Kako je umro Tito?

ja verujem u priču da je zvao muftiju da se raspita o islamu, verujem da je čitao quran i verujem da je i znao klanjati. Ja sam njegov pionir i ja sam shvatio TITA i idem njegovim putem. :per:
Da obrazložim: Tito je bio prvenstveno businessman tačnije poslovna ajkula. Ako je trebalo da bude katolik ili budista ili musliman ili komunista ili kapitalista ili... da bi izboksao povoljan posao ili kredit bez kamate na 200 god. on je to bio PO POTREBI!!!:rtfm:
Budući da je najveći broj poslova odrađivao sa arapima (nafta za oružje) bilo bi glupo da se nije informisao o njima. Možda je tajno i primio islam (i ja bih postupio tako), pa onda pred Muamerom El Gadafijem kaže:"Brate muslimanu, ajde da tajno klanjamo u tvojoj privatnoj džamij jer ne smem javno, znaš kakvi su oni Srbo-Hrvati, da znaju da sam musliman linčovali bi me, a kad završimo klanjanje da nemaš možda jedno 100.000 barela nafte da mi posudiš....platiću ti za tri meseca Allaha mi!" :per:
 
ja verujem u priču da je zvao muftiju da se raspita o islamu, verujem da je čitao quran i verujem da je i znao klanjati. Ja sam njegov pionir i ja sam shvatio TITA i idem njegovim putem. :per:
Da obrazložim: Tito je bio prvenstveno businessman tačnije poslovna ajkula. Ako je trebalo da bude katolik ili budista ili musliman ili komunista ili kapitalista ili... da bi izboksao povoljan posao ili kredit bez kamate na 200 god. on je to bio PO POTREBI!!!:rtfm:
Budući da je najveći broj poslova odrađivao sa arapima (nafta za oružje) bilo bi glupo da se nije informisao o njima. Možda je tajno i primio islam (i ja bih postupio tako), pa onda pred Muamerom El Gadafijem kaže:
"Brate muslimanu, ajde da tajno klanjamo u tvojoj privatnoj džamij jer ne smem javno, znaš kakvi su oni Srbo-Hrvati, da znaju da sam musliman linčovali bi me, a kad završimo klanjanje da nemaš možda jedno 100.000 barela nafte da mi posudiš....platiću ti za tri meseca Allaha mi!
" :per:

Да да и овај му је онда поклонио неколико камила:hahaha:
 

Back
Top