Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja ako nesto mrzim to je ucenje pesmica napamet... bez poente totalno... dobro ajde, moze recimo u nizim razredima kad se uce one lepe, normalne pesmice, a posle kad krenu neke sa sacuvajmebozerecima... uzas :roll: mada nas profesorka i u 4toj godini tera da ucimo pesmice napamet.... k'o hepi retardi... :lol:
 
Jao ja se sećam neke pesme "Jabuke" koju smo učili napamet u šestom razredu. Dve strane (iz čitanke) spiska lokalnih sorti jabuka iz autorovog kraja, a samo JEDNOM se desilo da se ponovi neka sorta. Iskreno, bilo mi je vrlo čudno što nam u srednjoj školi nisu tražili da učimo pesmice napamet.
 
Ne koristim puškice. Ponekad nešto nažvrljam na ruku ako baš ne mogu da zapamtim... negi glupavi latinski naziv ili neko jedinjenje koje ne mogu ni da izgovorim kako treba i sl. Samo nekoliko puta u životu sam koristila puškice, i to iz muzičkog i jednom iz matematike.
 
ja ako nesto mrzim to je ucenje pesmica napamet... bez poente totalno... dobro ajde, moze recimo u nizim razredima kad se uce one lepe, normalne pesmice, a posle kad krenu neke sa sacuvajmebozerecima... uzas :roll: mada nas profesorka i u 4toj godini tera da ucimo pesmice napamet.... k'o hepi retardi... :lol:

Nije, al naucices zasto na metodici nastave ako upises Filoloski, recimo :)
 
potpuni besmisao...

ja se secam da smo ucili tatjanino pismo onjeginu i albatrose neke... (cini mi se da to pocinje nesto sa pucina plava spava, a mozda i nije... u svakom slucaju i tu pucinu smo ucili :roll: )
besmisao... kazem, okej je negde do 5og razreda osnovne da se uce pesmice, kasnije, em pesme nisu normalne em nema nikakve svrhe, duplo golo sto bi se reklo :lol:
 
No...

Kako ja prepisujem... Napišem puškice i u rukav, džep, ponekad u usta, ma svugde...

Obdaren sam brzinom pa izvlačenje puškice bez da neko primeti je lako...

Par puta sedi profesorka sedi ispred mene i gleda mem a ja bez gledanja izvučem puškicu i čim skrene pogled ja pola prepišem...

Jedna profesorka rekla: "kod mene nema prepisivanja" i ja iako sam sve znao u inat isprepisujem sve.

Puškice sam sakrivao i hemijsku...

Prepisivanje od drugih je već lako...
 
4050499_700b.jpg
 

Back
Top