Kako znate da ste odrasle?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam isto vrlo rano pocela da odlucujem sama za sebe, posao, skola, fakultet.., ali se nikako nisam osetila nesto odraslom. Cak ni kada sam se udala, cak ni kada sam postala mama. Mislila sam uvek da cu to tek dostici i i dalje mislim da tek treba da dostignem to. A zasto, nemam pojma. Verovatno tek nesto krucijalno u zivotu treba da me probudi i da mi kaze da je to momenat kada odrastam ili pak, da mi kaze da sam odavno to dostigla. Nemam pojma, a bas sam skoro razmisljala o tome
 
Posle šest meseci specijalističke obuke, jedan vojnik od svoje tadašnje devojke prima kraće pismo, otprilike ovakve sadržine:
- Dragi moj, ja ne mogu ovako dalje! Moram da priznam da je ova daljina koja je između nas, prevelika! Ja moram takođe da ti priznam da sam te prevarila tri-četiri puta za ovih šest meseci, otkako si otišao. Znam da sve to nije u redu, za nas oboje jbg. Izvini. I oprosti.
P. S. Molim te pošalji mi nazad moju sliku koju sam ti dala. Pozzz! Jelena.

Dotični, sav potresen ovim pismom (Jelena je bila rasna lepotica), počne da traži od svojih drugova vojnika - slike njihovih devojaka, rođenih sestara, sestara od ujni, strina, tetki, drugarica i komšinica... Stavi sve te slike zajedno sa Jeleninom slikom u jedan poveći koverat, ukupno 97 kom. slika, i napiše uzvratno pismo sledeće sadržine:
- Draga Jejo, žao mi je ali ja više ne znam koja si ti? Pronađi svoju sliku i uzmi je, a ostale mi pošalji nazad.
Kojot.
 
ovaj vic, da ne kazem anegdota, kruzio je mail-om, ali su akteri zamenjeni i prica se odnosi na studente u razlicitim gradovima. a jela je njemu poslala pregrst fotkica.ne on jeli.
sta ti je sublimacija i silna zelja za velicinom :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top