Kako sprečiti preljubu?

Hej, laganooo... nećemo da se bijemo. Znatiželjna sam, nisam doživela nikada nešto slično.

Napisala sam gore da ovo zaslužuje svoju temu

https://forum.krstarica.com/threads/emocionalna-preljuba-strast-ili-spas.1000808/
ko se bije?

imas nik pinokio i kazes ovde pred svima da nikad u zivotu nisi odsmekala nekog macana iako si mozda bila sa drugim i na koga si samo jel sirota uzdahnula i zatreptala okicama i rekla u sebi, aaaa jok ja...ja sam smerna, nikad ne bi, pa taman da se spoje nebo i zemlja :rotf:
 
ko se bije?

imas nik pinokio i kazes ovde pred svima da nikad u zivotu nisi odsmekala nekog macana iako si mozda bila sa drugim i na koga si samo jel sirota uzdahnula i zatreptala okicama i rekl aaaa jok ja...ja sam smerna nikad ne bi pa taman da se spoje nebo i zemlja :rotf:
O da, opet me nick odao! U pravu si!
Connie_pinnochio.gif
 
ko se bije?

imas nik pinokio i kazes ovde pred svima da nikad u zivotu nisi odsmekala nekog macana iako si mozda bila sa drugim i na koga si samo jel sirota uzdahnula i zatreptala okicama i rekla u sebi, aaaa jok ja...ja sam smerna, nikad ne bi, pa taman da se spoje nebo i zemlja :rotf:
Hej! Nisam rekla da ne bih, od kud mogu da znam! Nije mi se još desilo! Ima vremena. A možda sam i rekla? Zeznut ovaj nos.
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
Ne znam, mozda hvaliti predmet da ne kazem osobu svaleracije i time se zbuni subjekat svaleracije:lol:
 
jedno vreme sam se ozbiljno nosio mislju kad sam skonto kako su vecina zena namazane lazovcine, da sa sobom nosim mobilni lab i da pre qaranja sa odabranom turim joj lakmus tamo nize, da vim sta ce da kazu instrumenti pa da znam jel dusevno i eq istinito cista :lol:
 
...mozda da se drugome desi ali,
svoju ne mozes jer ces je i sam potpaliti inatom i beznacajnom sumnjom...ako je preljuba u hodu , nema sprecavanja osim cekanja da se ugasi a tebi ne smeta ovako ili onako...
 

Back
Top