Kako raskinuti?

dajanijegara:
Problem je u tome sto nikako ne mogu da ga nateram da posizi. Za ovih nekoliko meseci koliko smo zajedno nikada se nismo posvadjali. On na sve samo odgovori osmehom i onom vec uobicajenom recenicom: "U pravu si. Volim te." Ne mogu ni posteno da se posvadjam s njim. Cak sam prilikom poslednjeg susreta malo flertovala s jednim tipom koga sam tada upoznala. A ovaj moj je samo nesto prokomentarisao da je ljubomoran ali se na tome zavrsilo.
Ja tako nisam znala kako da raskinem, pa oooop- prodjose 3 godine... :roll:
A ti gledaj sta ces... :)
 
dajanijegara:
Dakle, kako raskinuti s deckom koji je zaljubljen u tebe, koji ti govori kako te voli i obozava? Da li postoji neki nacin na koji to da uradim a da ga povredim sto je manje moguce (jer je to neizbezno)?
.........smaraj ga da ga volish kao nikog,zovi ga 200 puta dnevno ,zaviruj mu u poruke ,pokushaj da budesh drugarica sa njegovim roditeljima ,kazi mu da ti ne smetaju njegove prljave gace ................i mislim da je problem reshen ............. :lol: :lol: :lol:
 
dajanijegara:
Dakle, kako raskinuti s deckom koji je zaljubljen u tebe, koji ti govori kako te voli i obozava? Da li postoji neki nacin na koji to da uradim a da ga povredim sto je manje moguce (jer je to neizbezno)?
na brz i efikasan nacin.direktnim frontalnim napadom u vise talasa slomices neprijateljevu odbranu.ostace uplakan,jadan,cemeran,patetican al nebitno.otpor je unisten i slobodna si da osvajas nove kontigente. :twisted:
 
kambodza:
.........smaraj ga da ga volish kao nikog,zovi ga 200 puta dnevno ,zaviruj mu u poruke ,pokushaj da budesh drugarica sa njegovim roditeljima ,kazi mu da ti ne smetaju njegove prljave gace ................i mislim da je problem reshen ............. :lol: :lol: :lol:
a bre covece...pa jurice je prstenom posle... ;)
 
kambodza:
.........smaraj ga da ga volish kao nikog,zovi ga 200 puta dnevno ,zaviruj mu u poruke ,pokushaj da budesh drugarica sa njegovim roditeljima ,kazi mu da ti ne smetaju njegove prljave gace ................i mislim da je problem reshen ............. :lol: :lol: :lol:

Има још бољи начин: предложи му да преселиш код њега у стан свој фрижидер и свој музички стуб...а може и оне шлинговане постељне чаршаве што ти је још баба оставила као девојачку спрему...ако затреба... :wink:
 
Е да, и редовно бриши прашину са његовог компјутера, по могућству кухињском опирачом, штиркај му чарапе, сређуј његове личне ормане, побацај (без питања) његове омиљене исцепане фарке, купи му лепу кравату и шими ципеле, води га на упознавање са ујнама, стринама и теткама, предложи му да помаже твојој мами у резању купуса.....и тако то...Буди маштовита!
 
kambodza:
........ma jok sigurica,mi volimo kad nam one beze a mi kao lovci u stopu ih pratimo....... :wink: :wink: .....chim one pochnu nas da spopadaju,frka bato ,beshte noge usracu vas ................... :lol: :lol:
ma kad je decko zaljubljen ne vidi dalje od njenog dupeta.e to mi dade ideju :idea: da se autorka naruzi do maximuma.nagoji kao svinja,baci sminku,ne ceslja se,ne pere zube,ne brije noge.mada...moze da ga natera da joj kupuje uloske,sminku,konfekciju,mnogo sitnih a skupih znakova paznje.TO JE!!!osini ga po dzepu!yessss..... :lol:
 

Back
Top