Како реаговати кад терористи држе цивиле као живи штит?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Својевремено је Адем Јашари, након напада на полицију се повукао у своју добро утврђену кућу.

Јако дуго је био забарикадиран, и чланове своје породице је држао као живи штит како наша војска и полиција не би реаговале.

Опсада је трајала јако дуго, док се није ступило у акцију.

Како се борити против тероризма у ситуацији када терористи користе цивилно становништво као живи штит?
 
Одговорност је само на Американцима.

Ако Амери дају наоружање терористима, онда терористи напрасно постају ослободиоци, а органи власти постају терористи, чији руководиоци заврше у Хагу !

Толико о Планетарној правди
 
Одговорност је само на Американцима.

Ако Амери дају наоружање терористима, онда терористи напрасно постају ослободиоци, а органи власти постају терористи, чији руководиоци заврше у Хагу !

Толико о Планетарној правди

Амери сигурно нису дали оружје ХАМАС-у.
 
Амери сигурно нису дали оружје ХАМАС-у.

Него су дозволили са Мосадом да уђе...

Читаш ли ти нешто између редова, зашто је пар дана пре лансирања ракета, зид био избушен на 16 места.

или

Који чувар логора је дао логорашима наоружање ??
 
Него су дозволили са Мосадом да уђе...

Читаш ли ти нешто између редова, зашто је пар дана пре лансирања ракета, зид био избушен на 16 места.

или

Који чувар логора је дао логорашима наоружање ??

И ХАМАС навукли, као Путина, у рат?
 
Својевремено је Адем Јашари, након напада на полицију се повукао у своју добро утврђену кућу.

Јако дуго је био забарикадиран, и чланове своје породице је држао као живи штит како наша војска и полиција не би реаговале.

Опсада је трајала јако дуго, док се није ступило у акцију.

Како се борити против тероризма у ситуацији када терористи користе цивилно становништво као живи штит?
...pa lepo snajper i u celenku cim se ukaze prilika.
 
И ХАМАС навукли, као Путина, у рат?
nije ih niko navukao...Hamas su i napravili Mosad i zapadne službe da bi isterali iz Gaze PLO kao ozbiljnog političkog protivnika i imali argument za ovo etničko čišćenje koje sad sprovode u delo... navučeni su obični Palestinci koji su podržavali i podržavaju Hamas
 
Одговорност за судбину цивила је на онима који их користе као штит. Официру војске/полиције животи војника/полицајаца су примарни циљ, тј. да их што више живих врати из акције.
jel izrael kriv za 20,000 mrtvih u gazi
 
Својевремено је Адем Јашари, након напада на полицију се повукао у своју добро утврђену кућу.

Јако дуго је био забарикадиран, и чланове своје породице је држао као живи штит како наша војска и полиција не би реаговале.

Опсада је трајала јако дуго, док се није ступило у акцију.

Како се борити против тероризма у ситуацији када терористи користе цивилно становништво као живи штит?
sravniti sa zemljom london u radijusu od 100 km.
Ondak Adem Jasari i ovake teme nece ni postojati.
 
jel izrael kriv za 20,000 mrtvih u gazi

И војска Србије би рокала по УЧК исто као што IDF ради са Хамасом у Гази, само да је то могла. И наравно да би имала сво право да то ради.
 
Шта ће Кинези на Тајвану бити ?

Терористи или ослободиоци Кине ?

Мисли Алтеру одатле, па ћеш сам себе научити да мислиш !

Тајван је Кина.

Једна земља, два система.

Ако државни апарат у Пекингу жели да грађанима Кине на Тајвану отме слободу деловања, грађани Тајвана имају право на отпор, попут грађана Тексаса који су се побунили против сулудих одлука у Вашингтону.
 
nije problem u samom aktu nego u licemerju. licemerni su isto kao zapadnjaci, gde napadju izrael za ono što je radila vojska jugoslavije i policija, a VJ je bombardovao NATO zbog istog postupanja

Рецимо, ја нисам лицемеран.

Јашарију је било понуђено Х пута да породица, жене и деца, напусте утврђење и буду склоњени на безбедно.

Он се крио иза жена и деце, или је био спреман да зарад идеолошких разлога жртвује жене и децу.

Тероризам не сме да се толерише. Војска и полиција су, према ономе што је мени познато, 100 % исправно реаговале.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Рецимо, ја нисам лицемеран.

Јашарију је било понуђено Х пута да породица, жене и деца, напусте утврђење и буду склоњени на безбедно.

Он се крио иза жена и деце, или је био спреман да зарад идеолошких разлога жртвује жене и децу.

Тероризам не сме да се толерише. Војска и полиција су, према ономе што је мени познато, 100 % исправно реаговале.
bez obzira što se ne slažemo 90% slučajeva, dopada mi se barem što nisi licemeran
 
Поступи по наређењу!
1708348095417.png
 

Back
Top