U kom veku živi Srbija?

Којим нама? Фулаш поенту, па ја цијело вријеме критикујем ту фарсу од некаквог српског колективизма, мада искрено не зато што мислим да је то лоша идеја, већ управо зато што је то само празна мантра за залуђивање народа.
Идеја Србског Колективизма је Бесмртна и Вечна Идеја! Исто као и Џуче Идеја Свенародног Јединства Корејског Народа!
 
Svaki nacionalizam je prazna mantra za zaludjivanje naroda, ne samo srpski.

Postaje bitan samo kada Drzava hoce da ti otme pare i imovinu; i kada dodju ratna vremena, gde hoce da ti otmu i pare, i imovinu, i zivot.
Зашто онда подржаваш идеологију америчког национализма и ексклувизма, која је толико живота и америчких и не-америчких отерала у смрт?
 
Наравно да је јасно, као што је јасно да неки од вас сматрају да Крајишници нису Срби, већ су како ли оно бјеше, само случајни Срби, па водећи се том логиком, нису ни пожељни, што реално уопште и није неки проблем, само немојте онда да глуматамо нешто друго.
Јел јасније!?

Не бре.!

Појам Случајни Србин је нешто друго и није само од Брозовог времена од 1944.

Неки су се одрекли тог блуда, али неки Тадићи, Милошевићи, Воолини, Чанци, Јовановићи, Стефановићи и Вучићи још нису !

Мораш овладати тим појмовима и појавама у Сталежу који врши моћ
 
Htedoh pre da priznam krivicu ali eto,bio sam banovan.Banovala me Lagerta i pomogla mi da spoznam istinu i pokajem se.

Kajem se sto mrzim 200 000 siptara koji dodjose na Kosovo i Metohiju iz Albanije i sada to isto Kosovo i Metohiju odvajaju od Srbije
Kajem se sto Mrzim Tita koji je tu seobu rezirao i realizovao i tako izazvao etnicko ciscenje Srba sa Kosova i Metohije
Kajem se sto mrzim 100 000 Bugara koji su koristili svaku priliku,prelazili granicu i klali Srbe,zene,decu bez ikakvog povoda.
Kajem se sto mrzim Ustase koji su klali,silovli,zatirali sve sto je srpsko,Jasenovac otvorili i cinili zverstva nezapamcenih razmera.
Kajem se sto mrzim 100 000 Srba koji dodjose u Srbiju preko Drine i pobise i poklase preko 200 000 Srba koji im nisu bili politicki simpaticni.
Kajem se sto mrzim stotine hiljada Nemaca koji malo malo pa napadnu Srbiju kroz vekove,koji streljase po Sumaricama decu.
Kajem se sto mrzim balije,poturice koji se pridruzise ustasama i cinise ista zverstva u ime lijepe njihove.

Kajem se sto mrzim,sto mi je zao majki koje su ostale bez dece,muzeva,oceva,brace,sto mi je zao dece koji ostase bez oceva,sto mi je zao jer Srbija osta bez trecine muskaraca u Prvom svetskom ratu,ko sam ja da mi bude zao.

Kajem se sto mrzim...al u Qurcu......:whistling:
 
Neko me pomenu, nebitno mi je ko i zabole me tuki ali cu odgovoriti o Srbima preko Drine.
Ne mrzim ja njih,Srbi smo,ko god da je od njih dosao u Sumadiju bio je docekan,ispostovan,pomognuto mu,
Mrzim one koji su puskom usli u Srbiju i ubijali Srbe,Koji i dan danas prelaze Drinu i glasaju po Srbiji i odlucuju o nasoj sudbini.
Nikada Sumadinac nije dosao u Banjaluku i ubijao,delio pravdu,glasao na izborima...
E te Srbe mrzim iz dubine duse......kontas li ti to,nepoznati kriticaru moje mrznje.
 
Није јасније. Који су то Срби ван Србије (мада очито мени и теби границе Србије нису исте) који су стрељали по Србији? И коју то светосавску елиту?

Што се тиче Чича Радашина, поздравио те његов зет Раденко Босанац:
Pogledajte prilog 1516608
:D

Наравно да ти није јасно, јер не познајеш историју политичке филозофије, и друштвеног и државног уређења, облика владавине иправно политичке системе од 1804 до данас.

Гледај Ваздушни Мост, па ћеш видети светосавце и безбожнике
 
Htedoh pre da priznam krivicu ali eto,bio sam banovan.Banovala me Lagerta i pomogla mi da spoznam istinu i pokajem se.

