Како јој ставити до знања?

Ljuba82:
Како да кажем девојци да треба мало да смрша, а да се не увреди? Мислим...ОК...зима...свако набаци које килце...али још мало па ће јун. :roll:
Проблем је што она и даље изгледа јако привлачно, али ако јој кажем мислиће да ми није привлачна, што је далеко од истине. А баш бих волео да се врати на ону прошлогодишњу змијску меру...макар на кратко. :wink:
Како то да изведем?

ubaci joj ricinus u sok
kradem fore sada da da, ko je video, video
 
Slusaj prijatelju,
I ja sam imao isti problem ranije, s tim da mi je devojka svake zime nabacila par kila, a preko leta stagnira, i tako stalno. Posle 3 godine... Da ti ne pricam. A kad bih samizokola spomenuo temu skidanja kila 'iskopala bi mi oci'!!!

Znas one zenske bljutave odgovore tipa 'treba da me volis onakvu kakva sam, kao i ja tebe' ili sto je cest slucaj bio kod mene 'ako ti se ne svidjam nadji drugu'... E pa jednog dana sam nasao! Posle je cmizdrila.

Nikakvi saveti kao zajednicko trcanje ili slicno okolisanje, nece pomoci, ako ona sama nije odlucila da skine kile, zato ne gubi vreme, nego...

I ne slusaj ove zenske, one ce uvek braniti te zenske stavove, a ja ti pricam iz iskustva, i iz istog ugla.
 
Aleksej molim te,ako oni sami nemaju dovoljno otvroren odnos jedno prema drugom,a to treba da se razvija,nista nece pomoci.
A ovo sto si ti rekao iz sopstvenog iskustva,kazes joj,i sta onda,,kao uvek postoji adekvatna zamena,ima milion zena na ovoj planeti,pa sto bi se zadrzavao kod jedne koja cmizdri zbog sitnice.
Daj molim te.
Sujetu im treba lomiti,i ne samo zenama,sujeta i ponos jeste ono sto NE BI SMELO da postoji u vezi i da se igra UVEK otvorenih karata.
Ima li iko hrabrosti za to?
 
Претвористе Ви моју девојчицу у крмачу...видим ја :lol: :wink:
Нема шансе да јој кажем директно, погодило би је сигурно. Контролише она осећања добро, али џаба...читам је као књигу, тачно је извалим кад нешто није у реду.
Јована, тактичару стари...оно је било мудро, пробаћу...само...има ту један проблем...и она мене извали кад нешто околишам...
 
Ljuba82:
Претвористе Ви моју девојчицу у крмачу...видим ја :lol: :wink:
Нема шансе да јој кажем директно, погодило би је сигурно. Контролише она осећања добро, али џаба...читам је као књигу, тачно је извалим кад нешто није у реду.
Јована, тактичару стари...оно је било мудро, пробаћу...само...има ту један проблем...и она мене извали кад нешто околишам...
stipkaj je za salce,vremenom ce joj valjda biti neprijatno
 
goodfairy:
meni moj dragi nista nije rekao

ja se sama zalila da sam se ugojila, da imam celulita i da se osecam grozno

na sta je on potvrdio da sam se stvarno ugojila i meni to nije smetalo, jer je bio iskren a i sama sam videla kako izgledam :oops:

sledeci put kad je dosao kod mene doneo mi anti-celulit kremu i pomagao mi da radim trbusnjake :lol:

E tako se radi,otvoreno i bez uvijanja.
Inace,kako su ljudi vecinom neopusteni u vezama,sve uzimaju sa rezervom,,,dajte oslobodite se malo.
 
Ljuba82:
Претвористе Ви моју девојчицу у крмачу...видим ја :lol: :wink:
Нема шансе да јој кажем директно, погодило би је сигурно. Контролише она осећања добро, али џаба...читам је као књигу, тачно је извалим кад нешто није у реду.
Јована, тактичару стари...оно је било мудро, пробаћу...само...има ту један проблем...и она мене извали кад нешто околишам...

pa neka....i kad te izvali ti nabaci najneviniji pogled koji imas i reci nesto u stilu:

"bezi bre tamo...ja danima smisljam kako ovo da ti kazem a da ti ne pomislis (ne daj Boze) da mi vise nisi privlacna"

e onda je zagrlis...i sapnes joj: "mnogo sam bre ponosan kad vidim da svi bulje u tebe jer si najbolja riba u okolini .....pa zato ja to..... :oops: :oops: :oops: "

e onda je poljubis i cekas da vidis sta si uradio....al upalice.....sigurno :wink:
 

Back
Top