj da reagujes ako se razmeni par poruka jer si ti u gore pomenutoj temi razmenila hiljadu u svadjalackom tonu jer si bila prozvana zar ne? Dakle, ako smo i mi prozvani odreagovacemo, to je sasvim prirodno. Fora je samo u tome znati kada stati a ne zapostaviti temu. Ja temu nisam zapostavio ako si dobro procitala moj post u odnosu na ostale koji su se samo zezali.
Ja sam stao. Nadam se da ce i ostali.
 
Solution, nisam reagovala samo zbog ove teme, vec i zbog toga sto se slicno desava i na mnogim drugim temama...
Nemam nista protiv ni malo ostrije rasprave, ali sve dok ona ima veze sa temom i dok u nju nisu ukljuceni izrazi tipa - kreten, idiot, majmun, konj, kao i psovke, plasirane da bi uvirjedile sagovornika...
Luc, bila sam na dovoljno foruma do sada, tako da vrlo dobro znam cemu ovakvo ponasanje vodi, ako dugo potraje...
Zanimljivo je neko vrijeme, a potom i samim akterima dosadi, pa odlaze... O onima koje to nije zanimalo, pa su zbog toga otisli, da i ne pricam...
Neki forumi su zbog toga propali, ili bili na rubu propasti, dok se neki red nije uveo...
Ne zelim ovom forumu takvu sudbinu...
Pozzz
 
Ej, što volem kad krene. Pa sva drčna i napirlitana.
To ti je kao ole.
Š'a ima? Bio da prošetam, ali sve su pobegle u kozmetičke salone. Spremaju bikinije.
 
Drčna je ona onako sva isturena i samouverena.
Napirlitana je doterana, utegnuta, sve sa šlafrokom.
E te volem kad krenu. Ole.
slušaj, ja sam ti na glavnoj magistrali za kupalište.
Ako budeš raspoložen možeš sa mnom na pecanje. da vidiš šta se sve može staviti na udicu.
 
Drčna je ona onako sva isturena i samouverena.
Napirlitana je doterana, utegnuta, sve sa šlafrokom.
E te volem kad krenu. Ole.
slušaj, ja sam ti na glavnoj magistrali za kupalište.
Ako budeš raspoložen možeš sa mnom na pecanje. da vidiš šta se sve može staviti na udicu.
 
Ja u mom malom gradu imam punu korpu ribe :oops: , kad kupanjac pocne - one love tebe :oops: :oops: . Eh, to ti je zivot, mi mladi imamo talenta za sex 8) , majke mi, onog trenutka kad shvatis da ne moze da ti se digne samo misleci na zensko - nisi vise mlad. Saveti sa ocenama:
5-ni ne pomisljaj, 6-moz' da prodje ali jedva, 7-vredi probati, 8-cim se ukaze prilika, 9-ne propustite, 10-Sssss, hot hot hot.
svlacionica bazena - 8.5
mali bazen za decu(prazan) - 9
soba za prvu pomoc (na bazenu) - 10(ko bi rek'o) :wink:
 
Taman sam kreno da ti pišem za Viagru light, kad pukla veza.
Ovako, pre neki dan sam bistrio o seksu sa ovim mojim decama i znaš šta mi kažu?
Kažu da ako neka nije u stanju da mi ga digne treba da ode i da se breči u Moraču i otpluta do bestraga.
Jesi vido.
 
Rešio kablom. Kada su mi ga doneli, ja očekivo kofu, kad oni vuku žicu. Kroakcijalni kabl. Tako sam se ratosiljao telefona, pa mi sve komforno. Jedino je frka kad popale televizore i prate dnevnik. Onda mi tako skinu megabajte protoka da moram da se skinem.
Di si, brate?
 

Back
Top