Kajem se sto mrzim 200 000 siptara koji dodjose na Kosovo i Metohiju iz Albanije i sada to isto Kosovo i Metohiju odvajaju od Srbije
Kajem se sto Mrzim Tita koji je tu seobu rezirao i realizovao i tako izazvao etnicko ciscenje Srba sa Kosova i Metohije
Kajem se sto mrzim 100 000 Bugara koji su koristili svaku priliku,prelazili granicu i klali Srbe,zene,decu bez ikakvog povoda.
Kajem se sto mrzim Ustase koji su klali,silovli,zatirali sve sto je srpsko,Jasenovac otvorili i cinili zverstva nezapamcenih razmera.
Kajem se sto mrzim 100 000 Srba koji dodjose u Srbiju preko Drine i pobise i poklase preko 200 000 Srba koji im nisu bili politicki simpaticni.
Kajem se sto mrzim stotine hiljada Nemaca koji malo malo pa napadnu Srbiju kroz vekove,koji streljase po Sumaricama decu.
Kajem se sto mrzim balije,poturice koji se pridruzise ustasama i cinise ista zverstva u ime lijepe njihove.

Kajem se sto mrzim,sto mi je zao majki koje su ostale bez dece,muzeva,oceva,brace,sto mi je zao dece koji ostase bez oceva,sto mi je zao jer Srbija osta bez trecine muskaraca u Prvom svetskom ratu,ko sam ja da mi bude zao.

Kajem se sto mrzim...al u Qurcu......:whistling:

Тако је Шумадинац ! ...

Међутим, ко ће опет од овог крша, очерупане државе и девастираног друштва и слуђеног народа, опет да направи Државу ? Па Шумадинци, ко други?

Сви од 1944, који су долазили, економски, политички или миграционо знали су само да узимају из Србије, њене традиције, државности, из буџета, од народа, ... од 1944, до данас нико још није научио бити васпитан да уграђује у Србију. На крај нису направили још ни Републику, а укинули су Монархију из личне користи, јер бити Титоиста је профитабилно

Зато нико од Словеније до Македоније не зна да направи Државу, осим Шумадинца и то је највећи производ и његов таленат!

Само, да ова олош-елита дахијских деришта комунизма заврши своју структуру и номенклатуру владавине. Кад? Не знам!
 
Neko me pomenu, nebitno mi je ko i zabole me tuki ali cu odgovoriti o Srbima preko Drine.
Ne mrzim ja njih,Srbi smo,ko god da je od njih dosao u Sumadiju bio je docekan,ispostovan,pomognuto mu,
Mrzim one koji su puskom usli u Srbiju i ubijali Srbe,Koji i dan danas prelaze Drinu i glasaju po Srbiji i odlucuju o nasoj sudbini.
Nikada Sumadinac nije dosao u Banjaluku i ubijao,delio pravdu,glasao na izborima...
E te Srbe mrzim iz dubine duse......kontas li ti to,nepoznati kriticaru moje mrznje.

Наравно побро, нека господа која се само бусају у право Српство, морају да науче да критику из Шумадије мало отрпе, да размисле о поводима, узроцима и последицама, ко смо били док је Елита у краљевини била Народна, устаничка и светосавска, а да погледају око себе докле смо данас стигли са неизабраном, квази-светосавском и ненародном олош-елитом.

Непокајани који су стрељали светосавски народ, морају да се покају, али како видим то их боли као да си ђавола ставио пред истину.
 
Наравно побро, нека господа која се само бусају у право Српство, морају да науче да критику из Шумадије мало отрпе, да размисле о поводима, узроцима и последицама, ко смо били док је Елита у краљевини била Народна, устаничка и светосавска, а да погледају око себе докле смо данас стигли са неизабраном, квази-светосавском и ненародном олош-елитом.

Непокајани који су стрељали светосавски народ, морају да се покају, али како видим то их боли као да си ђавола ставио пред истину.
Moje sveto oružje kroz ceo moj život je istina....ko hoće da se pokaje neka ,ko neće briga me...samo znam...gori su mi pacifisti nego fašisti...stoje mi iza ledja i nabijaju nož na kvarno...sa fašistima sam načisto,puška meni puška njima.
 
