KAKO PREVAZICI ILI NESTO DRUGO...?

sevilja:
Ma kakvo slobodno vreme.Ja vremena imam i manje nego sto mi je potrebno.
Upravo se o tome i radi,pocela sam svoje obaveze da zanemarujem....ali,evo,danas sam vec bolje....startovacu ga nekako,pa sta bude...bar cu znati na cemu sam...

TOOO!
 

Prilozi

  • wisesnowman.jpg
    wisesnowman.jpg
    45 KB · Pregleda: 12
Sta cu,ja se takva rodila...ali on,mucenik,razumem ga...ni ja sama sebe vise ne bih strtovala posle onih odbijanja!A da si tek videla kako sam se skamenila kad smo se sreli pre neki dan...e,kao mentol,samo sam stala ispred njega i razvukla neki blazeni osmeh,nisam nista progovorila...katastrofa!
 
aha, pa da :D polako!!!! Ali to ne znači da ne treba da se družite...idite na neku kafu, šta fali - ali sedi prekoputa njega (tako da ne možeš da ga omirišeš i da ne dobiješ naprasnu želju da mu skidaš nepostojeće mrvice sa odeće ;) ) . Pričajte, slušaj šta ima da ti kaže, šta čita, koju muziku voli (uglavnom se tu slupaju :lol: ), otkud znaš, možda ti kaže nešto tipa "ja ne želim vezivanje, spreman sam na avanture" ...mislim, pusti ga da priča PRVO.

btw. ahahaha. meni je to totalno komično, sevilja, tačno znam o čemu pričaš - kad se smejuljiš bez ikakvog razloga (šta li ti frajeri misle o nama? :lol: )
 
Betty:
aha, pa da :D polako!!!! Ali to ne znači da ne treba da se družite...idite na neku kafu, šta fali - ali sedi prekoputa njega (tako da ne možeš da ga omirišeš i da ne dobiješ naprasnu želju da mu skidaš nepostojeće mrvice sa odeće ;) ) . Pričajte, slušaj šta ima da ti kaže, šta čita, koju muziku voli (uglavnom se tu slupaju :lol: ), otkud znaš, možda ti kaže nešto tipa "ja ne želim vezivanje, spreman sam na avanture" ...mislim, pusti ga da priča PRVO.

btw. ahahaha. meni je to totalno komično, sevilja, tačno znam o čemu pričaš - kad se smejuljiš bez ikakvog razloga (šta li ti frajeri misle o nama? :lol: )

Joooj,pa nas dvoje smo o svemu vec razgovarali....prilicno smo slicni...cak slusamo i istu muziku ;) ...eeej....ipak je on stara garda:)
I totalno je u fazonu ozbiljnog,cak i zenidbe!Zato sam se toliko i smorila kad sam cula da je sa tom koleginicom,koja moze da mu rodi dete za devet meseci,jer ipak, znaju se godinama...
S tim sto sam juce saznala da ta prica bas i nije pouzdana...svasta se prica...pomislila sam da je ipak vise nemoguce,nego moguce da su u vezi,jer ipak,takve stvari puknu ko tikva,saznaju se za pet dana,a ovde su ipak meseci u pitanju.
Tako da,videcemo,lepo cu da zapucam kod njega i da ga satro pitam da me posavetuje nesto zaa neki naucni rad,pa ,cenim,da ce se tu vec stvoriti prilika da se malo i flertuje i tako...;)
 
sevilja:
S tim sto sam juce saznala da ta prica bas i nije pouzdana...svasta se prica...pomislila sam da je ipak vise nemoguce,nego moguce da su u vezi,jer ipak,takve stvari puknu ko tikva,saznaju se za pet dana,a ovde su ipak meseci u pitanju.
Tako da,videcemo,lepo cu da zapucam kod njega i da ga satro pitam da me posavetuje nesto zaa neki naucni rad,pa ,cenim,da ce se tu vec stvoriti prilika da se malo i flertuje i tako...;)
Idi blago meni ti pravo u "Sve za ljubav" emisiju. Mala je Krsta da te ratosilja muke. Tebi treba milionski auditorijum da re$i ovaj tezhak problem. Kako vam se slazhu horrorskopi?
 
sevilja:
S tim sto sam juce saznala da ta prica bas i nije pouzdana...svasta se prica...pomislila sam da je ipak vise nemoguce,nego moguce da su u vezi,jer ipak,takve stvari puknu ko tikva,saznaju se za pet dana,a ovde su ipak meseci u pitanju.
Tako da,videcemo,lepo cu da zapucam kod njega i da ga satro pitam da me posavetuje nesto zaa neki naucni rad,pa ,cenim,da ce se tu vec stvoriti prilika da se malo i flertuje i tako...;)


Moracu sad sama sebe da pobijem!Ipak JESTE sa njom u vezi,saznah danas i umalo se nesrusih...opet me nada ispalila! :roll:
 
jao, mene ovo po malo podseca na mene u nekim situacijama. covece, sevilja prodje zivot dok se ti odlucis da delas. bolje pokusaj nesto pre nego sto covek stvarno odluci da se zeni... odluci se i napred, ovako ces ceo zivot da se pitas da li je on bio taj... zamisli tek taj bedak... :shock:
 
Ma ja sam oduvek bila takva,bez inicijative, kad mi se svidja neki muskarac...sva se ukopam,da mogu,verovatno bih i glavu u pesak zabijala,kao noj !
Ali,odluka je pala,idem kod njega...eh,da,jos jedna stvar me kolje,a to je sto sam u nekoj vecitoj analizi...onda ja to tako krenem da rascivijavam,do najsitnijih detalja,pa kad se sve to zavrsi,vise nemam volje ni za kakvu akciju,vec samo da zaboravim,u stilu,ma i nije to bas nesto,a ni za mene!:(
 
sevilja, dobro je da imaš inicijativu, bravo - ja takve ljude OBOŽAVAM. A što se tiče "ne znam šta sad" situacije kad ga konačno sretneš....well, join the club! :D Analiza....tjuuuti....odvratno. Ja to rešvam tako što sebi postabim pitanje: a šta bi neki muškarac uradio na mom mestu? (ne smej se, meni ovo stvarno radi posao)
I znaš šta bi uradio? Živeo život, ne bi se zamajavao!!!!

btw. imam 30 godina...već 3 i po meseca, i krizu identiteta i sve pripadajuće nepodopštine imam ;)
(uh, ovo može kao potpis u profil :P )
 

Back
Top