KAKO ON TREBA DA IZGLEDA

Samo vas ceka Brad Pitt.. Uostalom, on je matorac, secate li se vaseg gnusanja prema matorcima na jedno 50 tema? Mrzi me da kopam inace bih vam veoma rado osvezio secanje.
I posle me kucka pita, zasto ne volim zene. Volim ih ali ih ne podnosim zbog konstantne kontradiktornosti u kojoj zive.
 
boring:
Ne treba da 'izgleda',treba samo da bude mushko.To je bitnije od izgleda.Shta se swi loze na izgled...uzas....zato i nema wishe prawih mushkaraca.Swe same piz.de u gradu..... :x

Jedna moja poznanica se pali na tipove od oko 40 (ona ima 32) koji imaju podocnjake, tamane alkohol i duvan a pri tom su jos u top formi, oblace se smekerski (cipele, crna odela i kosulje).Ukusi su razliciti...
 
Mora da bude inteligentan i duhovit pre svega...Shta bi mi vredelo da imam opasnog frajera pored sebe,a da kad zine izlecu taluske? :lol:
P.S.Preferiram smedje,sa malo duzom kosom i svetlim ochima :lol:
P.P.S.Josh ako nosi cvike...Mmmmmm...Sexy :oops:
 
Dakle, prvo ste svi rekli visok oko 190 i crn,
a onda zabalavile na Brad Pitta. :roll:
O Bože devojke - šta je sa vama? :D

Svi moji mladići su bili međusobno vrlo različitog izgleda... Pokušavam da nađem neku sličnost, pa da to izvučem kao pravilo...
Hmm...
Svi su imali tople i pametne oči.
Zatim, lepe ruke.
I osmeeeeh da se smrzneš.
To je to. :wink:

U principu baš ne volim crne tipove, one zlaćane još manje. Smeđa kosa rulz.
 
i ja volim crne.al ne mora da bude visok.175 mi je bolje nego 195. :P imam utisak da je kvalitet visokih razvodnjen na tolikoj povrsini.
ne mrsavci.bila s jednim i stalno me ubadao kukovima u butine :roll:
ne plavi i ridji.bred pit je ok ali plavusani su retko lepi.
i da ima lepe ruke,mrzim grickane nokte.i bez previse dlaka molim.kad vidim cebe kako viri iz zakopcane kosulje odmah pomislim na svoje telo kako bi izgledalo posle sexa sa takvim :lol:
 
snoshaj efendija:
Samo vas ceka Brad Pitt.. Uostalom, on je matorac, secate li se vaseg gnusanja prema matorcima na jedno 50 tema? Mrzi me da kopam inace bih vam veoma rado osvezio secanje.
I posle me kucka pita, zasto ne volim zene. Volim ih ali ih ne podnosim zbog konstantne kontradiktornosti u kojoj zive.

heh.. potamanile bi 'matorce' koji ih od$mekaju na ulici, a na zidu polepljeni Bred i Kruz koji su 40+
Lozhe se na visoke, a Kruz npr. 170+ hehe :) svi ideali padnu u vodu zbog slave i ke$a. Ma mozhe i bradati patuljak da bude samo ako u dzaku nosi dijamante, suvo zlato, brilijante + safire + rubine, samo deka da ljubi me 8)
 
cLick - OR - Die:
snoshaj efendija:
Samo vas ceka Brad Pitt.. Uostalom, on je matorac, secate li se vaseg gnusanja prema matorcima na jedno 50 tema? Mrzi me da kopam inace bih vam veoma rado osvezio secanje.
I posle me kucka pita, zasto ne volim zene. Volim ih ali ih ne podnosim zbog konstantne kontradiktornosti u kojoj zive.

heh.. potamanile bi 'matorce' koji ih od$mekaju na ulici, a na zidu polepljeni Bred i Kruz koji su 40+
Lozhe se na visoke, a Kruz npr. 170+ hehe :) svi ideali padnu u vodu zbog slave i ke$a. Ma mozhe i bradati patuljak da bude samo ako u dzaku nosi dijamante, suvo zlato, brilijante + safire + rubine, samo deka da ljubi me 8)

Sta kazu dve sponzoruse pred akciju? 'Sponzor nocas mora pasti!'
 

Back
Top