Kada prošetam forumom i pročitam komentare dođem do zaključka : mrzimo Albance, Hrvate, muslimane, Ruse, Ukrajince, Izreal, Palestinu, Nato, poziciju, opoziciju, možda sam nešto propustila. Odakle tolika količina mržnje, bavljenje njome toliko da postane svrha nečijeg života ? Da li se to radi iz želje da se nešto promeni, da se nekome dokaže sopstveni kvalitet preko unižavanja, omalovažavanja drugih? Ne postoji rasprava u kojoj se ne poteže car Dušan, doseljavanje Srba, nebeski narod. Posećivala sam neke strane forume, ali nisam primetila da neki drugi narod toliko potencira na politici, istoriji , naciji, pa sam se zapitala jesmo li mi to zaglavili u nekom veku pa ne mrdamo dalje ?
poruka je jasna........kao i u slucaju SVO u ukrajini. U aktuelnom polarizovanom svetu na dobro i zlo, u situaciji smo da se konfrontiramo i sa najrodjenijima ako su na suprotnoj strani a kamoli sa citavim nacijama koje (nevoljno) sluze zlu.
Danas je jasnije nego ikada da su narodi uvodjeni u ratove i zlocine propagandom i da objektivno, nisu krivi (osim njihovih vodja koji sprovode planove zla) ali subjektivno predstavljaju opasnost po egzistenciju "dobrog" (ODLICAN PRIMER UKRAJINE).
Za one sa problematicno niskim IQ, da pojasnim: ako mog brata prevare i nahuskaju ga na mene da me ubije, naravno, moram ga ubiti. ............jer on licno nema razlog da me ubije ali je izmanipulisan od strane onih koji imaju razlog da me ubiju.
Tako da , braco, hrvati, albanci, nemci, amerikanci, turci, crnogorci...........vasim savezom sa zlom, predstavljate egzistencijalnu opasnost za mene i moju decu i ja vas moram "mrzeti" , tacnije, moram vas obeleziti statusom opasnog neprijatelja moje porodice i jedino vasom eliminacijom, moja deca mogu preziveti.
Pokusavam ovo objasniti sa aspekta obicnog "srbina" (u ovom slucaju) inace, ta mrznja i sukob sa omrznutim narodima je delo plana aktera zla , na koji su mnogi naseli u istoriji (OPET PRIMER UKRAJINE), koji, "strele upucene njima, propagandom skrecu ka drugim ciljevima.......u ovom slucaju ti ciljevi su , (za srpski narod) ustase, amerikanci, siptari, balije, englezi, nemci,........"
Ali "dobro" je prepoznalo "zlo" i sada je epicentar borbe DIREKTNO PRED VRATIMA ZLA..........zaobilazeci amerikance, ruse, srbe, ustase, turke..................
Zato, savet svim nacijama "koje srbi mrze", braco, ostanite po strani ovog sukoba, ovo nije vas rat, ne dozvolite da i dalje budete topovsko meso SVETSKOM HEGEMONU...................pustite nas da ga dokrajcimo i ne stajte nam na put...........ko sto su to uradili nesrecni ukrajinci..................I MRZNJA CE NESTATI MEDJU NAMA.
 
Зашто онда подржаваш идеологију америчког национализма и ексклувизма, која је толико живота и америчких и не-америчких отерала у смрт?
To sto volim sto danas zivim u boljem standardu od kraljeva pre 200 godina nije ljubav prema americkom nacionalizmu i 'ekskluzivizmu', vec ljubav prema udobnosti mog dupeta.
 
Evo je prosrpska koalicija koju braca Srbi podrzavaju:

iran-russia-turkey-68262.jpg
 
Samo mi ti reci to preko interneta brate Srbine, pa posle upali svoj automobil i kreni na posao.

To sve postoji jer si Srbin.
Tako i ti brate Hrvatu,kuckaj po telwfonu kineske izrade ili lap topu...preko interneta koji ti dokazi sa Istoka...bitno da se mi čujemo,razumemo....mada...sve bih to dao da mogu vratiti onu decu,onih 1300 kaplara koje pobiše Nemci...bez razloga.
 
Tako i ti brate Hrvatu,kuckaj po telwfonu kineske izrade ili lap topu...preko interneta koji ti dokazi sa Istoka...bitno da se mi čujemo,razumemo....mada...sve bih to dao da mogu vratiti onu decu,onih 1300 kaplara koje pobiše Nemci...bez razloga.
Verujem.

Kada je cak i jedna IRA izdala irski narod, tesko je vama, srpskim nacionalistima ziveti u ovom zlom izdajnickom svetu, gde se nacionalizam izdaje za jedan pogled dobre ribe, mozda cak i ne uzivo, nego preko neta.

