Kako prepisivati u skoli ?

Da li koristite puskice?

  • DA

  • PONEKAD

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nemate vi pojma... Evo kako to rade pravi majstori citaj:vukovci :D:
Prva mogucnost:
Kupi se flasa koka kole...
Odlepi se omot i skenirate ga.
Izbrisete slova sa sastojcima i tu se napise puskica.
Odstampa se ponovo i zalepi se na flasu.
Flasu stavite na klupu i citate...
P.S. Savremena tehnologija je keva! :mrgreen:

Druga mogucnost:
Uzmete farmerke...
Date da vam se celo odeljenje potpise na njih,...
Zasijete neka dugmad, sto sarenije to bolje...
I na butinama ispisete puskice, sedite i prepisujete...
Nista se ne primecuje...

Treca mogucnost:
Zalepite puskicu na podlakticu sa unutrasnje strane, naravno...
Zavrnete rukav i prepisujete...

Cetvrta mogucnost:
Savijete papir na sto vise delova...
Nozem isecete ivice, ostavite samo jednu...
Numeriste stranice i listate kao knjizicu...

Puskice se prave tako da se vi najmanje pomerate, nikakve patike ne dolaze u obzir, to se odmah provali... Takodje, gledajte da na to moze da stane mnogo teksta, a ne puskica za 3 recenice...:roll: Morate da budete opusteni, a ne da se tresete kao prut dok prepisujete, onda vam nista ne pomaze...:confused: I da, olovke sa puskicama su cisto sranje... Prvo sto su profesori vec provalili kako izgledaju, a drugo sto su kineske pa se mnogima desavalo da im se pokvare na testu i da papir ne moze da se uvuce...:hahaha:

Ahahahah najjaca mi je ova s koka kolom. Pa kolko posla, zeno, za 1 puskicu. Ahahahh, to da uvatim dala bi pet jer te nije mrzelo.
 
Ispitam ja to usmeno, proverim, ne brini. A ako im puskica daje neki osecaj sigurnosti u sebe, neka ih onda. To je ko i s pijenjem vode na casu. Lakse mi da kazem ponesi vodu ili sok sa sobom i pij kad si zedan, nego da me na svakom casu bar 2 smori sa pitanjem da li moze u wc da pije vode. Ponesi pa pij, napravi puskicu, prepisi. Kazem ti, sve to na kraju dodje na svoje.
 
I meni najavljen kontrolni iz hemije, al' taj dan treba da dobijem zubobolju...

ma ja iz hemije ne znam nista, mislim da kad bi se skupilo svih 30 ljudi iz mog odeljenja i da svako napise sve sto zna iz hemije ne bi bilo dovoljno za 2 :roll:
za kontrolni svi prepisuju ili salju poruke (ranije dok su bili zadaci), sad smo izmolili profu da daje samo teoriju :lol: iskopiras knjigu ili neciju svesku i to je to...
 
ma ja iz hemije ne znam nista, mislim da kad bi se skupilo svih 30 ljudi iz mog odeljenja i da svako napise sve sto zna iz hemije ne bi bilo dovoljno za 2 :roll:
za kontrolni svi prepisuju ili salju poruke (ranije dok su bili zadaci), sad smo izmolili profu da daje samo teoriju :lol: iskopiras knjigu ili neciju svesku i to je to...

Ma bolan ista sam ti :lol:

Al' sam se sad za prvu ocjenu izvukla, jedina dobila referat :D
 

Back
Top