Kako muskarci tuguju?

Vrmenom stices neki imunitet od tih stvari. Kad si tinejdzer mozda te to vise pogodi, kasnije te nesto bas i zaboli uvo. I danas uhvatim sebe kako mi je teze da kontrolisem neku povredjenu sujetu nego da prebolim nekog. Jer uvek posle tih raskida mi se javi neki bes tipa "Joj koja pica, lazovka, djubre... sad cu da joj ovo ono" :lol: al onda kazem sebi iskuliraj brale. Ona za par dana bude osecaj "joj ona blesaca" 8) . A za 2 nedelje sa osmehom na licu se secas nekih svojih bivsih tipa "E da bila jednom jedna..." :-) Mada sve zavisi i od nacina na koji se raskida. Uvek su mi 100 puta bile bolje one sa kojima mozes lepo i sporazumno da raskines i da ostanete prijatelji nego one sa kojima raskines u nekoj svadji.

Zanimljivo da muskarci brzo zaboravljaju..mnogima se ni imena ne secaju..ni lika ..samo nekog detalja..najlepsi su korektni raskidi..ali emotivnost je kod svakog razlicita..i svako je pokazuje na svoj nacin..
 
Zanimljivo da muskarci brzo zaboravljaju..mnogima se ni imena ne secaju..ni lika ..samo nekog detalja..najlepsi su korektni raskidi..ali emotivnost je kod svakog razlicita..i svako je pokazuje na svoj nacin..

Cak se ni broja ne secamo. :lol: A zar je i bitno kad je vec neka daleka nebitna proslost. Mada nije bas tako, secamo se mi nekih lepih stvari, cak i 95% imena (dobro mozda bi malo zastao da se prisetim ponekog) al da mi sad kazes nabroj sve hronoloskim redom koje si devojke imao u zivotu ladno ne bi znao. :)
 
Bez poroka nikako! :)Tako se dolazi do dubine navodnog problema i neizbezne filosofske rasprave, sagledavanja i potrage krivca. obicno se lazljivo i plasljivo krije iza svojih pravih osecanja. tada nastupa patoloski momenat...upakovan lazima do dna. zaista cudno. nema opravdanja.
 
Cak se ni broja ne secamo. :lol: A zar je i bitno kad je vec neka daleka nebitna proslost. Mada nije bas tako, secamo se mi nekih lepih stvari, cak i 95% imena (dobro mozda bi malo zastao da se prisetim ponekog) al da mi sad kazes nabroj sve hronoloskim redom koje si devojke imao u zivotu ladno ne bi znao. :)
Uopste nije bitan broj..kao ti si sada bio sa xxx devojaka i sada si kao machooo:)
Bitna je osoba sa kojom si bio..jer su one u najvecem broju slucaja slicne nama.,samim tim ih trebamo pamtiti..:)
 
Sada sam se setila antologijske scene iz "Skupljaca perja"....
Beli Bora i razbijanje casa dlanovima.
Tako pravi muskarac tuguje (onaj Mitketov dert i karasevdah, tuga iznutra, za svim.... sta je kome drago i sta koga boli)
evo, narode, vidi i nauci:

 
plachem ko pichka:(
znala sam! :lol:
zatvore se u mracnu sobu i natapaju jastuk suzama glasno ridajuci.
When you walk through a storm
hold your head up high
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind,
Walk on through the rain,
Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.

evo je jedna pesma za placipicke,al u originalu a ne kad pevaju dlakavi znojavi navijaci :(
 
znala sam! :lol:

When you walk through a storm
hold your head up high
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind,
Walk on through the rain,
Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.

evo je jedna pesma za placipicke,al u originalu a ne kad pevaju dlakavi znojavi navijaci :(


fala:oops:
 
На силу се може и радовати и туговати.
Неки су у томе вешти, а неки нису, те се провали из авиона да се фолирају...:roll:

Чак и на форуму...;-)
 

Back
Top