Saosecam sa vama.
 
Verujem.

Kada je cak i jedna IRA izdala irski narod, tesko je vama, srpskim nacionalistima ziveti u ovom zlom izdajnickom svetu, gde se nacionalizam izdaje za jedan pogled dobre ribe, mozda cak i ne uzivo, nego preko neta.

Saosecam sa vama.
Gledaj u svoje dvorište,pusti IRU,pusti Irsku,velike su to nacije,sa svetlom istorijom...
Što se tiče nas,ne brini,bilo je i većih iskušenja pa nismo pevali danke dojčland nego smo bili ljudi sa kičmom...ponoviću ti...1300 kaplara su kamen temeljac...ne ljutim se što ti i tvoji nikada to nećete razumeti..
Tebe ne mrzim..ti si fašista..puška tebi puška meni...mrzim moju fukaru,sa njom da se izborim i eto meni meraka.. na sred Šumadije.
 
Gledaj u svoje dvorište,pusti IRU,pusti Irsku,velike su to nacije,sa svetlom istorijom...
Što se tiče nas,ne brini,bilo je i većih iskušenja pa nismo pevali danke dojčland nego smo bili ljudi sa kičmom...ponoviću ti...1300 kaplara su kamen temeljac...ne ljutim se što ti i tvoji nikada to nećete razumeti..
Tebe ne mrzim..ti si fašista..puška tebi puška meni...mrzim moju fukaru,sa njom da se izborim i eto meni meraka.. na sred Šumadije.
'Irska istorija' je istorija klanja Iraca/katolika od strane 'Engleza'.
IRA je izdala to.
Ona IRA ciju borbu cak i vi, hrabri srpski nacionalisti, ne mozete da zamislite sta je.
Ona IRA od koje su danasnje muslimanske budale ucile sta je terorizam.
U stvari, cela evropska istorija je istorija medjusobnog klanja.
Mada, ne mogu da provalim, iz vase percepcije, verovatno su i 'Englezi' izdali svoje, jer su im dali oprost za teroristicko ubijanje. :think:

A ti si samo pomahnitala osoba sa sizofrenom kolektivistickom percepcijom brate Srbine, niko tebe ne mrzi.
 
'Irska istorija' je istorija klanja Iraca/katolika od strane 'Engleza'.
IRA je izdala to.
Ona IRA ciju borbu cak i vi, hrabri srpski nacionalisti, ne mozete da zamislite sta je.
Ona IRA od koje su danasnje muslimanske budale ucile sta je terorizam.
U stvari, cela evropska istorija je istorija medjusobnog klanja.
Mada, ne mogu da provalim, iz vase percepcije, verovatno su i 'Englezi' izdali svoje, jer su im dali oprost za teroristicko ubijanje. :think:

A ti si samo pomahnitala osoba sa sizofrenom kolektivistickom percepcijom brate Srbine, niko tebe ne mrzi.
Eto..ja fino ti uvrede.. zato ja kažem,lako je meni sa vama,ustašoidnim fašistima...moja fukara je ciljna grupa u mojoj borbi za merak u Srbiji,Šumadiji.....prati ti tudje ...i ja bi da svoje nemam...😊
 
Не бре.!

Појам Случајни Србин је нешто друго и није само од Брозовог времена од 1944.

Неки су се одрекли тог блуда, али неки Тадићи, Милошевићи, Воолини, Чанци, Јовановићи, Стефановићи и Вучићи још нису !

Мораш овладати тим појмовима и појавама у Сталежу који врши моћ
Генерализације и уопштавања су заебана ствар, али неки то никако да схвате, па истрајавају у томе и самим тим дјелују контрапродуктивно у односу на оно за што се наводно залажу. Кад се занемари жито, утолико ти више њиву напада коров, али можда тако треба.
 
Генерализације и уопштавања су заебана ствар, али неки то никако да схвате, па истрајавају у томе и самим тим дјелују контрапродуктивно у односу на оно за што се наводно залажу. Кад се занемари жито, утолико ти више њиву напада коров, али можда тако треба.
To su samo bedni pokušaji dizanja sebe,lično a u svrhu skrivanja kompleksa i slabosti.
Nemam muda da nešto preduzmem i eto rešenja,ja sam pacifista,ja sam za mir,ljubav...
Debilizam umotan u oblande koji se prodaje u poslastičarnici...💩
 

Back
Top