Kako Smršati?

Da li neko moze da mi pomogne? Imam 18 godina, visok sam 187 cm, a tezak sam 94 kg. Bavio sam se sportom 10 godina do pre godinu dana. Sad idem u teretanu, ali imam problem. Imam debele noge i veliku zadnjicu. Nije bas jako strasno, ali je uocljivo u odnosu na moju tezinu i visinu. Kako to sto pre da skinem? Hranim se normalno, retko preterujem sto se tice kolicine, ali uglavnom jedem 2 puta dnevno. Da li treba nesto da regulisem u ishrani i sta da uradim? Unapred hvala!

Iscitaj malo ovu temu mozda i nadjes nesto korisno za sebe... ;)
 
@Tema: Kako smrsati ?

UN Dijeta, ako se moze nazvati dijetom ;) Neverovatan rezultat, odlicno zdravlje, nema gladovanja..samo jak karakter,jaka volja i dosta treninga.

Re: Kako Smršati?
Da li neko moze da mi pomogne? Imam 18 godina, visok sam 187 cm, a tezak sam 94 kg. Bavio sam se sportom 10 godina do pre godinu dana. Sad idem u teretanu, ali imam problem. Imam debele noge i veliku zadnjicu. Nije bas jako strasno, ali je uocljivo u odnosu na moju tezinu i visinu. Kako to sto pre da skinem? Hranim se normalno, retko preterujem sto se tice kolicine, ali uglavnom jedem 2 puta dnevno. Da li treba nesto da regulisem u ishrani i sta da uradim? Unapred hvala!

Ja sam imao jedno 23kg vise od tebe pre jedno 4,5 meseci, sada imam 3kg manje..a visok sam 181cm. Imao i imam jos malcice isti problem ali se napreduje. Lagana dijeta da ne izgubis snagu (meni je pomogla UN) i dosta trcanja ili plivanja :) Provereno! Nemoj da se zamlacujes sa reklamama :)
 

Back
Top